Autor Wątek: Jakie imię Wam sie podoba?  (Przeczytany 79441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Jakie imię Wam sie podoba?
« Odpowiedź #1375 dnia: 20 Lut 2017, 14:29:27 »
niewiemjaka, hahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #1376 dnia: 20 Lut 2017, 17:14:25 »
przeczytane dziś: Ariana.
znam jedną, sucz straszna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kaisi

« Odpowiedź #1377 dnia: 08 Kwi 2017, 18:56:26 »
Mi podoba się Lena. Milena, Nadia.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #1377 dnia: 08 Kwi 2017, 18:56:26 »

wiska

« Odpowiedź #1378 dnia: 01 Sie 2017, 23:47:23 »
córeczka ma na imię Weronika a jak uda mi się w końcu zajsc w ciąże będzie albo córka Daria albo synek Nataniel

fakintep

« Odpowiedź #1379 dnia: 21 Wrz 2017, 15:29:07 »
Wiktoria, Oktawia, Marcelina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Piękne imiona!
...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #1379 dnia: 21 Wrz 2017, 15:29:07 »

golinda

« Odpowiedź #1380 dnia: 21 Wrz 2017, 19:00:00 »
kolejne pokolenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #1381 dnia: 21 Wrz 2017, 19:44:58 »
golinda, OJP Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #1382 dnia: 21 Wrz 2017, 21:03:53 »
Ja ostatnio zachwyca się imieniem Iga. Prosto krótko i ślicznie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tiliam

« Odpowiedź #1383 dnia: 08 Lis 2017, 10:54:38 »
Ja mam problem z imieniem dla chłopca ewentualnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chciałam na M - ale dwa najładniejsze dla mnie - Mateusz i Michał już mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj podoba mi się Miłosz, ale P się nie podoba.. już chyba wybiorę nie na M, ale nie wiem jakie, bo nic mi się nie podoba... Eh

Kasia

« Odpowiedź #1384 dnia: 08 Lis 2017, 11:07:45 »
a Mikołaj?
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #1385 dnia: 08 Lis 2017, 11:08:04 »
tiliam, u nas też był problem z imieniem na A dla trzeciego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tym sposobem jest na S., bo na A nie znalazłam już nic odpowiadającego nam.

a dla ewentualnej dziewczynki masz coś? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #1386 dnia: 08 Lis 2017, 11:09:10 »
Mateusz i Michał
dla mnie też zestaw super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jakbym miała drugiego syna to właśnie miałam Mateusza "zarezerwowanego" i niestety szwagier mnie ubiegł - więc chyba dobrze, że mam Maję, bo przy synu bym nad tym imieniem płakała że już mi zajęli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #1387 dnia: 08 Lis 2017, 11:11:05 »
Mateusz najładniejsze imię dla chłopca na świecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Lis 2017, 11:11:49 wysłana przez doda »

doda

« Odpowiedź #1388 dnia: 08 Lis 2017, 11:11:36 »
i Jasiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

haha żartuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tilliam a dla dziewczynki jakie?

Justynna

« Odpowiedź #1389 dnia: 08 Lis 2017, 12:00:33 »
Ja mam problem z imieniem dla chłopca ewentualnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chciałam na M - ale dwa najładniejsze dla mnie - Mateusz i Michał już mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o tak, to bardzo ładne imiona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #1389 dnia: 08 Lis 2017, 12:00:33 »

Justynna

« Odpowiedź #1390 dnia: 08 Lis 2017, 12:01:17 »
i Jasiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Też!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #1391 dnia: 08 Lis 2017, 12:02:29 »
No właśnie, a dla dziewczynki?  Masz już wybrane?

tiliam

« Odpowiedź #1392 dnia: 08 Lis 2017, 13:04:00 »
Wiecie ja mam bardzo „swojskie” nazwisko - Wiec muszę mieć imię tez takie swojskie. Dla dziewczynki wybrał Michał-Ania, chociaż mi się Iza podoba,alejuz może być ta Ania, byleby dziewczynka!;)

Kasia, Mikołaj nie najgorzej - P się nawet podoba, ale mi się za to kojarzy tylko ze świetami, czy świętym Mikołajem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Lis 2017, 13:12:01 wysłana przez tiliam »

Kasia

« Odpowiedź #1393 dnia: 08 Lis 2017, 13:10:45 »
alejuz może być ta Ania, byleby dziewczynka!;)

Kasia

« Odpowiedź #1394 dnia: 08 Lis 2017, 13:12:21 »
no Mikołaj kojarzy się jednoznacznie ale Michał ma najulubieńszego kolege Mikołaja (co by nie było drugim jest Mateusz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) i mi się już chłopięco a nie mikołajowo kojarzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #1395 dnia: 08 Lis 2017, 13:54:19 »
Na M podoba mi się jeszcze Maciej, Marek, Mieszko i .... Miron, ale domyślam się, że w tym wypaku jestem wyjątkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #1396 dnia: 08 Lis 2017, 15:13:18 »
Mikołaj fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja rozważałam, zwłaszcza że termin porodu miałam w okolicach mikołajek więc uznałam że będą mieć z adasiem sprawiedliwie imieniny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ania mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj u nas to była opcja gdybyśmy już żadnego innego nie znaleźli
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

errata

« Odpowiedź #1397 dnia: 08 Lis 2017, 15:51:36 »
no oczywiście, że Ania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Maciej, Marek, Mieszko i ...

te też mi się podobają

tiliam

« Odpowiedź #1398 dnia: 08 Lis 2017, 16:38:17 »
Macieja biorę pod uwagę- podoba mi się, ale ostatnio jakiś Maciek dokuczał Michałowi w przedszkolu i trochę znielubilam to imię. Michał tym bardziej..
Wiecie co -Coraz bardziej przekonuje się do Mikołaja..
Maksymilian tez mi się podoba, ale P już nie - on miał Psa Maxa i tak mu się kojarzy..mimo ze przez x..
« Ostatnia zmiana: 08 Lis 2017, 16:40:35 wysłana przez tiliam »

Justynna

« Odpowiedź #1399 dnia: 08 Lis 2017, 16:43:28 »
tiliam, moja koleżanka ma synka Maksyma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tez ładne.