Jakie imię Wam sie podoba?

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 01 Paź 2007, 22:48:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

przeczytane dziś: Ariana.

Hmmm, nawet ładne :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Arianna to mój podstawowy program Nielsenowy do badania oglądalności itd w telewizji lol w robocie
To jak dla Ciebie wrobelku Lex ? Czy coś takiego :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


Kaisi

Mi podoba się Lena. Milena, Nadia.

wiska

córeczka ma na imię Weronika a jak uda mi się w końcu zajsc w ciąże będzie albo córka Daria albo synek Nataniel

fakintep

Wiktoria, Oktawia, Marcelina :) Piękne imiona!
...fdsfsdf

golinda


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

Ja ostatnio zachwyca się imieniem Iga. Prosto krótko i ślicznie

tiliam

Ja mam problem z imieniem dla chłopca ewentualnego ;) chciałam na M - ale dwa najładniejsze dla mnie - Mateusz i Michał już mam ;) podoba mi się Miłosz, ale P się nie podoba.. już chyba wybiorę nie na M, ale nie wiem jakie, bo nic mi się nie podoba... Eh
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


errata

tiliam, u nas też był problem z imieniem na A dla trzeciego ;) Tym sposobem jest na S., bo na A nie znalazłam już nic odpowiadającego nam.

a dla ewentualnej dziewczynki masz coś? ;)

Kasia

Cytat: tiliam w 08 Lis 2017, 10:54:38Mateusz i Michał
dla mnie też zestaw super :)
jakbym miała drugiego syna to właśnie miałam Mateusza "zarezerwowanego" i niestety szwagier mnie ubiegł - więc chyba dobrze, że mam Maję, bo przy synu bym nad tym imieniem płakała że już mi zajęli ;)

Justynna

Cytat: tiliam w 08 Lis 2017, 10:54:38
Ja mam problem z imieniem dla chłopca ewentualnego ;) chciałam na M - ale dwa najładniejsze dla mnie - Mateusz i Michał już mam ;)
o tak, to bardzo ładne imiona :D



tiliam

#1342
Wiecie ja mam bardzo ,,swojskie" nazwisko - Wiec muszę mieć imię tez takie swojskie. Dla dziewczynki wybrał Michał-Ania, chociaż mi się Iza podoba,alejuz może być ta Ania, byleby dziewczynka!;)

Kasia, Mikołaj nie najgorzej - P się nawet podoba, ale mi się za to kojarzy tylko ze świetami, czy świętym Mikołajem ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


Kasia

no Mikołaj kojarzy się jednoznacznie ale Michał ma najulubieńszego kolege Mikołaja (co by nie było drugim jest Mateusz :D) i mi się już chłopięco a nie mikołajowo kojarzy :)

OlaFasola

Na M podoba mi się jeszcze Maciej, Marek, Mieszko i .... Miron, ale domyślam się, że w tym wypaku jestem wyjątkiem :D

justynaaaa2

Mikołaj fajne :) ja rozważałam, zwłaszcza że termin porodu miałam w okolicach mikołajek więc uznałam że będą mieć z adasiem sprawiedliwie imieniny :D

Ania mi się podoba :) u nas to była opcja gdybyśmy już żadnego innego nie znaleźli

errata

no oczywiście, że Ania :D

Cytat: OlaFasola w 08 Lis 2017, 13:54:19Maciej, Marek, Mieszko i ...

te też mi się podobają

tiliam

#1348
Macieja biorę pod uwagę- podoba mi się, ale ostatnio jakiś Maciek dokuczał Michałowi w przedszkolu i trochę znielubilam to imię. Michał tym bardziej..
Wiecie co -Coraz bardziej przekonuje się do Mikołaja..
Maksymilian tez mi się podoba, ale P już nie - on miał Psa Maxa i tak mu się kojarzy..mimo ze przez x..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login