Autor Wątek: ZUMBA  (Przeczytany 16061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Odp: ZUMBA
« Odpowiedź #75 dnia: 29 Wrz 2010, 09:09:31 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jakieś dwa ciężarki dziwne

Ciężarko są do zumbatoning - raz na zajęciach była jedna piosenka z ciężarkami w ramach zachęty do chodzenia na zumbatoning. Myślałam, że ręce mi odpadną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Daje to w kość, a raczej w mięśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz 2010, 14:08:28 wysłana przez szelma »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #76 dnia: 29 Wrz 2010, 14:00:38 »
Ale to chyba nie te.. bo one b. lekkie są.. i grzechoczą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj O takie: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 29 Wrz 2010, 14:02:52
No chyba, że dają w kość anyway Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz 2010, 14:02:52 wysłana przez Anupka »
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

szelma

• Gość
« Odpowiedź #77 dnia: 29 Wrz 2010, 14:08:13 »
Pomieszało mi się, wybacz - mieliśmy piosenkę, ale ciężarki normalne - a nie te. Ale one są do tego toningu właśnie. Niby coś to ma tam robić na mięśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

doda

« Odpowiedź #78 dnia: 29 Wrz 2010, 22:04:51 »
Hmm... no a nie bierzecie pod uwagę, że pani w zielonym może być na zajęciach po raz pierwszy i weszła do grupy, która już śmiga?

ja biorę pod uwagę i śmieję się tak bardziej sympatycznie, a  nie prześmiewczo, bo sama nie wiem, jakbym się prezentowała na pierwszych zajęciach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #79 dnia: 30 Wrz 2010, 19:55:48 »
dopeiro tu dotarłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i już szukam w toruniu grupy. na tak zwane "zaś", bo nie miałabym co z helą zrobić, ale ...co się odwlecze to nie uciecze!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 30 Wrz 2010, 19:55:48 »

bozena.dp

« Odpowiedź #80 dnia: 30 Wrz 2010, 20:01:13 »
dopeiro tu dotarłam Smiley
i już szukam w toruniu grupy. na tak zwane "zaś"

to tak jak ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tyle, że szukam grupy u nas i widze, że jest jedna - napisalam do pani instruktorki w tej sprawie, ciekawe co mi odpisze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oczywiście to na "zaś", na za jakies pół roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewelinkaa

« Odpowiedź #81 dnia: 14 Cze 2014, 12:02:57 »
W zumbie jestem zakochana od pierwszego tańczenia smile Zaczełąm chodzić z pół roku temu, ale później miałam chwilę przerwy i znów skaczę - praktycznie codziennie po 2 godz. Na pewno kondycja będzie lepsza, ale przede wszystkim samopoczucie - zawsze to lepsze niż siedzenie przed komputerem popołudniami.
carpe diem

wesele_sierpien

« Odpowiedź #82 dnia: 09 Kwi 2015, 14:09:09 »
Na zumbę chodzę mniej więcej od roku! Szczerze mówiąc nie potrzebne jest ani poczucie rytmu ani umiejętność tańca. Widziałam wiele antytaleńć tanecznych, które świetnie dają sobie radę na zumbie;)

calla

« Odpowiedź #83 dnia: 09 Kwi 2015, 14:24:31 »
antytaleńć tanecznych

???
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #84 dnia: 10 Kwi 2015, 02:32:17 »
???
no to taki "nie taleńć" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

JustBe

« Odpowiedź #85 dnia: 14 Sty 2016, 10:54:31 »
Zumba to świetne połączenie tańca i fitnessu - dodaje tyle energii że czasami nie wiadomo co z nią zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kiedyś chodziłam na zumbę wieczorem w tygodniu ale z powodu nadmiaru energii nie mogłam spać i się przepisałam na sobotę o 12:00 do studia tańca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Teraz mam energię na cały weekend! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #86 dnia: 14 Sty 2016, 17:47:05 »
Widzę że energii starcza ci też na pisanie reklam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gerard15

« Odpowiedź #87 dnia: 14 Lip 2016, 14:28:23 »
Ma ktoś ochote na zapisanie sie na wspolny taniec zumby?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - Moc BigData