Autor Wątek: ZUMBA  (Przeczytany 16064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Helena

Odp: ZUMBA
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Wrz 2010, 16:17:27 »
szelma
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Wrz 2010, 16:56:47 »
Nooooo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #52 dnia: 26 Wrz 2010, 21:49:29 »
Nooooo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma też bym chciała zacząć zumbę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  zawsze jak wracasz z ćwiczeń to taka naładowana pozytywną energią jesteś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj też bym chciała bo tego trochę zazdraszczam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

elve

« Odpowiedź #53 dnia: 26 Wrz 2010, 22:34:39 »
jak dla mnie, to zbyt skomplikowana ta zumba, nie dość ze układ do opanowania, to jeszcze go do muzyki trzeba wykonywać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #54 dnia: 26 Wrz 2010, 22:38:10 »
ha a ja już ćwicze-tańcze i to z Mają. na razie dajemy rade po 10 min Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 26 Wrz 2010, 22:38:10 »

elve

« Odpowiedź #55 dnia: 26 Wrz 2010, 22:38:40 »
brawurka dokumentacja!

brawurka

« Odpowiedź #56 dnia: 26 Wrz 2010, 22:44:33 »
nagrać filmik?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to byłby ubaw po pachy i to bez Radzia   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Helena

« Odpowiedź #57 dnia: 27 Wrz 2010, 06:53:22 »
elvelve

te układy są banalne, jak je opanowałam to ty na pewno też dasz radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz 2010, 06:53:30 wysłana przez Helena »

justynaaaa2

« Odpowiedź #58 dnia: 27 Wrz 2010, 12:11:29 »
dopiero jakoś znalazłam chwilę żeby przeczytać ten wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale to musi być jazda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj idę szukać jakiegoś filmiku w necie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Kasia

« Odpowiedź #59 dnia: 27 Wrz 2010, 12:49:24 »
filmik jakis znalazłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
polecam baczne obserwowanie pani z ostatniego rzedu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w zielonej bluzeczce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz 2010, 12:49:34 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #60 dnia: 27 Wrz 2010, 12:51:35 »
czesc z tego co KAsia tu wstaiwła to jak rozgrzewka u mnie na zajęciach przed salsą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Helena

« Odpowiedź #61 dnia: 27 Wrz 2010, 18:09:57 »
Kasia

pani w zielonej koszulce wymiata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #62 dnia: 27 Wrz 2010, 18:26:14 »
W życiu bym się w tym nie połapała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Straszne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #63 dnia: 27 Wrz 2010, 19:07:52 »
Moja zumba byla stanowczo intensywniejsza i dlatego bylo tak fajowo... Gdzie ja teraz znajde druga taka Sofie, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

justynaaaa2

« Odpowiedź #64 dnia: 27 Wrz 2010, 19:08:48 »
już sobie szukałam zajęć w wawie ale nie mam nic blisko siebie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 27 Wrz 2010, 19:08:48 »

riannka

« Odpowiedź #65 dnia: 27 Wrz 2010, 19:37:56 »
całkiem fajna ta ZUMBA, ale kiepsko z zajęciami w W-wie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
albo ja szukać nie potrafię  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #66 dnia: 27 Wrz 2010, 19:42:01 »
riannka koło ciebie są blisko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na rembielińskiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

musisz sobie wyszukać bo nie da się zalinkować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz 2010, 19:42:27 wysłana przez justynaaaa2 »

riannka

« Odpowiedź #67 dnia: 27 Wrz 2010, 19:53:06 »
riannka koło ciebie są blisko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na rembielińskiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

musisz sobie wyszukać bo nie da się zalinkować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to widziałam, ale zajęcia są tylko w soboty a ja często wyjeżdżam na weekend Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Helena

« Odpowiedź #68 dnia: 27 Wrz 2010, 21:37:22 »
tu są wszystkie zumby w wawie

Kata

« Odpowiedź #69 dnia: 27 Wrz 2010, 21:47:55 »
No pani w zielonym naprawdę rewelacyjna.

Zumba wygląda ciekawie, ale z moją koordynacją ruchową mogłabym się na zajęciach okazać drugą panią w zielonym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pozdrawiam

Kata

suegro

« Odpowiedź #70 dnia: 27 Wrz 2010, 21:56:33 »
Moja zumba byla stanowczo intensywniejsza i dlatego bylo tak fajowo

No raczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 27 Wrz 2010, 21:59:23
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz 2010, 21:59:23 wysłana przez suegro »
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

doda

« Odpowiedź #71 dnia: 27 Wrz 2010, 22:01:32 »
haha pani w zielonym jest boska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #72 dnia: 27 Wrz 2010, 23:57:09 »
o mamuniu, ja bym wyglądałam jak pani w zielonym  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #73 dnia: 28 Wrz 2010, 15:07:24 »
Hmm... no a nie bierzecie pod uwagę, że pani w zielonym może być na zajęciach po raz pierwszy i weszła do grupy, która już śmiga? szelma pisała na początku, że zumba jest dobra także dla drewniaków. Ja jestem właśnie total drewniak, ale wierzę, że jak się opanuje układy, to da radę zrobić to co instruktor. Może nie tak pięknie jak instruktor, ale też nie cały czas jak pani w zielonym chyba?

Dodany tekst: [time]wto, 28 wrz 2010, 14:08:35[/time]
ps. mnie też te układy wydają się w tej chwili bardzo skomplikowane, no ale mam nadzieję, że jak już w końcu na to pójdę, to będą uczyć krok po kroku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 28 Wrz 2010, 17:28:39
Ogłaszam, że jestem (?) zumba-pozytywna.

Właśnie dostałam paczkę: prezent niespodziankę od męża. A w paczce:
- jakieś dwa ciężarki dziwne
- 4 dvd: zumba basics & 20 min. express, zumba cardio party, zumba sculpt & tone oraz zumba live! & flat abs
- książeczka, w której na szybko widze jakieś przepisy i chyba podstawowe kroki (?)

Jestem jednocześnie happy & smutna

smutna, bo jednak chciałam z ludźmi, w grupie
happy, bo musimy zacisnąć pasa i nie poszłabym na ten fitness teraz... no lepszy rydz, niż nic...

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj my małż osobisty!
« Ostatnia zmiana: 28 Wrz 2010, 17:28:39 wysłana przez Anupka »
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Kasia

« Odpowiedź #74 dnia: 29 Wrz 2010, 09:00:10 »
Hmm... no a nie bierzecie pod uwagę, że pani w zielonym może być na zajęciach po raz pierwszy i weszła do grupy, która już śmiga?

no pewnie tak jest, tak to wyglada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj