Autor Wątek: ZUMBA  (Przeczytany 16478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: ZUMBA
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Wrz 2010, 10:55:05 »
Helena - karnet za 10 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?!?!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Helena

« Odpowiedź #26 dnia: 22 Wrz 2010, 11:06:29 »
salsa
minus 10 zł ma być Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zaraz zmienie ten plakat bo wczoraj wąłsnie mówiłam im że to wygląda jak za 10zł :)i mi podesłali poprawke ale zapomniałam wrzucic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #27 dnia: 22 Wrz 2010, 21:27:47 »
melduje, że codziennie na youtube oglądam zumbe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszcze z tydzień i poskacze w domu
a serio to w mojej okolicy nie ma tego typu zajęć, nawet w płocku

Helena

« Odpowiedź #28 dnia: 23 Wrz 2010, 09:11:12 »
brawurka
to zrób sobie licencję i sama prowadź  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #29 dnia: 23 Wrz 2010, 20:08:16 »
brawurka
to zrób sobie licencję i sama prowadź  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no jasne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 23 Wrz 2010, 20:09:37
czasem w pracy prowadze poranną gimnastyke dla podopiecznych to już dla mnie za dużo
« Ostatnia zmiana: 23 Wrz 2010, 20:09:37 wysłana przez brawurka »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 23 Wrz 2010, 20:08:16 »

Helena

« Odpowiedź #30 dnia: 23 Wrz 2010, 20:55:31 »
brawurka
e tam za dużo, zdaje ci się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #31 dnia: 24 Wrz 2010, 09:45:45 »
Helena a gdzie robiłaś licencję? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja zamiast na zumbie wylądowałam w środę u lekarza. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Helena

« Odpowiedź #32 dnia: 24 Wrz 2010, 09:54:41 »
suegro
licencje można zrobić tylko w jednym miejscu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wchodzisz na Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w zakładce instructor training na dole jest wybierz kraj i tam wybierasz Polskę podstawowe szkolenie B1 trwa weekend
aktualnie bedzie w Warszawie i w Krakowie
powiem ci że ja już mam z trzeciego klubu propozycje pracy
ludzie wchodza na zumba.com i w zakładce find an instructor maja podane telefony do instruktorów a szał jest w klubach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tylko, że ja nie za bardzo chce byc takim pełnoetatowym instruktorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to dla mnie taki dodatek dla zabawy bardziej
ale jak ktoś ma ochotę to naprawdę na brak pracy nie można by chyba narzekać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

co się stało że wylądowałaś u lekarza??
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz 2010, 09:55:09 wysłana przez Helena »

suegro

« Odpowiedź #33 dnia: 24 Wrz 2010, 11:17:07 »
Helena dzięki za namiary, od rana Ci dziś polewam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

U lekarza byłam, bo mam nawrót choroby, która leczyłam 2 tygodnie temu antybiotykiem, ale będę żyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #34 dnia: 24 Wrz 2010, 11:21:58 »
Tylko, że ja nie za bardzo chce byc takim pełnoetatowym instruktorem Smiley to dla mnie taki dodatek dla zabawy bardziej
dokąldnie tez to tak postrzegam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj żeby wpadło troche kasy zeby miec ruch i żeby trzymać kontakt z tańcem

no i zamiast ja komuś płacić za ruszanie tyłkiem na fitnesie ktos płaci mi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #35 dnia: 24 Wrz 2010, 11:29:48 »
żeby wpadło troche kasy zeby miec ruch i żeby trzymać kontakt z tańcem

no i zamiast ja komuś płacić za ruszanie tyłkiem na fitnesie ktos płaci mi

takie mam pobudki właśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Helena

« Odpowiedź #36 dnia: 24 Wrz 2010, 11:30:23 »
salsa
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i własnie o to chodzi, jedyne co to trzeba naprawde sie przygotowac na zajecia na początku ale pozniej juz z gorki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #37 dnia: 24 Wrz 2010, 11:35:19 »
salsa
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i własnie o to chodzi, jedyne co to trzeba naprawde sie przygotowac na zajecia na początku ale pozniej juz z gorki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

co do przygotowań to my od dwóch lat nie zmieniliśmy niczego w programie całych 5 poziomów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wiec jest bardzo z górki i niewiele sie różni od tego, na co chodziła Su jakieś 5 lat temu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tzn zmieniliśmy ilość zajęć na poziom czyli ogólnie program + dodaliśmy pare figur a pare odrzuciliśmy, dodaliśmy spin-class, trochę lady i men stylingu i tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a do mojej listy dodam jeszcze to, ze po godzinach siedzenie za biurkiem to jest balsam na moje użeranie sie w robocie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz 2010, 11:37:03 wysłana przez salsa »

Helena

« Odpowiedź #38 dnia: 24 Wrz 2010, 11:47:05 »
salsa
no na zumbie aż tak to nie ma dobrze, jak grupa juz smiga układy do piosenek które zna to wprowadzamy nowe piosenki i nowe układy inaczej nie bedzie zabawy

salsa

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Wrz 2010, 12:01:18 »
salsa
no na zumbie aż tak to nie ma dobrze, jak grupa juz smiga układy do piosenek które zna to wprowadzamy nowe piosenki i nowe układy inaczej nie bedzie zabawy

no my tez nowe - tzn dla nich nowe
bo dla nas stare Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
5 poziomów każdy trwa 5 tygodni (zajecia raz w tyg 1,5 h - jesli nie wypadną żadne zajęcia) - plus minus 5-6 miesięcy
na kazdych zajeciach nowy układ solo + figura potem dwie figury + styling

wierz mi sie grupa nigdy sie nie nudzi

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Wrz 2010, 12:01:18 »

mayagaramond

« Odpowiedź #40 dnia: 24 Wrz 2010, 12:06:14 »
wchodzisz na Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w zakładce instructor training na dole jest wybierz kraj

Szkoda, ze w wiedniu termin juz zajety. Ciekawe kiedy bedzie nastepny.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz 2010, 12:07:57 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Helena

« Odpowiedź #41 dnia: 24 Wrz 2010, 12:08:41 »
mayagaramond
sprawdzaj co jakis czasa, ciągle są nowe terminy, instruktorów brakuje a zapotrzebowanie ogromne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #42 dnia: 25 Wrz 2010, 13:41:21 »
helena na czym polega takie szkolenie, co trzeba umieć, na czym się znać, z filmików na you tube widze, że nie trzeba mieć super idealnej figury.

Helena

« Odpowiedź #43 dnia: 25 Wrz 2010, 13:58:09 »
brawurka
co do figury to absolutnie nie ma wymagań Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znam pare instruktorek o których można powiedzieć że są przy kości nawet, ale świetnie prowadzą zajęcia.
Mogę opowiedzieć jak to było u mnie. W marcu po roku przerwy postanowiłam zacząć znów ćwiczyć, poszłam do klubu do którego wcześniej chodziłam miał być step ale instruktor od stepu miał jakies szkolenie i była zumba. Jak już przyszłam to stwierdziłam, że pojde, bo szkoda do dodmu wraca a tak poruszam się troche chociaż.
I zachorowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wyciągnełam mojego N i on też zachorował, zaczął chodzić 5-6 razy w tygodniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Potem jakoś w połowie kwietnia rzuciła mu żeby może poszedł na kurs i zrobił sobie licencje. A on że stwierdził że w sumie to tak zrobi. Akurat miałam wolny weekend jak było szkolenie więc do towarzystwa się zapisałam też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Lato to u mnie dosyć pracowity czas, więc odpusciłam sobie prowadzenie zajęć. A we wrześniu rozdzwonił się telefon, bo jako instruktor jestem na stronie zumby.
Generalnie bardzo dobrze jest pochodzić do kogoś na zajęcia żeby załapać jak sa ułożone zajęcia. Dużo daje też Zumba bo co miesiąc przysyłają płytki z muzyką, jest wsparcie przez net dla instruktorów i zamknięte forum. Na razie walczę ze sprzętem w klubie który prowadzę, jak już nagram płyty tak żeby dobrze odtwarzacz je mielił to będzie cudownie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na szkoleniu ci wytłumaczą ideę zajęć, jak prowadzić, nauczą układać choreografię do piosenek i poszalejesz na master classie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #44 dnia: 25 Wrz 2010, 15:18:11 »
jak to pięknie brzmi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #45 dnia: 26 Wrz 2010, 14:36:40 »
chyba jakas epidemia sie szerzy :-) juz sprawdzilam w moim miescie sa kursy i zamierzam wyprobowac.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Helena

« Odpowiedź #46 dnia: 26 Wrz 2010, 15:10:35 »
cherry
zumba jest zarazliwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo można naprawdę poszaleć po pracy i jakoś weslej jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #47 dnia: 26 Wrz 2010, 15:33:00 »
Ja również polecam zumbę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Wrz 2010, 15:43:42 »
No a kto zaczął epidemię zumby na Strefie, no kto, no kto? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #49 dnia: 26 Wrz 2010, 16:16:44 »
szelma ach Ty, ach TY  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj