kilka aqmatorskich zdjec z mojego slubu

Zaczęty przez marax, 01 Paź 2007, 18:04:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Kasia

przyjemnej podróży

fajne foty
czekam na więcej

zuzia

maraxela,
kto Ci pozwolil coś na dekolt zalożyć miotlo jedna???

marax

haha no musialam ale tylko na sali juz pozniej bo ciocia mi dala naszyjnik i sie obrazila ze go nei chcialam miec w kosciele a wiec musialam na chwile go nalozyc:( uroki wesela wszyscy sie obrazaja

zuzia

Cytat: "maraxela"uroki wesela wszyscy sie obrazaja

skąd ja to znam?

kate.zet1

Pięknie wyglądałaś! przepiękny bukiet. Bardzo fajna z Was para :)
Wszystkiego najlepszego i upojnej podróży poślubnej...ach zazdroszczę  :mrgreen:

Kasia

no włsnie a propo bukietu

nie widze go dobrze
to był wachlarz?
czy coś innego
bo chyba nie taki tradycyjny
poproszę o fotki bukietu

didi_loczek

maraxela, super! gratulacje!
zycze wspanialej podrozy i czekam na relacje i zdjecia!

errata

Cudownie wyglądaliście, normalnie nie moge uwierzyć, że już jesteś po :)
Bukien bardzo ładny!

tachogti

maraxela,  gratulacje!!! :D
Slicznie wygladalas  :)  a jakim piiiieknym garbusem jechaliscie (jestem zboczencem samochodowym)  :mrgreen:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

eva_luna

maraxela- gratulacje!!! slicznie wygladaliscie, fajny okazaly oltarz w kosciele. A poki co bawcie sie dobrze w podrozy!!

agnes

Gratulacje!! Piekna z Was para :) no i  pogoda dopisala :)  zycze cudownej podrozy poslubnej
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mam6lat

maraxela gratuluję
i zadowolona byłaś z wachlarza?
tez mam bzika na garbusy..byłby do wziecia taki żółciutki porzucony garbusek, ale mój M stanowczo mówi nie (że pieniadze na transport, ze nie mozna rodzicom podrzucac go na przechowanie na wieki, ze coś-tam-coś-tam) no i  garbusek albo dalej stoi samotny na deszcu albo ktos obcy go przygarnął :(
aaa - po praz pierwszy podobaja mi się "weselne balony" - ale to chyba zasługa garbuska;
czekam na profes. zdjęcia

julka

Gratulacje  :)
I wszystko pięknie wyszło, naprawdę   :-D

brawurka

pięknie wyglądałaś!!!!!choć przyznam że inaczej sobie ciebie wyobrażałam, tak bardziej łobuzersko:)a Ty masz taką przyjemną buźke:)pięknie

importerka2008

Wszystkiego najlepszego. Moje najszczersze gratulacje. Teraz wypocznij, ale pamiętaj, że czekamy na więcej zdjęć  :mrgreen:

goga

Super! wyglądaliście i wielkie gratulacje!! Bardzo mi sie podobał garbus,którym jechaliście - kiedyś mój syn miał całą kolekcje takich samochodzików - stąd sentyment.

Ale mnie najbardziej interesuje jedno - które BUTY w końcu założyłaś?
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

asik801

Super, wyglądaliście ślicznie, ja właśnie wróciłam od rodziców i powolutku zaczynam się pakować, bo w czwartek wylot:) Ale pogodę miałyśmy suuuuuuuper!!!!

sputnik_sweetheart

Gratulacje!!! Miłej podróży (zazdroszę, zazdroszę :mrgreen: ), czekam na więcej zdjęć, suknia jak myslałam- piękna! Wszystkiego dobrego!

mary

Ja również - i gratuluję ślubu i zazdroszczę wizyty w gorącym klimacie :)

brawurka

maraxela!ja cały czas czekam na relacje i więcej zdjęć (chyba że coś ominęłam i już napisalaś). I ... musze to napisać, strasznie podoba mi sie Twój dekold i ramiona:) hmm może jakieś zboczenie mam:)