żmijka prosi o pomoc - jakie kwiaty i fryzura?

Zaczęty przez żmijka, 21 Cze 2010, 09:58:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

żmijka

hm.. może uda mi się dorwać jakiś 'niedorobiony' egzemplarz cantedeskii, tak aby kwiat był mały.. - jestem drobną osobą i nie chciałabym aby kwiat był wielkości połowy moejej głowy :) :) :)
a może rzeczywiście kokarda? co Wy na to?

emcia

Cytat: żmijka w 29 Cze 2010, 08:25:30
hm.. może uda mi się dorwać jakiś 'niedorobiony' egzemplarz cantedeskii, tak aby kwiat był mały.. - jestem drobną osobą i nie chciałabym aby kwiat był wielkości połowy moejej głowy :) :) :)
a może rzeczywiście kokarda? co Wy na to?
są małe, takie ok 5cm, chodzi bardziej o nieumiejętne wpięcie, żeby dziwnie nie sterczała


żmijka

ta ostatnia mi się podoba... cały czas się jednak waham - czy moje rozpuszczone włosy wytrzymaja wilgoć (związaną albo z deszczem albo z gorącem)... 

magoo

Cytat: żmijka w 29 Cze 2010, 14:38:48
ta ostatnia mi się podoba... cały czas się jednak waham - czy moje rozpuszczone włosy wytrzymaja wilgoć (związaną albo z deszczem albo z gorącem)... 
trudno powiedziec, czy wlosy wytrzymaja, najlepiej chyba porozmawiaj z fryzjerem

effik

widziałam wiele PM z półupięciami. no wiadomo, że coś tam się z fryzurą dzieje, ale ogólnie nie zarejestrowałam, żeby którejś się totalnie zrujnowała. z koka też czasem włosy wyłażą i się skręcają albo prostują ;)
wiele zależy też od ciebie, jak się będziesz czuła z rozpuszczonymi albo półupiętymi włosami. a reszta w rękach fryzjera, oby dobrego :)

żmijka

a może coś takiego? tylko zamiast róż jedna mała cantedeska?

callja

Jakaś wydaje mi się taka hamarykańsko-serialowo-ciutkę kiczowata ta fryzura... IMHO oczywiście :hmm:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

effik

Cytat: callja w 01 Lip 2010, 21:14:10
Jakaś wydaje mi się taka hamarykańsko-serialowo-ciutkę kiczowata ta fryzura... IMHO oczywiście :hmm:

callja, weź coś wklej, no weeeeeeeź :pray: :D :D

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

żmijka

#35
a może coś takiego?

Dodany tekst: 06 Lip 2010, 10:45:25

ewentualnie

Dodany tekst: 06 Lip 2010, 11:45:52

lub

Dodany tekst: 06 Lip 2010, 12:46:11

albo:

callja

IMHO - z zaproponowanych bukietów albo pierwszy, albo ostatni. A fryz...  wiemy jedno - ma zasłaniać uszy ;)
może taki?? bezwelonowy - bo taki do Twojej sukni nie pasuje, jak ustaliłyśmy wespól/wzespół, więc za to z koraliczkami:
http://img18.imageshack.us/i/033primaryxu8nd5.jpg/

coś kunsztownego - więc już bez ozdób:
http://c88.grono.net/225/11/gallery-80600748-500x500.jpg

śliczny i dość często cytowny:
http://republika.pl/blog_zp_4498892/7302653/tr/1.jpeg

W każdym razie półupięcia odradzam z całego serca, bo mając dostojną suknię + będąc drobną osóbką powinnaś wyeksponować linię szyi i ramion (bo to dodaje optycznie wzrostu) - tymczasem przysłoniwszy je włosami zaczniesz wyglądać jak, nie przymierzając, przydeptany podgrzybek ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

effik

o, to, to! zgadzam się z callją. uszy zasłoń, ale szyję i pierś do przodu :mocking:
babki, które miały zielone bukiety? bo mamy tu lepsze przykłady :)

żmijka

ostatnie upięcie mi się podoba...
w piatek muszę już zamówić bukiet i kwiaty do włosów na ślub (na fryzurę ślubna już zamówiłam kalie)... w piątek czeka mnie też przymiarka sukni...
jeśli chodzi o bukiety lepiej białe kalie z czymś zielonym czy same kalie w dówch kolorach?Jeżeli chodzi o bukiety pod uwagę biorę te trzy: Które byście doradziły?

szelma


żmijka

#40
opcja nr 2

Dodany tekst: 07 Lip 2010, 08:46:35

no i 3: jakoś te mi szczególnie wpałdy w oko...

szelma


effik

mnie się ten biało-różowy podoba, żmijka. ale chyba nie byłabym za samymi białymi kaliami, jeśli byś się na róż nie zdecydowała.

szelma :thumbup:

feeling.good

#43
po wezwaniu i ja swój na szybko wklejam

Dodany tekst: 07 Lip 2010, 09:13:49

a wzorowany był na tym: (niestety typowo wiosennym)

martullek


żmijka

#45
jesli nie biało różowe to myślę o białych z akcentami zieleni...
szelma, bukiet super..
ale jakoś bardziej mi do mojej kiecy kalie pasują niż róże.. aczkolwiek teraz wydaje mi się, że nic do niczego nie pasuje i najchętniej kupiłabym nową sukienkę  :headbang:

Dodany tekst: 07 Lip 2010, 09:35:19

kolejny ładny bukiet. Martullek a sukienkę miałaś całkiem prostą?

effik

a kalie z różami? :) byle nie białe plus białe ;)

żmijka

a może róże + frezje? co powiecie??
ech.. nic nie robię tylko szperam i szperam zamiast pracować...

effik

róże i frezje fajne są. miałam taki ładny bukiet gdzieś z łososiowymi frezjami, taki dziwny odcień między różem a pomarańczem.

martullek

Cytat: żmijka w 07 Lip 2010, 09:33:40

kolejny ładny bukiet. Martullek a sukienkę miałaś całkiem prostą?

miałam taką sukienkę