odzwyczaić od smoczka

Zaczęty przez abkasia, 20 Cze 2010, 15:02:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Justynna

Cytat: golinda w 28 Kwi 2011, 15:33:59
oj... nie szkoda Ci piersi?
nie chcę krytykować, ale jemu twój pokarm już niewiele daje...
jakoś nie myślałam o swoich piersiach...
a To jakoś tak samo zleciało, że mnie samej teraz trudniej się będzie odstawić niż M., ale myślę, że już dosłownie za chwilę skończę go karmić,
no i też pracuję o 1 godzinę krócej, dzięki temu ;)

zosia2007


niewiemjaka

#103
pip

Justynna

golinda, w staniku teraz wyglądają lepiej niż przed, 2 rozmiary większe :) eh mogły by takie zostać...
a ta godzina krócej, no można by pokombinować, ale jakoś tak mi dziwnie kombinować...

niewiemjaka


niewiemjaka

Cytat: golinda w 28 Kwi 2011, 17:08:25dżizas, przestraszyłam się
dżizas ja też :mocking: brr
i tak dlugo karmilam
z drugim sie juz tyle piescic nie bede :P bo mi cycki wessie w plecy juz calkiem :mocking:

Justynna

Cytat: golinda w 28 Kwi 2011, 16:06:55
no jasne! :) skóra przez rok ponaciągana, potem zejdzie laktacja, a skóra zostanie...

pewnie tak, ale brzuch też nie jest już taki jak dawniej i to mnie bardziej martwi...

Justynna

Cytat: golinda w 28 Kwi 2011, 16:13:11
taki jak dawniej nie będzie już nigdy, ale może być co najmniej przyzwoity ;D
zły nie jest, rozstępy mnie na szczęście ominęły, ale "jakość" już nie ta :)

Justynna

Cytat: golinda w 28 Kwi 2011, 16:17:46
już nie ta :( to prawda...
nie wiem, jak zniosę widok jędrnych nastolatek na plaży

chyba muszę jechać w luksusowe miejsce, na które stać tylko bogatych zachodnich emerytów lol
zwłaszcza niemieckie emerytki, przy nich można się poczuć bardzo atrakcyjnie :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Justynna w 28 Kwi 2011, 17:06:14golinda, w staniku teraz wyglądają lepiej niż przed, 2 rozmiary większe Smiley eh mogły by takie zostać..
eh mi tez wygladaly tak przez ciaze i potem jakies 2,5 miesiaca, a teraz to jak na nie patrze to jak ta foka ponizej :D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 28 Kwi 2011, 16:22:59
eh mi tez wygladaly tak przez ciaze i potem jakies 2,5 miesiaca, a teraz to jak na nie patrze to jak ta foka ponizej :D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

to mnie pocieszyłaś :crying:

zwierzatko_mojej_mamy

no wiesz - moze u Ciebie bedzie lepiej ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


zwierzatko_mojej_mamy

ciut wieksze na razie jakby sa, bo 65E na mnie juz nie wlazi tak jak przed, ale poczekam jeszcze, natomiast musze sie zaopatrzyc w jakies kremy i uskuteczniac prysznice jakies zimne czy cos, zeby troche lepiej wygladaly ;) no zobaczymy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

martullek

moje urosły o jakieś dwa rozmiary, karmiłam równe 8 miesięcy. po zakończeniu karmienia po jakimś miesiącu zrobiły się straszne, miałam mniejsze niż przed ciążą. ale teraz znów się poprawiły i chyba jestem PRAWIE zadowolona

mobka

Tak nie w temacie, ale kuzynka mojego meza karmi jeszcze syna, ktory w lipcu 3 lata skonczy ;) Zeby nie bylo, laska prawniczo wyksztalcona, ladna, zadbana ;) I dosc dobrze po 30tce ;)

rilla

hehe moja ciocia tak długo karmiła syna (dłużej chyba), mały sobie rozmawiał z "cycusiem". Dzisiaj jednak mały jest wybitnie uzdolniony z matmy i chemii, może karmienie miało wpływ?:)

kotabma

ja bym Z. z checia do roku karmila ale odstawie szybciej bo nie chce latem z wkladkami laktacyjnymi latac, tym bardziej ze czasem mam za duzo mleka i mi wycieka ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

ponoć Jaga Hupało bardzo długo karmiła swoją córkę, mała chodziła już do przedszkola i dobrze to pamiętała, aż zabroniła jej o tym mówić w telewizji :D
ja tak długo nie zamierzam  :P
plan miałam taki, że najdłużej do roku i coś około trzeba będzie skończyć :)
kurcze, no szkoda mi go odstawić, bo to lubimy obydwoje (może ja bardziej), wiem, że on już jest duży, a ja ten etap małego dziecka przy piersi, chciałabym zatrzymać jak najdłużej :)
kilka lat temu jak widziałam matki karmiące takie duże dzieci, to się pukałam w głowę, że matki-wariatki, a teraz je rozumiem :)

zuzia

Cytat: mobka w 28 Kwi 2011, 20:32:57
Tak nie w temacie, ale kuzynka mojego meza karmi jeszcze syna, ktory w lipcu 3 lata skonczy ;) Zeby nie bylo, laska prawniczo wyksztalcona, ladna, zadbana ;) I dosc dobrze po 30tce ;)
ja widziałam ostatnio taką laskę na przystanku. Dziewczynka była na pewno sporo starsza od M. i uprawiała pełną samoobsługę.
fuj

Justynna

zuzia  :padam:
dla mnie  publiczne karmienie takiego dużego dziecka też nie jest do przyjęcia

rubin04

#122
P. karmiłam 7,5 miesiaca - o 1,5 za długo ale to z lenistwa na okolicznosc rejsu.

Z Milą mam plan 6 miesiecy
i ani dnia dłuzej.
Ostatni cycek dostanie pod choinkę
i w 2012 rok wchodzi już na MM lub kaszkach :)

Dodany tekst: 29 Kwi 2011, 11:39:27

Dla mnie dziecko co podchodzi do mamy i wkłada rekę pod jej bluzkę po cyca to masakra..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kotabma

Cytat: rubin04 w 29 Kwi 2011, 12:37:34Dla mnie dziecko co podchodzi do mamy i wkłada rekę pod jej bluzkę po cyca to masakra..
moja Z tak robi, tz podraczkuje do mnie, wyciagnie rece zeby ja wziac i pokazuje ze chce cyca :D
ja nie wiem jak ja bede odcycowywac
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Cytat: kotabma w 29 Kwi 2011, 12:24:38
moja Z tak robi, tz podraczkuje do mnie, wyciagnie rece zeby ja wziac i pokazuje ze chce cyca :D
ja nie wiem jak ja bede odcycowywac
Michał się tylko znacząco do mnie przytula, ale trzeba się odzwyczajać :)