Autor Wątek: odzwyczaić od smoczka  (Przeczytany 10145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Odp: odzwyczaić od smoczka
« Odpowiedź #100 dnia: 28 Kwi 2011, 13:20:07 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
talula
a cyca ja jej nie daje gryzc z oczywistych wzgledow choc ona na niego poluje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wiem coś o tym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Michał wie, że nie wolno i nawet kiwa głową na "nie" jak się tylko przymierza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #101 dnia: 28 Kwi 2011, 15:13:15 »
Justynna a ty dalej karmisz malego cycem?

Justynna

« Odpowiedź #102 dnia: 28 Kwi 2011, 15:16:56 »
zosia2007, no jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jest już wielki ten mój syn, ale jakoś tak nie umiem się odstawić...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 28 Kwi 2011, 15:16:56 »

zosia2007

« Odpowiedź #103 dnia: 28 Kwi 2011, 15:26:01 »
zosia2007, no jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jest już wielki ten mój syn, ale jakoś tak nie umiem się odstawić...
wow, podziwiam

Justynna

« Odpowiedź #104 dnia: 28 Kwi 2011, 15:29:53 »
wow, podziwiam

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 28 Kwi 2011, 15:29:53 »

Justynna

« Odpowiedź #105 dnia: 28 Kwi 2011, 15:38:47 »
oj... nie szkoda Ci piersi?
nie chcę krytykować, ale jemu twój pokarm już niewiele daje...
jakoś nie myślałam o swoich piersiach...
a To jakoś tak samo zleciało, że mnie samej teraz trudniej się będzie odstawić niż M., ale myślę, że już dosłownie za chwilę skończę go karmić,
no i też pracuję o 1 godzinę krócej, dzięki temu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #106 dnia: 28 Kwi 2011, 15:40:38 »
oj... nie szkoda Ci piersi?
a co to ma do rzeczy?

niewiemjaka

« Odpowiedź #107 dnia: 28 Kwi 2011, 16:02:04 »
pip
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi 2011, 16:10:00 wysłana przez niewiemjaka »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

Justynna

« Odpowiedź #108 dnia: 28 Kwi 2011, 16:06:14 »
golinda, w staniku teraz wyglądają lepiej niż przed, 2 rozmiary większe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj eh mogły by takie zostać...
a ta godzina krócej, no można by pokombinować, ale jakoś tak mi dziwnie kombinować...

niewiemjaka

« Odpowiedź #109 dnia: 28 Kwi 2011, 16:07:43 »
karmisz cycem?!?
oszalałaś 2 lata ?!?! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #110 dnia: 28 Kwi 2011, 16:09:35 »
dżizas, przestraszyłam się
dżizas ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj brr
i tak dlugo karmilam
z drugim sie juz tyle piescic nie bede Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo mi cycki wessie w plecy juz calkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #111 dnia: 28 Kwi 2011, 16:10:28 »
no jasne! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj skóra przez rok ponaciągana, potem zejdzie laktacja, a skóra zostanie...

pewnie tak, ale brzuch też nie jest już taki jak dawniej i to mnie bardziej martwi...

Justynna

« Odpowiedź #112 dnia: 28 Kwi 2011, 16:16:23 »
taki jak dawniej nie będzie już nigdy, ale może być co najmniej przyzwoity Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zły nie jest, rozstępy mnie na szczęście ominęły, ale "jakość" już nie ta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #113 dnia: 28 Kwi 2011, 16:20:42 »
już nie ta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to prawda...
nie wiem, jak zniosę widok jędrnych nastolatek na plaży

chyba muszę jechać w luksusowe miejsce, na które stać tylko bogatych zachodnich emerytów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zwłaszcza niemieckie emerytki, przy nich można się poczuć bardzo atrakcyjnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #114 dnia: 28 Kwi 2011, 16:22:59 »
golinda, w staniku teraz wyglądają lepiej niż przed, 2 rozmiary większe Smiley eh mogły by takie zostać..
eh mi tez wygladaly tak przez ciaze i potem jakies 2,5 miesiaca, a teraz to jak na nie patrze to jak ta foka ponizej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 28 Kwi 2011, 16:22:59 »

Justynna

« Odpowiedź #115 dnia: 28 Kwi 2011, 16:27:52 »
eh mi tez wygladaly tak przez ciaze i potem jakies 2,5 miesiaca, a teraz to jak na nie patrze to jak ta foka ponizej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to mnie pocieszyłaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #116 dnia: 28 Kwi 2011, 16:29:31 »
no wiesz - moze u Ciebie bedzie lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #117 dnia: 28 Kwi 2011, 16:31:22 »
no wiesz - moze u Ciebie bedzie lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
powątpiewam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #118 dnia: 28 Kwi 2011, 16:33:47 »
ciut wieksze na razie jakby sa, bo 65E na mnie juz nie wlazi tak jak przed, ale poczekam jeszcze, natomiast musze sie zaopatrzyc w jakies kremy i uskuteczniac prysznice jakies zimne czy cos, zeby troche lepiej wygladaly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no zobaczymy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #119 dnia: 28 Kwi 2011, 20:22:52 »
moje urosły o jakieś dwa rozmiary, karmiłam równe 8 miesięcy. po zakończeniu karmienia po jakimś miesiącu zrobiły się straszne, miałam mniejsze niż przed ciążą. ale teraz znów się poprawiły i chyba jestem PRAWIE zadowolona

mobka

« Odpowiedź #120 dnia: 28 Kwi 2011, 20:32:57 »
Tak nie w temacie, ale kuzynka mojego meza karmi jeszcze syna, ktory w lipcu 3 lata skonczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zeby nie bylo, laska prawniczo wyksztalcona, ladna, zadbana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I dosc dobrze po 30tce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #121 dnia: 28 Kwi 2011, 21:26:28 »
hehe moja ciocia tak długo karmiła syna (dłużej chyba), mały sobie rozmawiał z "cycusiem". Dzisiaj jednak mały jest wybitnie uzdolniony z matmy i chemii, może karmienie miało wpływ?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kotabma

« Odpowiedź #122 dnia: 29 Kwi 2011, 09:21:48 »
ja bym Z. z checia do roku karmila ale odstawie szybciej bo nie chce latem z wkladkami laktacyjnymi latac, tym bardziej ze czasem mam za duzo mleka i mi wycieka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #123 dnia: 29 Kwi 2011, 10:19:05 »
ponoć Jaga Hupało bardzo długo karmiła swoją córkę, mała chodziła już do przedszkola i dobrze to pamiętała, aż zabroniła jej o tym mówić w telewizji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tak długo nie zamierzam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
plan miałam taki, że najdłużej do roku i coś około trzeba będzie skończyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kurcze, no szkoda mi go odstawić, bo to lubimy obydwoje (może ja bardziej), wiem, że on już jest duży, a ja ten etap małego dziecka przy piersi, chciałabym zatrzymać jak najdłużej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kilka lat temu jak widziałam matki karmiące takie duże dzieci, to się pukałam w głowę, że matki-wariatki, a teraz je rozumiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #124 dnia: 29 Kwi 2011, 10:21:52 »
Tak nie w temacie, ale kuzynka mojego meza karmi jeszcze syna, ktory w lipcu 3 lata skonczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zeby nie bylo, laska prawniczo wyksztalcona, ladna, zadbana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I dosc dobrze po 30tce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja widziałam ostatnio taką laskę na przystanku. Dziewczynka była na pewno sporo starsza od M. i uprawiała pełną samoobsługę.
fuj