Autor Wątek: Blogi strefowych wiedźm  (Przeczytany 7364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Blogi strefowych wiedźm
« dnia: 17 Cze 2010, 21:08:26 »
Lista blogów pisanych przez strefowe wiedźmy:

O ślubach:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - elizapj o przygotowaniach ślubnych

O dzieciach:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - vobiowy blog o potomstwie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - nionczka o córeczce
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - elizapj o dzieciach w drodze
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - oczami mamy, ustami synka (feeling.good)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - golinda o dzieciu swym

O sprawach różnych:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - claridad trochę o decu, trochę o życiu

Podawajcie adresy i krótki opis, to będę wrzucać tutaj na listę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2012, 13:53:48 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

claridad

Odp: Blogi strefowych wiedźm
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Cze 2010, 13:04:36 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

trochę o decu, trochę o życiu
zawsze coś, zawsze coś...

effik

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Cze 2010, 13:32:10 »

claridad

« Odpowiedź #3 dnia: 18 Cze 2010, 13:36:24 »
efficzku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Cze 2010, 13:37:37 »
ja jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a nie blogerka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Cze 2010, 13:37:37 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Cze 2010, 13:45:19 »
effik w zasadzie jedno drugiego nie wyklucza.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #6 dnia: 18 Cze 2010, 13:45:25 »
ja jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a nie blogerka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ja dupna bloggerka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #7 dnia: 18 Cze 2010, 13:46:27 »
effik w zasadzie jedno drugiego nie wyklucza.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w zasadzie. ale u mnie tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Cze 2010, 13:47:32 »
wiesz, ja mam rozsianych po necie chyba z 10 blogow... ktore zalozylam, jakos nie mialam czasu zeby pisac, a potem nawet zapomnialam adresu nie mowiac juz o hasle, wiec jakbys znalazla kiedys jakis opuszczony to moze byc moj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 18 Cze 2010, 13:47:43 wysłana przez vobi »

mayagaramond

« Odpowiedź #9 dnia: 18 Cze 2010, 13:50:32 »

wow!!! Swietnie piszesz, z nostalgia, refleksja - bardzo mi sie podoba! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Az mi sie jagod zachcialo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

claridad

« Odpowiedź #10 dnia: 18 Cze 2010, 13:59:02 »
wow!!! Swietnie piszesz, z nostalgia, refleksja - bardzo mi sie podoba! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Az mi sie jagod zachcialo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sezon jagodowy już niedługo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oł jeee makafakaz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elizapj

« Odpowiedź #11 dnia: 19 Lip 2010, 19:56:19 »
eee, myslalam, ze sie okaze bardziej popularny ten post:) chyba nie wszyscy sie zadeklarowali, no ale moze nie kazdy chcial....
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Lip 2010, 14:30:54 »
W której kategorii sobie pani życzy i z jakim opisem, co? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Lip 2010, 14:32:47 »
Wszystkie Twoje obiekty, kurdę bladę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. No pytam się grzecznie - jak nie ma odpowiedzi, to robię wedle widzimisię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

szelma

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Lip 2010, 14:41:08 »
No to mówisz i masz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 20 Lip 2010, 14:41:08 »

Helena

« Odpowiedź #15 dnia: 14 Wrz 2010, 17:12:28 »
móĺj blog Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
już niebawem więcej postów przez wakacje troche zaniedbany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj