Mundial 2010 - ogladacie?

Zaczęty przez cherry, 14 Cze 2010, 18:36:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

dragon  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ale sie cieszylam jak w du..e dostali

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Go, Holland, Go!!!!!!!!!!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

dzisiaj też jestem za holandią a wieczorem za ghaną  :thumbup:

marlen_ka

Cytat: justynaaaa2 w 02 Lip 2010, 17:20:51
dzisiaj też jestem za holandią a wieczorem za ghaną  :thumbup:
to dokładnie tak jak ja :)

mayagaramond

Brawooooooooo

2:1 dla Holandii!!!!!!!!!!!!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

Cytat: marlen_ka w 02 Lip 2010, 17:23:46
to dokładnie tak jak ja :)
:beer:
a jutro za argentyną i paragwajem :)

marlen_ka

justynaaaa2:beer:
ale ja jutro za Niemcami chyba:)

mayagaramond

hahaha, i czerwona kartka!!!!!!!!!!!!

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Hooooolandia do boju :jejeje: :jupi: :jejeje:

Wieczorem też całym sercem za Ghaną!

mayagaramond

przypomnialo mi sie, ze nie jestem za ghana - za chamski faul princa na ballacku ;D

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

W Leuven było tak pomarańczowo że szok :D. Na Oude Markt po meczu było zbiorowe śpiewanie, skakanie i picie morza piwa lol. Ogólnie uważam, że grali słabiej niż Brazylia, no ale niech mają ;).

dragonfly

NIEMCY!!!!!! NIEMCY!!!!! 3:0!!!!! HURAAAAA!!!!!!!!

Jak ja nie lubie Argentyny.....

mobka


marlen_ka



mayagaramond

#91
und eins und zwei und drei 54, 74, 90

54 74 90 2006

;D ;D ;D ;D  :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

At piwo upuscilam z wrazenie, teraz musze umyc podloge lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marlen_ka

Cytat: dragonfly w 03 Lip 2010, 17:47:52
cudnie!!!! ale Diego ma mine nie teges ;D
nawet mu jego dwa zegarki nie pomogły

calla

Cytat: szelma w 02 Lip 2010, 22:28:20
W Leuven było tak pomarańczowo że szok :D. Na Oude Markt po meczu było zbiorowe śpiewanie, skakanie i picie morza piwa lol. Ogólnie uważam, że grali słabiej niż Brazylia, no ale niech mają ;).

Holandia tez ladnie grala moim zdaniem.

No a dzisiaj, no coz...

Ciesze sie, ze Argentyna odpadla, ale nie ciesze sie, ze Niemcy przeszli dalej ;-)

Cos mi sie wydaje, ze jednak zdobeda tytul mistrza, no!
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

sonja

Świetne wyniki dzisiejszych meczów:D

salsa

kurde nie podoba mi sie to ze NIemcy tak daleko zaszli
nigdy im nie kibicuje i jestem niepocieszona
choc niestety trzeba im przyznać ze to ich mistrzostwa i grają świetnie
oby teraz Hiszpania ich wyeliminowała

a i bardzo bardzo bardzo mnie ucieszył mecz Brazylia - Holandia - byłam za Holandią
bardzo szkoda mi Ghany ale niestety przegrali na własne życzenie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Anupka

Ja oczywiście trzymam kciuki za pomarańczowych, ale kibicuję też trochę Niemcom, no dobrze grają chłopaki, co zrobić ;D Mam nadzieję na finał Niemcy-Holandia, bo - oj, bedzie się działo! A to znaczy, że będzie co oglądać! A to znaczy, że będzie najzwyczajniej w świecie ciekawie ;D

Hup Holland Hup!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: Anupka w 05 Lip 2010, 12:41:08Mam nadzieję na finał Niemcy-Holandia,


tez mam nadzieje. I bede sie cieszyc nawet jak Holandia wygra - w koncu robben gra u nas ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: doda w 06 Lip 2010, 16:37:09
a dziś jest jakiś mecz?
bo skoro Mały na butelce, to mogę sobie piwo wypić :D :D :D

Holandia - Urugwaj (polfinal)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"