Mundial 2010 - ogladacie?

Zaczęty przez cherry, 14 Cze 2010, 18:36:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

No i Niemcy wtopili :D. Iście po polsku popisali się Mirek i Łukaszek :D.


mayagaramond

 :crying: :crying: :crying: :crying:


takiego pecha dawno  nie widzialam  :crying: :crying: :crying: :crying:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Pecha? :D Dali doopy i tyle :D. Serbowie mieli więcej pechowo nieudanych sytuacji podbramkowych.

zwierzatko_mojej_mamy

no wlasnie - pecha??? karny nie strzelony to pech?? :> to wstyd a nie pech :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

#30
Cytat: szelma w 18 Cze 2010, 15:29:04
Pecha? :D Dali doopy i tyle :D. Serbowie mieli więcej pechowo nieudanych sytuacji podbramkowych.

chyba ogladalysmy inne mecze. Wystarczy spojrzec na statystki, zeby zobaczyc, ze niemcy mieli duzo wiecej strzalow na bramke.
Tylko w ostatecznym rozliczeniu liczy sie pilka w bramce, a nie strzaly na nia. No i czasem tak jest, ze pilkarz i do pustej bramki nie strzeli.





Dodany tekst: 18 Cze 2010, 15:50:09

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Cze 2010, 15:32:41
no wlasnie - pecha??? karny nie strzelony to pech?? :> to wstyd a nie pech :D

Pech jest wtedy jak masz 10 strzalow na bramke i nie trafiasz, innym razem trafiasz za pierwszym razem. To jest szczescie.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

dobra dobra ;) faulowac na zolta kartke majac juz jedna to tez glupota, a nie pech ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Cze 2010, 15:51:22
dobra dobra ;) faulowac na zolta kartke majac juz jedna to tez glupota, a nie pech ;)

To za co sedzia dawal zolte kartki (przez caly mecz latal z kartka w reku :crazy:) to jest smiech na sali. Taki sam madry byl sedzia z meksyku pare dni temu, tez co chwila gwizdal i dawal zolte kartki, tylko nie pamietam, co to byl za mecz.


A i tak najlepsza jest GW - jak Podolski strzela bramki to jest "polskiego pochodzenia", jak nie strzela to jest "niemieckim napastnikiem" lol lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Cytat: mayagaramond w 18 Cze 2010, 16:59:45jak Podolski strzela bramki to jest "polskiego pochodzenia", jak nie strzela to jest "niemieckim napastnikiem"

:D No bo co - wystarczy, że musimy wstydzić się za polską reprezentację :D. Więcej kopiących piłkę Polaków do wstydzenia się nam nie potrzeba ;).

zwierzatko_mojej_mamy

co prawda to prawda ;) slyszalyscie hymn polskiej reprezentacji na mundial 2010 ? lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

#35
Nie ma sie czego wstydzic ;D. Co wiecej mozna go rowniez przedstawic religijnej babci ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marlen_ka

mayagaramond chodzi Ci o ten mecz Meksyku z RPA?

mayagaramond

Cytat: marlen_ka w 18 Cze 2010, 17:45:48
mayagaramond chodzi Ci o ten mecz Meksyku z RPA?
nie, bo sedzia byl z meksyku, wiec to musial byc inny mecz.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

feeling.good

Cytat: rubin04 w 15 Cze 2010, 18:37:14
Ciekawe czay feeling ogląda hihi.. Ona to pewnie nawet wyboru nie ma, i pewnie Staś tez musi ;)

hehehe :) wieczorne mecze oglądam, a te w ciągu dnia to różnie - zależy na ile synek pozwoli.

widziałyście to: http://www.joemonster.org/art/14367/Instrukcja_obslugi_wuwuzeli_i_jej_pochodzenie :D :D :D

sonja

Ja lubię ten filmik, choć kibicuję gorąco Włochom: Italian Soccer Training Camp

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


tusia

Ja oglądam, bo wyjścia też nie mam ;D
Mój chł. kupił nawet antenę do cyfrowego odbioru TV z laptopa i teraz każdy mecz jest wyświetlany u nas na ścianie z rzutnika :D
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Oglądam. Kibicuję oczywiście Holandii... chociaż grają fatalnie tym razem, nuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :padam:
No ale - póki co - wygrywają.

Bardzo było mi szkoda Kamerunu, tak się chłopaki starali i dupa...

A slyszałyście o aresztowaniu tych Holenderek za to, że weszły na stadion w pomarańczowych kieckach? Te kiecki były sprzedawane jako dodatek reklamowy do piwa Bavaria. I dla FIFY to już był powód do aresztowania (bo Bavaria nie jest sponsorem i konflikt interesów), nalotu nad ranem w pokoju hotelowym i wyprowadzania w kajdankach. Na początku było powiedziane, że posiedzą pół roku, ale oczywiście tak nie będzie. Bavaria wpłaciła za laski kaucję i ambasada NL o nie powalczyła. Ale generalnie - gruba przesada, ostatecznie laski nikogo nie zabiły, nie?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: Anupka w 21 Cze 2010, 14:19:20A slyszałyście o aresztowaniu tych Holenderek za to, że weszły na stadion w pomarańczowych kieckach? Te kiecki były sprzedawane jako dodatek reklamowy do piwa Bavaria. I dla FIFY to już był powód do aresztowania (bo Bavaria nie jest sponsorem i konflikt interesów), nalotu nad ranem w pokoju hotelowym i wyprowadzania w kajdankach. Na początku było powiedziane, że posiedzą pół roku, ale oczywiście tak nie będzie. Bavaria wpłaciła za laski kaucję i ambasada NL o nie powalczyła. Ale generalnie - gruba przesada, ostatecznie laski nikogo nie zabiły, nie?

slyszalam. I Bavaria osiagnela to co chciala - znalazla sie w prasie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Anupka

No tak, to było pierwsze, co powiedziałam - lepszej reklamy Bavaria nie mogła sobie wymyśleć ;) (bo obiło mi się też o uszy, że laski były wynajęte).. ale i tak uważam, że aresztowanie to przesada...zwłaszcza w taki sposób...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: Anupka w 21 Cze 2010, 15:55:41(bo obiło mi się też o uszy, że laski były wynajęte)

Ja skończyłam czytać relacje na tym, że to były laski, które wynajęto w RPA, a na stadion dostały się przez jakiegoś angielskiego dziennikarza sportowego, który miał bilety na ten właśnie sektor, w którym siedziały :crazy:. To jest ogólnie jakaś dziwna historia :crazy:.

mayagaramond

 :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks:

Wir sind weiter!!!!!!!!!!!!

Wygralismy  :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Anupka

hehehe, maya, gratulacje !  :beer:

Ghana też przechodzi!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

#49
A teraz Niemcowy trafiają na Anglików w 1/8  :jupi: :jejeje:  mam nadzieje, że Rooney i spółka wyślą ich do domu!!!  :pray:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!