Mundial 2010 - ogladacie?

Zaczęty przez cherry, 14 Cze 2010, 18:36:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tusia

#200
Cytat: szelma w 12 Lip 2010, 09:15:38
Beznadziejny ten mecz był. Poszłam spać przed końcem, bo oprócz pierdyliarda kartek nic się nie działo.

Potwierdzam.
Mecz był nudny i tylko ze względu na moich gości wytrzymałam do końca, chociaż oczy mi się kleiły niemiłosiernie :zieeew:
A żółto i czerwono było, że ho ho  :mocking:

Chociaż mój ch. twierdzi, że mecz był ciekawy ;D
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

mecz był okropny ! nie to co mecz Niemców z Urugwajczykami :P
przysnełam sobie :D

ale ciesz sie ze Hispania wybrała (niby kibicuje obu drużynom, ale Holendrzy strasznie "sie bili" i to mnie wkurzało)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Lwica

#202
ESPANA  :jupi: :jejeje: :jupi: :jejeje:

Cytat: tusia w 12 Lip 2010, 10:11:41Ośmiornica kolejny raz się nie pomyliła

Ale przecież pokazała Hiszpanie że wygra finał.

IKER CASILLAS rządzi całym mundialem!!!! Powinni go ozłocić i pomnik mu postawić.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

szelma

Gwiazdą mundialu 2010 jest Paul the Psychic Octopus i jusz.

mayagaramond

Cytat: szelma w 12 Lip 2010, 10:01:59
Gwiazdą mundialu 2010 jest Paul the Psychic Octopus i jusz.

:beer: :beer:

I nie oddamy go Hiszpanom ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: Dorotka1981 w 12 Lip 2010, 11:00:23IKER CASILLAS rządzi całym mundialem!!!! Powinni go ozłocić i pomnik mu postwaić.
był boski ! tylko dla niego warto było ogladac ten mecz
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Anupka

Coż, gratuluję Hiszpanii 1 miejsca.  :bravo:

I zdecydowanie gratuluję Niemcom 3 miejsca.  :beer:

Holandia druga i to też oczywiście zaszczytne miejsce.  Ale... Nie tak miało być :(  :crying:  :headbang:  :party:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

A tak naprawde to oprocz Roque Santa Cruz nie bylo za bardzo na kogo popatrzec, nawet wymiana koszulek nie cieszyla ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Anupka ponieważ kibicowałam obu drużynom to do rozpoczęcia meczu uważałam, ze dobrze by było gdyby Holandia przestałą byc wiecznie druga i sobie wygrała
ale szybko zmieniłam zdanie bo nie grali tylko uprawiali zapasy...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Anupka

Obiecałam sobie nie komentować gry i zachowań osób obecnych na boisku.... Bo i tak to już nic nie zmieni ;D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Anupka - przytulam    :empathy: :empathy: :empathy:


Szkoda, ze Holandia nie wygrala...Zupelnie nie potrafie sie cieszyc z Hiszpanami.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma


tusia

Cytat: salsa w 12 Lip 2010, 09:53:00
mecz był okropny ! nie to co mecz Niemców z Urugwajczykami :P
przysnełam sobie :D
ale ciesz sie ze Hispania wybrała (niby kibicuje obu drużynom, ale Holendrzy strasznie "sie bili" i to mnie wkurzało)

Mnie też bardziej podobał się mecz o 3. miejsce :beer:
Był duuużo ciekawszy od finałowego.

A Holendrzy wczoraj faktycznie jacyś strasznie bojowi byli :stupid:
Chociaż stawiałam na Holandię...
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#213
Cytat: Angelos w 10 Lip 2010, 22:08:50nie wiem czy było, więc wkleję   rotfl rotfl  bad bad


ostatnio cos o nim mówili że lubi swój sweter i że ma go na kazdym meczu itd

i pokazali ten urywek

jak tylko wydłubał to od razu wiedziałam jak to sie skonczy lol lol lol lol

siog

Espana!!!!!!!!!!!!!!!!Espana!!!!!!!!  :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jejeje: :jejeje:

Lwica

Cytat: mayagaramond w 12 Lip 2010, 10:15:37dzieki temu, ze ani Villa ani Sneijder nie strzelili wczoraj gola Müller zostal krolem strzelcow

Mieli tyle samo bramek i tak strzelonych co Mueller ale zdecydowała liczba asyst bo było ich pięciu kandydatów z taką samą liczbą 5 bramek Muller,  Villa,  Mueller, Forlan, Sneijder.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mayagaramond

Cytat: Dorotka1981 w 12 Lip 2010, 15:20:24Mieli tyle samo bramek i tak strzelonych co Mueller ale zdecydowała liczba asyst bo było ich pięciu kandydatów z taką samą liczbą 5 bramek Muller,  Villa,  Mueller, Forlan, Sneijder.


wiem co zdecydowalo, ale gdyby villa albo sneijder strzelili gola (forlan juz nie mogl, bo nie gral ;) ) to mueller nie dostalby zlotego buta. A tak müller ma i zlotego buta i jest najlepszy mlodym pilkarzem turnieju :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tusia

#217
Cytat: cherry w 15 Cze 2010, 12:11:58
Shakira - Waka Waka [OFFICIAL VIDEO]

W ZETce dziś mówili co znaczy Waka Waka:

"Waka Waka na Mundialu zabrakło Polaka" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#218
Cytat: tusia w 12 Lip 2010, 14:57:27
W ZETce dziś mówili co znaczy Waka Waka:

"Waka Waka na Mundialu zabrakło Polaka" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zagada jest dla mnie dlaczego taki kraj jak Urugwaj, ktorego liczba mieszkancow wynosi niecale 4 miliony jest w stanie dojsc do polfinalu, a 40 milionowa Polska nawet sie nie zakwalifikowala...

A za dwa lata to w ogole zrobimy z siebie posmiewisko :(
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

#219
Cytat: siog w 12 Lip 2010, 13:06:08Espana!!!!!!!!!!!!!!!!Espana!!!!!!!!  :Jupi: :Jupi: :Jupi: :Jupi: :Jupi: :Jupi: :Jupi: :Jupi: jejeje jejeje
tez sie ciesze dla Hiszanii   :jupi:  :jupi:  :jupi:

Anupka  :empathy: Holandia jest vicemistrzem!

Dodany tekst: pon, 12 lip 2010, 15:15:01

Cytat: tusia w 12 Lip 2010, 15:57:27"Waka Waka na Mundialu zabrakło Polaka"
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Anupka

Może lepiej, ze nie wygrali... bo gdzie by się ci ludzie pomiescili ;) http://nos.nl/wk2010/live/
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Anupka

hahaha, szelmita, boskie! słyszałam o tych mistrzostwach z lego wcześniej, ale kompletnie wyleciało mi  głowy ;D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ogladalam final w Hiszpanii. I chociaz to bylo w Kraju Basków, gdzie malo kto oficjalnie i otwarcie kibicuje Hiszpanii i tak bylo fajnie. Na ulicach od samego rana ludzie na czerwono (todos con la Roja ;-). My tez! Ale zuplenie przypadkiem, dopiero na ulicy sie zorientowalam, ze sie wpisalysmy w nurt mody kibica. Pierwszej czesci nie widzielismy bo spacerowalismy wzdluz morza po PUSTYM deptaku. Na druga dotarlismy do domu i po golu otworzylam okno na taras i zobaczylam fajerwerki w porcie. Pieknie! A potem to juz wszystkim calkiem odbilo. O kryzysie zapomnieli. Koszulki za 70 euro najtansze wyprzedane w ciagu paru godzin (wprowadzili nawet ograniczenia na glowe). Przy okazji rodzina J. sie mooocno wzbogacila bo kuzyni maja sklepy z oficjalnymi strojami reprezentacji ;-).
A przed finalem o 60% wzrosto spozycie produktów hiszpanskich typu wedliny, sery, wina i o 25% owoców morza.
A teraz caly kraj zyje tym czy bedzie slub Sary i Ikera czy nie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login