Mundial 2010 - ogladacie?

Zaczęty przez cherry, 14 Cze 2010, 18:36:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

to ja jestem za urugwajem a co ;D
trochę egzotyki do tej europejskiej nudy no i coś by się działo, jakaś sensacja by była ;)

OlaFasola

Ja jestem za Holandią, bo liczę że w finale pokona Niemców :)

Anupka

A ja jeszcze nie wiem.. hmm... komu by tu dzisiaj kibicować.... :knuje:  :mocking:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

#103
Cytat: salsa w 05 Lip 2010, 11:16:31
kurde nie podoba mi sie to ze NIemcy tak daleko zaszli
nigdy im nie kibicuje i jestem niepocieszona
choc niestety trzeba im przyznać ze to ich mistrzostwa i grają świetnie
oby teraz Hiszpania ich wyeliminowała

a i bardzo bardzo bardzo mnie ucieszył mecz Brazylia - Holandia - byłam za Holandią


Normalnie az Ci poleje za tak duza zgodnosc :-) :beer:

Dodany tekst: 06 Lip 2010, 17:24:10

Cytat: OlaFasola w 06 Lip 2010, 17:16:03
Ja jestem za Holandią, bo liczę że w finale pokona Niemców :)

Oo! I tej pani tez sie duze piwo nalezy :-)

Ja ciagle mam taka nadzieje, ze Niemcy (pomimo, ze naprawde dobrze graja) nie zostana mistrzami.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

Anupka

calla, ale czemu tak? No ja oczywiście mam nadzieję na wygraną Holandii, ale kurde, sama piszesz, że Niemcy dobrze grają, więc - jeśli pokonają wszystkich, to ta wygrana zwyczajnie będzie im się należeć, nie? Dla mnie piłka to nie tylko tabelka, osobiście uważam, że te 90 minut gry to raczej nuda i tylko spektakularne zagrania trzymają mnie przed ekranem. A mało takich w tych mistrzostwach ;D Holandia nie gra jak kiedyś. O dziwo jest to skuteczne, bo prze do przodu. Będzie mi bardzo szkoda, jak nie wygrają (zwłaszcza tej atomsferki, wszechobecnych pomarańczowych dekoracji, kibiców, itd.). No ale jeśli okażą się gorsi, to nie ma o czym gadać ;D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Cytat: Anupka w 06 Lip 2010, 17:30:48
calla, ale czemu tak? No ja oczywiście mam nadzieję na wygraną Holandii, ale kurde, sama piszesz, że Niemcy dobrze grają, więc - jeśli pokonają wszystkich, to ta wygrana zwyczajnie będzie im się należeć, nie? Dla mnie piłka to nie tylko tabelka, osobiście uważam, że te 90 minut gry to raczej nuda i tylko spektakularne zagrania trzymają mnie przed ekranem. A mało takich w tych mistrzostwach ;D Holandia nie gra jak kiedyś. O dziwo jest to skuteczne, bo prze do przodu. Będzie mi bardzo szkoda, jak nie wygrają (zwłaszcza tej atomsferki, wszechobecnych pomarańczowych dekoracji, kibiców, itd.). No ale jeśli okażą się gorsi, to nie ma o czym gadać ;D

Juz pisalam kiedys, ze Niemcy mnie ostatnio bardzo wkurzaja.

Sa strasznie dumni i mega Korrekt.

Graja dobrze to fakt, ale mam nadzieje, ze teraz ktos inny zagra od nich lepiej. Na przyklad Holandia :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

goga

a mnie się marzy finał 2 x H :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sonja


marlen_ka

ja tez dzis na Holandie :)

a jutro na Niemcy:)

mayagaramond

Dzis za Holandia, jutro za Niemcami :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marlen_ka

#110
Cytat: mayagaramond w 06 Lip 2010, 18:14:44
Dzis za Holandia, jutro za Niemcami :)
:beer:

tusia

#111
Trzeba przyznać, że Polacy dobrze grają na tych Mistrzostwach :P
Dlatego jestem za Niemiecką drużyną, chociaż ich nie lubię :zly:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

#112
EEEEE to są Niemcy nie Polacy ;D taka prawda :) wyszkoleni w Niemczech, nie możemy sobie do nich praw rościć.

mayagaramond

Cytat: sonja w 06 Lip 2010, 18:52:58
EEEEE to są Niemcy nie Polacy ;D taka prawda :) wyszkoleni w Niemczech, nie możemy sobie do nich praw rościć.

jak strzelaja gole to sa Polakami, jak nie to ich pochodzenia juz gw nie wspomina lol

H. kupil "Deutchlandkuchen" - ciasto w kolorach niemieckiej flagii - czarnego, czerwonego i zlotego lol

Poza tym jest zalamany, bo wyrocznia przepowiedziala, ze wygra hiszpania i do tej pory sie nie mylila opluty
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Anupka

Wyrocznia, czyli Pan ośmiornica?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

mayagaramond no to zabłysnę, dla mnie flaga niemiecka zawsze była czerwono-czarno-ZÓŁTA dobrze, że jest strefa lol

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#117
Cytat: sonja w 06 Lip 2010, 20:02:44ZÓŁTA


o matko z ojcem, to jest normalnie bluznierstwo ;) Flaga jest szwarz-rot-gold! ;D

Dodany tekst: 06 Lip 2010, 19:13:50

Cytat: Anupka w 06 Lip 2010, 18:59:59
Wyrocznia, czyli Pan ośmiornica?

tak! Paul:

http://www.welt.de/vermischtes/article8334588/Krake-Paul-tippt-gegen-Deutschlands-Sieg.html

lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

#118
Cytat: sonja w 06 Lip 2010, 19:02:44
mayagaramond no to zabłysnę, dla mnie flaga niemiecka zawsze była czerwono-czarno-ZÓŁTA dobrze, że jest strefa lol
no pewnie, że żółta ;D dla mnie też zawsze była żółta i pierwsze słyszę, że to złoty ;)

dobry mecz :) chociaż słucham go dopiero 10 minut ale urugwaj się nie poddaje  great

w złą minutę to powiedziałam  :zly:

sonja


kasiad

ja obstawiam, że Mistrzostwa wygrają Niemcy :)

p.s. powiem Wam na ucho, że nie obejrzałam ani jednego meczu ;D

cherry

Dzis szykuje sie na stan wyjatkowy na miescie przed 20.30 i po meczu (w zaleznosci kto wygra). Jestem za Niemcami!
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

no Holandia jest juz w finale !!
ciesze się !!
teraz oby Hiszpania wygrała mecz z Niemcami (co jest niestety mało prawdopodobne)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

szelma

Anupka, i jak tam emocje wczorajsze? Upiliście się z radości? :D Ja meczu nie oglądałam, ale D. był smutny - liczył na to, że Urugwaj jednak wyeliminuje pomarańczowych ;).