Mundial 2010 - ogladacie?

Zaczęty przez cherry, 14 Cze 2010, 18:36:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cherry

Hej wiedzmy, sa wsrod Was tez milosniczki pilki noznej? Ogladacie mecze?

Wczoraj ogladalismy mecz Niemcy-Australia przy grillu i piwku.

Polfinal i final pewnie bedziemy gdzies w miescie ogladac na pulic viewing.

Jaka druzyna jest waszym faworytem?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

ja teraz siedze w domu, takze ogladam ciekawsze mecze z nudów:)
i szczerze, to ciesze sie nawet, ze nie gra Polska, to chociaz wstydu nie bedzie

a faworyci-Hiszpania i Brazylia

ddu

nie :)
ja oglądam siatkówkę
np. mecze Polski z Argentyną o 2 w nocy. bardzo dobre mecze ;)

nionczka

Ja nie ogladam, ale jak bedzie ciekawy final to moze nawet wlacze. Nie lubie pilki noznej, ale lubie wazne wydarzenia sportowe, nawet jak nie wiem o co chodzi.
Na szczscie dla mnie u nas w domu jest jakby w ogole tego mundialu nie bylo.
A najbardziej lubie komentowac ktory gracz jest najprzystojnieszy. Nie widzialam ich wcale, ale mam swojego faworyta (podobal mi sie juz wczesniej) i ciekawa jestem czy znajdzie sie ktos atrakcyjniejszy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja ogladam wałsnie

Włochy - Paragwaj he he he
mistrzowie świata he he he


ja kibicuje Hiszpanom :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

niemcy-australia ogladalam, wlochy terez jednym okiem.

Kibicuje Niemcom ;D


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

OlaFasola

Kiedyś więcej oglądałam, ale zdecydowanie jako wydarzenie sportowe i dla towarzystwa niż z miłości do piłki nożnej. Ale w tym roku nie mam za bardzo okazji, bo nie mamy telewizji w domu, a nie wychodzimy na mecze na miasto.


siog

jak mam czas to ogladam. kibicuje Hiszpanii a najbardziej NIE kibicuje Francji.

konwalia

a mnie Mundial nie interesuje, P. ogląda  a ja mam trochę więcej czasu dla siebie ;)

ddu

wczoraj oglądałam mecz Włochów z Paragwajem i fajny był :)

szelma

Mnie wkurzają te pieprzone wuwuzele :crazy:. Na fejsbuku widziałam wersję Krzyku Muncha z wuwuzelą lol.

mayagaramond

Cytat: szelma w 15 Cze 2010, 09:56:18
Mnie wkurzają te pieprzone wuwuzele :crazy:.

makabra, ledwo komentatora slychac. Byly juz glosy, zeby tego zabronic - obecnie najwiekszym powodzeniem ciesza sie nie wuwuzelas, ale zatyczki do uszu ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

#14
Shakira - Waka Waka [OFFICIAL VIDEO]

Shakira Waka, Waka  :dance: :dance: :dance: cos na przerwe obiadowa

i jeszcze
K'naan - Waving Flags WM 2010 Song
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Ciekawe czay feeling ogląda hihi.. Ona to pewnie nawet wyboru nie ma, i pewnie Staś tez musi ;)

Ja lubię wszelkie olimpiady i inne mistrzostwa wiec intersuję się, a jak znajde czas to i chętnie obejrzę jakis mecz. Najbardziej lubię finały i patrzyć na radośc mistrzów.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

Cytat: mayagaramond w 15 Cze 2010, 10:00:39
makabra, ledwo komentatora slychac. Byly juz glosy, zeby tego zabronic - obecnie najwiekszym powodzeniem ciesza sie nie wuwuzelas, ale zatyczki do uszu ;D
podobno w okolicach stadionu sprzedaja zatyczki do uszu za równowartosc ok 45 zł :) w TV mówili, ze robia na nich niezla kase :)

cherry

Cytat: marlen_ka w 15 Cze 2010, 20:51:29podobno w okolicach stadionu sprzedaja zatyczki do uszu za równowartosc ok 45 zł Smiley w TV mówili, ze robia na nich niezla kase
moze jedne i drugie oferuje ta sama firma i kasuje podwojnie :-) to jest business model.
Tu w Niemczech widze, ze strasza kase robi sie na wszelkiego rodzaju gadzetach: choragiewki, flagi, naklejki etc. po kazdym golu slyszalam, ze sasiedzi wyszczeliwali w ogrodkach petardy. Ludzie jezdza z choragiewkami na samochodzie. Jak wracalismy z ogladania meczu w niedziele, kilku 20-latkow zapytalo nas na swiatlach (wracali z corso) dlaczego my nic na samochodzie nie mamy.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

hopp schwiiz!!!!!!!!!!!

Szwajcaria ograla Hiszpanie! Brawo!!!!!!!!!!!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska


mayagaramond

go, germany, go ;D ;D

ze tez nie mam telewizora w pracy ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marlen_ka

mayagaramond moge Ci zdawac relacje, bo siedze w domu i ogladam  :)

szelma

No i robi się ciekawie :D. Mirek z czerwoną kartką, gol dla Serbów, ciekawe, co będzie dalej :D.

sonja

Ja jestem za Serbią :) Lubię jak teoretycznie słabszy wygrywa :D