chleb w skrzynce balkonowej

Zaczęty przez elizapj, 10 Cze 2010, 17:25:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

mam zagadke dla ogrodniczek:)
urywalam dzis stare kwiatki w surfiniach. sa juz bardzo obfite i musialam uniesc cala 'kisc' by zobaczyc czy blizej ziemi nie ma jakis suchych lebkow do oberwania. znalazlam tam kawalek chleba. calkiem spory.  :hmm: w zasadzie to byla gruba kromka bagietki.

i teraz pytanie - moga sobie ptaki tak zostawiac jedzenie w skrzynkach balkonowych? oczywsice modle sie ze to ptaki, a nie myszy.  :ohboy: ale chyba myszy sie nie wspinaja na wysoko na poreczy balkonowej zawieszone skrzynki...chyba zeby im tak czyms pachnialo do jedzenie...
troche brzydzialam sie go wyciagnac zeby obejrzec szczegoly, typu nadgryzienia...
czy komus sie cos takiego zdarzylo? 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

elizapj parter? to moze czlowiek wsadzil, albo czlowiekowi spadlo z pietra wyzej jak karmil golebie czy cus? :> jakos w dzialalnosc zwierzat nie bardzo wierze, a ludzie robia bardzo dziwne rzeczy czesto ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elizapj

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Cze 2010, 18:28:27elizapj parter?
IVp jakos nie wierze ze spadlo komus z gory...bo to byly bardzo gleboko pod kwiatkami....czyli musialoby spasc kiedy byly malutkie...czyli tez kiedy bym golym okiem go zauwazyla...on jest tam schowany, jak psia kosc haha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

na IV p myszy ? :> nietoperze? :> wyjmij i zobacz czy sie pojawi znow ;) ale boisz sie czegos?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

OlaFasola

Ja mieszkam na 7/ostatnim piętrze i też niedawno na balkonie leżał kawałek chleba. Myślę, że to jakiś ptak upuścił.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: OlaFasola w 10 Cze 2010, 18:39:13Ja mieszkam na 7/ostatnim piętrze
no to tutaj rzeczywiscie czlowiek odpada ;)

eliza - ale ptakow normalnie nie masz zadnych? jakichs upierdliwych golebi itp?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Ja regularnie zbieram w ogrodku zgnile zielone pieczywo. Tez mnie obrzydza wiec uzywam rekawiczek ogrodniczych. Ale u mnie to na 200% sasiedzi a nie ptaki czy myszy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

A mnie sasiedzi w kolko przepraszaja jak im cos spadnie :D Mam jako jedyna wystajacy balkon i zawsze przychodza do mnie, a bo to srubka od rowerka, w to kawalek domku plastikowego :D Ale generalnie o dziwo nei smieca prawie w ogole. Choc teraz siedze tak, ze jak im cos spadnie to prosto na mnie - wiec troche stracha mam :D

jo_miekka

#8
ludzie robia rzeczy przedziwne
u mnie pod blokiem leżą butelki po winie, piwie, puszki, pampersy, kości i inne resztki jedzenia
najpierw myślłam, że ktos tak śmieci na zewnątrz, ale dziś wiem, że... LUDZIE RZUCAJĄ TO Z OKIEN!  :stupid: :stupid: :stupid: :stupid:

elizapj

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Cze 2010, 18:41:06eliza - ale ptakow normalnie nie masz zadnych? jakichs upierdliwych golebi itp?
ptaki bywaja czesto. takie jakies krukowate czarne i wielkie dzioby maja. ale szczerze czesciej je widze latajace obok niz siadajace na balkonie
i bardzo boje sie myszy...i bardzo bym nie chciala ich znowu miec!!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: jo_miekka w 10 Cze 2010, 18:36:07
ludzie robia rzeczy przedziwne
u mnie pod blokiem leżą butelki po winie, piwie, puszki, pampersy, kości i inne resztki jedzenia
najpierw myślłam, że ktos tak śmieci na zewnątrz, ale dziś wiem, że... LUDZIE RZUCAJĄ TO Z OKIEN!  :stupid: :stupid: :stupid: :stupid:

ja zbieram takie rzeczy w ogordku ! sasiedzi!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

#11
ja ostatnio znalazłam na balkonie mocno nadgryzioną kromkę chleba ale co rano słyszę na balkonie sroki, już mi pół włosia z miotły wyskubały :D więc to pewnie one się szarpały z tym chlebem ;)
balkon mam schowany a co i raz znajduję na nim jedzenie, lizaki, spinki, grabki, laleczki i inne gadżety które wynoszę i kładę na skrzynkach pocztowych ;)


Dodany tekst: 10 Cze 2010, 23:51:14

u mojej znajomej, kiedyś z bloku baba wyrzucała stare jedzenie, raz wywaliła zepsute ryby i kilka psów na osiedlu się pochorowało bo zjadały te resztki  :crazy:

szelma

Cytat: justynaaaa2 w 11 Cze 2010, 00:49:30u mojej znajomej, kiedyś z bloku baba wyrzucała stare jedzenie, raz wywaliła zepsute ryby i kilka psów na osiedlu się pochorowało bo zjadały te resztki

U nas pod blokiem ohydne kości i inne gnaty to normalka :crazy:. A Saruman jako malamut z krwi i kości poluje na takie znaleziska... Ludzie są bez-na-dziej-ni...

elizapj, do mnie gołębie przynoszą takie rzeczy na taras, że szok :D. Ostatnio znalazłam orzechy włoskie :D. Szkoda, że to nie jaskółki afrykańskie, które by mi kokosy podrzucały lol.

zwierzatko_mojej_mamy

szelma dlaczego odrzucilas teorie samoistnej migracji kokosow? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, no nie wiem :hmm:. Dołączam ją tym samym do wachlarza hipotez ;).

zwierzatko_mojej_mamy

slusznie :D poza tym pod koniec sceny chyba dochodza do wniosku, ze afrykanska w ogole nie migruje lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma