Autor Wątek: Kotlety drobiowe z fetą i suszonymi pomidorami  (Przeczytany 4435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wis

Odp: Kotlety drobiowe z fetą i suszonymi pomidorami
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Lis 2010, 12:49:03 »
Będę robić jutro. Mięso rozmrażam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A czy musi być drobiowe ? Bo ja mam wieprzowe, ale z szynki więc chude dosyć.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #26 dnia: 23 Lis 2010, 12:54:48 »
Będę robić jutro. Mięso rozmrażam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A czy musi być drobiowe ? Bo ja mam wieprzowe, ale z szynki więc chude dosyć.
ja robiłam wieprzowe (chude) i wyszło mi smaczne

wis

« Odpowiedź #27 dnia: 23 Lis 2010, 12:57:52 »
ja robiłam wieprzowe (chude) i wyszło mi smaczne
No to super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bo mięcho się rozmraża i jakbym go nie zużyła, to chyba bym je musiała wyrzucić.

claridad

« Odpowiedź #28 dnia: 23 Lis 2010, 14:10:17 »
ja też z wieprzowym testowałam i dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

aja

« Odpowiedź #29 dnia: 23 Lis 2010, 15:57:13 »
a czy czasem w orginalnym przepisie nie było jeszcze czosnku?
muszę sprawdzić
tak mi się dziecko zajadało tymi kotletami i przestało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 23 Lis 2010, 15:57:13 »

wis

« Odpowiedź #30 dnia: 23 Lis 2010, 17:30:16 »
Ja czosnek wszędzie daję tak czy inaczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #31 dnia: 23 Lis 2010, 17:56:47 »
Ja tak jak Wis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wis

« Odpowiedź #32 dnia: 23 Lis 2010, 18:23:07 »
Ja tak jak Wis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A później sobie z mężem tak romantycznie "chuchamy" czosnkowo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #33 dnia: 23 Lis 2010, 19:34:33 »
ja dzisiaj zrobiłam pierwszy krok do tych kotletów - kupiłam kajzerke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no, w sumie to czwarty, bo mieso, fete i pomidory juz od dawna mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #34 dnia: 23 Lis 2010, 19:35:30 »
ja dzisiaj zrobiłam pierwszy krok do tych kotletów - kupiłam kajzerke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no, w sumie to czwarty, bo mieso, fete i pomidory juz od dawna mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a  dasz rade w tym dziesięcioleciu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ??
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #35 dnia: 23 Lis 2010, 20:04:10 »
haha ja też uważam, że ta kajzerka tu najwięcej komplikuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj miałam ten sam problem skąd wziąć czerstwą kajzerkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

aja

« Odpowiedź #36 dnia: 23 Lis 2010, 20:07:52 »
bo mieso, fete i pomidory juz od
magdalińska to sie streszczaj bo ci sie mieso popsuje
sprawdziłam ale czosnku nie  ma w orginale ale sama tez czesto dodaje

magdalinska

« Odpowiedź #37 dnia: 24 Lis 2010, 09:09:46 »
ojtam, mieso zamrozone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kajzerka byla swiezutka, jedna zjadłam, druga zostawiłam na stole, az zal mi bylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj juz w polowie jest czerstwa, dzisiaj dam ją na grzejnik

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Lis 2010, 17:22:17 »
Zrobiłam je (cud nr 1), wyszły pyszne (cud nr 2, bo w końcu to ja sama robiłam)!

Dziękuję i polewam za przepis  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

konwalia

« Odpowiedź #39 dnia: 27 Lis 2010, 17:34:07 »
ja mam pytanie, dajecie sztywną grecka fetę czy tą smarowną mlekovity?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 27 Lis 2010, 17:34:07 »

zuzia

« Odpowiedź #40 dnia: 27 Lis 2010, 17:35:50 »
ja dałam favitę.

Dodany tekst: 27 Lis 2010, 17:36:05
Anupka
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Lis 2010, 17:36:05 wysłana przez zuzia »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Lis 2010, 17:40:00 »
Ja dałam Apetine, bo pierwsza mi wpadła w ręce w sklepie. I nie miałam bułki zwykłej więc zmieszałam otręby z bułką tartą i trochę wrzuciłam. I czosnek, naturalnie, czosnek.

zuzia, dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #42 dnia: 27 Lis 2010, 18:03:56 »
moja kajzerka juz czerstwa, teraz tylko musze podjechac do mamy, zeby mi zmieliła mieso, bo ja nie posiadam maszyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #43 dnia: 27 Lis 2010, 18:32:58 »
jak ja nie mam czerstwej bułki to daję 4-5 łyżek tartej i na to 4-5łyzek wody lub bulionu

a maszynka do mięsa to super urządzenie, ale mi sie juz nozyki stępiły i musze nowe zamowić(za dużo mieliłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

emcia

« Odpowiedź #44 dnia: 27 Lis 2010, 22:51:12 »
Ja dałam Apetine, bo pierwsza mi wpadła w ręce w sklepie. I nie miałam bułki zwykłej więc zmieszałam otręby z bułką tartą i trochę wrzuciłam. I czosnek, naturalnie, czosnek.

zuzia, dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cóż za kreatywność  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #45 dnia: 28 Lis 2010, 16:34:53 »
Zrobiłam dzisiaj.Dałam do mięsa jeszcze kilka oliwek i rukolę. Mąż się zajadał baaardzo.
Polawszy!

Kasia

« Odpowiedź #46 dnia: 10 Gru 2010, 12:52:14 »
musze zrobić te kotlety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
opysznie się zapowiadają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a co do czerstwej kazerki, to ja nigdy nie wyrzycam bułek jak się zeschną, mam potem do kotletów lub na tartą jak zapomne kupić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a jak nie mam czerwtwej to normalną świeżą z chlabaka biorę i przynajmniej w tradycyjnych mielonych nigdy różnicy nie czuję

Dodany tekst: 10 Gru 2010, 12:53:41

ja tych smarowanych to w ogóle jakoś nie uznaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
do pojedzenia tylko sa ok ale jako dodatek do czegokolwiek to jakos dziwnie
« Ostatnia zmiana: 10 Gru 2010, 12:53:41 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mada1981

« Odpowiedź #47 dnia: 16 Gru 2010, 11:22:41 »
robiłam te kotlety wczoraj, wyszły pycha (uzywałam bułki tartej) i jestem pod wrazeniem smaku, bo mi jakos zawsze najtrudniej doprawic mielone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
za przepis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

koolibri

« Odpowiedź #48 dnia: 03 Sty 2011, 11:13:42 »
Super przepis. Wyszly mi pyszniaste burgeriki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wczoraj robilam tez kotleciki z przepisu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Smakowaly tez bosko. To niby takie nic a mozna eksperymentowac sobie z miesem. Jakos zawsze bylo nudno w moich przepisach. Teraz postanowilam, ze dodam do mojej kuchni troche kolorow. Zaczelam kupowac pietruszke, ktora notorycznie dodaje do kazdego przepisu. Coby bylo zielono i wesolo. Marchewke tez od czasu do czasu coy bylo slonecznie. Jak bylam w Hiszpaniiw tamtym roku na wakacjach to sie wlasnie nauczylam, ze jedzenie trzeba dekorowac. Bo najpierw jedza oczy a potem dopiero zoladek. Jak sie je codziennie w pospiechu to nie ma sie czasu na jakies dekoracje ale np tak w weekend- dlaczego nie?
« Ostatnia zmiana: 23 Mar 2016, 18:15:01 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

didi_loczek

« Odpowiedź #49 dnia: 23 Mar 2016, 17:27:49 »
Ktoś ostatnio pytał o ten przepis, zrobiłam dziś z ciekawości i takie se wyszły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Raczej nie wejdą do naszego menu (zwłaszcza, że P. nie przepada za suszonymi pomidorami)