Kotlety drobiowe z fetą i suszonymi pomidorami

Zaczęty przez mobka, 08 Cze 2010, 15:51:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wis

Będę robić jutro. Mięso rozmrażam :)
A czy musi być drobiowe ? Bo ja mam wieprzowe, ale z szynki więc chude dosyć.

zuzia

Cytat: wis w 23 Lis 2010, 12:49:03
Będę robić jutro. Mięso rozmrażam :)
A czy musi być drobiowe ? Bo ja mam wieprzowe, ale z szynki więc chude dosyć.
ja robiłam wieprzowe (chude) i wyszło mi smaczne

wis

Cytat: zuzia w 23 Lis 2010, 12:54:48
ja robiłam wieprzowe (chude) i wyszło mi smaczne
No to super :)
Bo mięcho się rozmraża i jakbym go nie zużyła, to chyba bym je musiała wyrzucić.

claridad


aja

a czy czasem w orginalnym przepisie nie było jeszcze czosnku?
muszę sprawdzić
tak mi się dziecko zajadało tymi kotletami i przestało :(

wis

Ja czosnek wszędzie daję tak czy inaczej ;)

claridad


wis

Cytat: claridad w 23 Lis 2010, 17:56:47
Ja tak jak Wis :D
A później sobie z mężem tak romantycznie "chuchamy" czosnkowo  :rotfl:

magdalinska

ja dzisiaj zrobiłam pierwszy krok do tych kotletów - kupiłam kajzerke ;D no, w sumie to czwarty, bo mieso, fete i pomidory juz od dawna mam ;)

salsa

Cytat: magdalinska w 23 Lis 2010, 19:34:33
ja dzisiaj zrobiłam pierwszy krok do tych kotletów - kupiłam kajzerke ;D no, w sumie to czwarty, bo mieso, fete i pomidory juz od dawna mam ;)
a  dasz rade w tym dziesięcioleciu ;) ??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

Cytat: magdalinska w 23 Lis 2010, 19:34:33
ja dzisiaj zrobiłam pierwszy krok do tych kotletów - kupiłam kajzerke ;D no, w sumie to czwarty, bo mieso, fete i pomidory juz od dawna mam ;)
haha ja też uważam, że ta kajzerka tu najwięcej komplikuje :D miałam ten sam problem skąd wziąć czerstwą kajzerkę :D

aja

Cytat: magdalinska w 23 Lis 2010, 19:34:33bo mieso, fete i pomidory juz od
magdalińska to sie streszczaj bo ci sie mieso popsuje
sprawdziłam ale czosnku nie  ma w orginale ale sama tez czesto dodaje

magdalinska

ojtam, mieso zamrozone ;) kajzerka byla swiezutka, jedna zjadłam, druga zostawiłam na stole, az zal mi bylo ;) juz w polowie jest czerstwa, dzisiaj dam ją na grzejnik

Anupka

Zrobiłam je (cud nr 1), wyszły pyszne (cud nr 2, bo w końcu to ja sama robiłam)!

Dziękuję i polewam za przepis  :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

ja mam pytanie, dajecie sztywną grecka fetę czy tą smarowną mlekovity?

zuzia

#40
Cytat: konwalia w 27 Lis 2010, 17:34:07
ja mam pytanie, dajecie sztywną grecka fetę czy tą smarowną mlekovity?
ja dałam favitę.

Dodany tekst: 27 Lis 2010, 17:36:05

Anupka
:bravo: :bravo: :bravo:

Anupka

Ja dałam Apetine, bo pierwsza mi wpadła w ręce w sklepie. I nie miałam bułki zwykłej więc zmieszałam otręby z bułką tartą i trochę wrzuciłam. I czosnek, naturalnie, czosnek.

zuzia, dzięki :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

moja kajzerka juz czerstwa, teraz tylko musze podjechac do mamy, zeby mi zmieliła mieso, bo ja nie posiadam maszyny ;)

konwalia

jak ja nie mam czerstwej bułki to daję 4-5 łyżek tartej i na to 4-5łyzek wody lub bulionu

a maszynka do mięsa to super urządzenie, ale mi sie juz nozyki stępiły i musze nowe zamowić(za dużo mieliłam :D )

emcia

Cytat: Anupka w 27 Lis 2010, 17:40:00
Ja dałam Apetine, bo pierwsza mi wpadła w ręce w sklepie. I nie miałam bułki zwykłej więc zmieszałam otręby z bułką tartą i trochę wrzuciłam. I czosnek, naturalnie, czosnek.

zuzia, dzięki :)

cóż za kreatywność  ;)

jo_miekka

Zrobiłam dzisiaj.Dałam do mięsa jeszcze kilka oliwek i rukolę. Mąż się zajadał baaardzo.
Polawszy!

Kasia

#46
musze zrobić te kotlety :)
opysznie się zapowiadają :)

a co do czerstwej kazerki, to ja nigdy nie wyrzycam bułek jak się zeschną, mam potem do kotletów lub na tartą jak zapomne kupić :D

a jak nie mam czerwtwej to normalną świeżą z chlabaka biorę i przynajmniej w tradycyjnych mielonych nigdy różnicy nie czuję



Dodany tekst: 10 Gru 2010, 12:53:41

Cytat: konwalia w 27 Lis 2010, 17:34:07ja mam pytanie, dajecie sztywną grecka fetę czy tą smarowną mlekovity?

ja tych smarowanych to w ogóle jakoś nie uznaje :knuje:
do pojedzenia tylko sa ok ale jako dodatek do czegokolwiek to jakos dziwnie

mada1981

robiłam te kotlety wczoraj, wyszły pycha (uzywałam bułki tartej) i jestem pod wrazeniem smaku, bo mi jakos zawsze najtrudniej doprawic mielone :)
za przepis :beer: :beer: :beer:

koolibri

#48
Super przepis. Wyszly mi pyszniaste burgeriki  :jupi: Wczoraj robilam tez kotleciki z przepisu http://pychotka.pl/przepisy-kulinarne/dr%F3b/kotlety-z-mi%EAsa-drobiowego-.html Smakowaly tez bosko. To niby takie nic a mozna eksperymentowac sobie z miesem. Jakos zawsze bylo nudno w moich przepisach. Teraz postanowilam, ze dodam do mojej kuchni troche kolorow. Zaczelam kupowac pietruszke, ktora notorycznie dodaje do kazdego przepisu. Coby bylo zielono i wesolo. Marchewke tez od czasu do czasu coy bylo slonecznie. Jak bylam w Hiszpaniiw tamtym roku na wakacjach to sie wlasnie nauczylam, ze jedzenie trzeba dekorowac. Bo najpierw jedza oczy a potem dopiero zoladek. Jak sie je codziennie w pospiechu to nie ma sie czasu na jakies dekoracje ale np tak w weekend- dlaczego nie?

didi_loczek

Ktoś ostatnio pytał o ten przepis, zrobiłam dziś z ciekawości i takie se wyszły :/. Raczej nie wejdą do naszego menu (zwłaszcza, że P. nie przepada za suszonymi pomidorami)