Autor Wątek: Kotlety drobiowe z fetą i suszonymi pomidorami  (Przeczytany 4312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Kotlety drobiowe z fetą i suszonymi pomidorami
« dnia: 08 Cze 2010, 15:51:37 »
Składniki na 12 kotletów:

* 750 g mięsa drobiowego, zmielonego
    * 50 g suszonych pomidorów (najlepiej z zalewy), drobno posiekanych
    * 1 jajko
    * 1 nieduża czerstwa kajzerka, namoczona, następnie odsączona z wody
    * 100 g sera feta, drobno pokruszonego
    * pół niedużej cebulki, drobno posiekanej i podsmażonej (lub szczypioru)
    * sól i pieprz, do smaku

Wszystkie składniki razem wymieszać. Formować kotlety, jeśli z przeznaczeniem na burgery - bardziej płaskie i okrągłe. Smażyć na oleju przez kilka minut z obu stron, aż będą dobrze wysmażone. Odłożyć na bibułkę, by odsączyć nadmiar tłuszczu.

Przepis stad:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dla mnie rewelacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

Odp: Kotlety drobiowe z fetą i suszonymi pomidorami
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Cze 2010, 15:57:29 »
Fajny przepis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wywalę cebulę i spróbuję zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

magdarynka

« Odpowiedź #2 dnia: 08 Cze 2010, 16:04:10 »
Brzmi super, mam jakies mieso do zmielenia wiec zrobie w niedziele.

justynaaaa2

« Odpowiedź #3 dnia: 08 Cze 2010, 17:53:50 »
ale fajne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
muszę zrobić, bo coś czuję że mogą one wejść na stałe do mojego ubogiego repertuaru kulinarnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tylko pytanie skąd mam wziąć czerstwą kajzerkę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
rozumiem, że jak będę planować robić te kotlety to kilka dni wcześniej muszę kupić bułkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

mobka

« Odpowiedź #4 dnia: 08 Cze 2010, 20:28:34 »
Ja robilam ze swieza i musialam dosypac bulki tartej, bo za rzadkie i klejace mi wyszlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale szczerze mowiac nie wiem czym sie rozni swieza od czerstwej (w sensie wlasciwosci do kotletow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 08 Cze 2010, 20:28:34 »

inkageo

« Odpowiedź #5 dnia: 08 Cze 2010, 20:31:08 »
Ja nie czerstwą tylko twarda jak kamień, taką wyschniętą bułkę dodaję. Zostawiam na wierzchu na dwa dni, żeby wyschła.

justynaaaa2

« Odpowiedź #6 dnia: 08 Cze 2010, 20:32:33 »
mobka jutro będą robić, bo jak otworzyłam chlebak to się okazało, że mam tam 2 kajzerki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj twarde jak skała ale nie spleśniały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szczerze powiem, nie mam pojęcia ile już tam leżą, ale ze 2 tygodnie chlebaka nie używałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #7 dnia: 08 Cze 2010, 20:37:53 »
moja babcia do takich rzeczy zawsze bulke moczyla w mleku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiem czemu i jk to zmienia potrawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

aja

« Odpowiedź #8 dnia: 08 Cze 2010, 21:05:51 »
bulke moczyla w mleku
też zawsze moczę do mielonych a te kotlety sa bardzo smaczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #9 dnia: 09 Cze 2010, 16:03:40 »
zrobiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo smaczne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale zamiast smażyć normalnie to zrobiłam je na patelni grillowej odrobinę wysmarowanej olejem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
trochę mi się niektóre rozlatują, ale to może dlatego, że za duże kawałki fety mają w sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #10 dnia: 26 Cze 2010, 11:37:42 »
dzisiaj robie! zrobie tez miche salaty do tego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #11 dnia: 26 Cze 2010, 12:13:07 »
Ja chyba zrobie w poniedzialek i faszerowana warzywami cukienie do tego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #12 dnia: 26 Cze 2010, 12:21:27 »
faszerowana warzywami cukienie do tego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
poprosze
przepois

bozena.dp

« Odpowiedź #13 dnia: 26 Cze 2010, 19:35:42 »
brzmi super, muszę spróbować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #14 dnia: 26 Cze 2010, 21:56:33 »
Zrobilam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PYCHA NIESAMOWITA!!!!!   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to jest danie jakie lubie, proste,szybkie i smaczne. i mala zajadala sie nimi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jedynie trzeba wystac smazenie:)

u mnie wyszlo duzo wiecej niz 12 i wszystko zjedzone!

juz kilka osob z kolacji cha je robic  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 26 Cze 2010, 21:56:33 »

mobka

« Odpowiedź #15 dnia: 26 Cze 2010, 22:16:16 »
No to ciesze sie, ze smakowalo. Co do cukinii to jeszcze nie wiem jak zrobie, bo to inwencj tworcza bedzie, ale pewnie podsmazony srodek, cebulka, piecarki, papryka i jakis ser do tego na wierzch i zapiec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #16 dnia: 09 Sie 2010, 18:20:28 »
czy zamiast suszonych pomidorów mogę dać świeże? jak myślicie?

mobka

« Odpowiedź #17 dnia: 09 Sie 2010, 18:38:52 »
czy zamiast suszonych pomidorów mogę dać świeże? jak myślicie?

IMO nie sprawdza sie. Suszone sa suche w zasadzie, bo niewiele procz skorki z nich zostaje. Plus maja specyficzny smak oliwy i ziol. A swieze sa miekkie, ciapowate i w ogole sobie teog nie wyobrazam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 09 Sie 2010, 19:13:01 »
bozena.dp to juz daj lepiej posiekane oliwki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #19 dnia: 09 Sie 2010, 20:29:32 »
bozena.dp to juz daj lepiej posiekane oliwki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dobrze mowi.... i trzeba bedzie kiedys sprobowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #20 dnia: 09 Sie 2010, 22:37:26 »
jeszcze dodam, ze na tyle miesa dalabym wiecej suszonych pomidorow. bo malo mi ostatnio bylo

claridad

« Odpowiedź #21 dnia: 14 Sie 2010, 23:34:49 »
mobka zrobiłam je dzisiaj, nie dostałam pomidorów więc dałam pesto pomidorowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tyż dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

aniak1211

« Odpowiedź #22 dnia: 07 Wrz 2010, 16:31:09 »
mobka
Za przepis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zrobione,zjedzone-pyszne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

magoo

« Odpowiedź #23 dnia: 21 Wrz 2010, 17:11:34 »
robie dzisiaj, tylko za malo miesa kupilam i bedzie z polowy porcji

bozena.dp

« Odpowiedź #24 dnia: 25 Paź 2010, 22:07:17 »
zrobilam, dobre, ale nastepnym razem dam wiecej fety i suszonych pomidorów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj