Autor Wątek: Cwiczenia na nogi  (Przeczytany 4030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

Cwiczenia na nogi
« dnia: 05 Cze 2010, 13:03:27 »
Czy ktoras z Was ma jakis fajny zestaw cwiczen na nogi? Potrzebuje cos co nie bedzie obciazac kregoslupa no i bedzie dzialac na sflaczale nogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Na razie bieganie odpada. Jedyne to co zostalo to eliptical; Nie moge tez chodzic za bardzo po schodach no i spinning odpada.????????

mayagaramond

Odp: Cwiczenia na nogi
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Cze 2010, 16:18:31 »
adrianna79 - mysle, ze powinnas skonsultowac sie z lekarzem albo fizjoterapeuta, zeby poradzil ci jaki cwieczenia mozesz wykonywac. Masz jakas sensowna silownie w okolicy? Snesowana czyli taka, ktorej trenerzy wiedza cos wiecej niz gdzie kupic anaboliki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tu jest kilka fajnych cwiczen na nogi, ale nie wiem czy sie dla Ciebie nadaja:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

« Odpowiedź #2 dnia: 05 Cze 2010, 16:18:36 »
podpinam się z pytaniem, głównie uda mnie interesują, wewnętrzna i zewnętrzna strona.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

« Odpowiedź #3 dnia: 05 Cze 2010, 16:44:46 »
podpinam się z pytaniem, głównie uda mnie interesują, wewnętrzna i zewnętrzna strona.

obejrzyj sobie ten filmik, ktory wkleilam.

panikarola

« Odpowiedź #4 dnia: 05 Cze 2010, 16:52:09 »
a sorry, nie widziałam.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 05 Cze 2010, 16:52:09 »

adrianna79

« Odpowiedź #5 dnia: 06 Cze 2010, 14:40:15 »
maya,
polewam za filmik. ja chodze na silownie, ale jedyne co to chodze po biezni. jutro mam spotkanie w inneg silowni i mam wlasnie omawiac jakie cwiczenia beda najlepsze - byc moze bede musiala sie zapisac na basen bo inne cwiczenia, nawet takie niewinna jak na bicepsy zle wplywaja na moj kregoslup.

panikarolu, w wielu silowniach sa takie cwiczenia na wewnetrzna i zewnetrzna stron ud. wiem rowniez ze mozna robic cwiczenia ktore polegaja na lezeniu na boku i podnoszeniu nogi do gory. plus takie cwiczenia gdzie stoisz w rozkroku - a la balerina i robisz tzw przysiady, tylko bierz pod uwage ze robiac przysiad, kolana nie powinny wybiegac poza palce u stup.

panikarola

« Odpowiedź #6 dnia: 06 Cze 2010, 14:52:18 »
adrianna, dzięki!
masz znów problem z kręgosłupem? kiedyś już robiłaś na niego operację, prawda?

adrianna79

« Odpowiedź #7 dnia: 06 Cze 2010, 21:19:03 »
panikarola nie ma za co. rowniez te cwiczenia z filmiku ktory wkleila maya wygladaja ze moga cos zdzialac, tylko trzeba byc systematyczna. mnie tez pomaga chodzenie, ale troche zajmuje czasu zeby osiagnac forme.

jezeli chodzi o kregoslup to musialam miec druga operacje miesiac temu. w polsce mialam indycent gdzie nie moglam sie wyprostowac przez dwa tygodnie i mialam tak wielki bol, ze przepisano mi jakies silne tabletki i po nich wszystko bylo spoko. ale niestety bol wrocil pod koniec marca ale wtedy juz nie moglam ani chodzic ani siedziec i nic nie pomagalo i musialam poddac sie operacji zeby normalnie zyc. teraz jest juz dobrze, alczkolwiek musze uwazac co robie. nie moge nic nosic, nie moge sie za bardzo schylac -  moj lekarz twierdzi ze moze to byc dziedziczne ale nie jest to takie jasne. lezenie w lozku i na podlodze zle wplynelo na kondycje moich nog a sezon spodnic juz nadszedl wiec sama rozumiesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. a co u ciebie?

adrianna79

« Odpowiedź #8 dnia: 08 Cze 2010, 03:12:24 »
golinda

dzieki golinda, czekamy z niecierpliwoscia.

bylam na silce i od jutra zaczynam basen. na razie jedyne cwiczenia ktore mi zasugerowano to chodzenie na biezni no i eliptical - nic innego nie moge robic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jestem ciekawa cwiczen ktore przyslesz. z gory polewam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #9 dnia: 10 Cze 2010, 18:19:01 »
adrianna, jeśli ćwiczysz na siłowni, to ćwiczenia na nogi świetnie rozpisane są tutaj:

ta strona to jest od jakiegoś czasu w ogóle moje biblia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

super! ja robie te wszystkie pokazane ze sztanga

adrianna79

« Odpowiedź #10 dnia: 11 Cze 2010, 02:22:22 »
ta strona to jest od jakiegoś czasu w ogóle moje biblia

golinda, dzieki za strone, wlasnie robilam tego typu cwiczenia ale niestety one nie sa dla mnie bo byc moze wlasnie jedno z nich moglo spowodowac moj problem. mnie bardziej zalezy na cwiczeniach w domu, takich jak pokazala maya, bo te z twojego linka niestety wymagaja zdrowego kregoslupa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzieki za linka, jak tylko dojde do formy to na pewno do niego zagladne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #11 dnia: 20 Cze 2010, 02:06:55 »
adrianna79 a operację miałaś na tym samym odcinku? endoskopowo czy już musieli inaczej zrobić?

siog

« Odpowiedź #12 dnia: 03 Kwi 2011, 20:34:51 »
czy to jest mozliwe i realne ze uda moga schudnac ???  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #13 dnia: 03 Kwi 2011, 21:27:59 »
czy to jest mozliwe i realne ze uda moga schudnac ???  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No pewnie ze moga schudnac:)
Moje po porodzie "schudly" i to sporo,cala bylam przez jakis czas chuda-teraz mi sie poprawilo:D
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

siog

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Kwi 2011, 16:28:28 »
no niby wszystko chudnie a nogi nie! tzn jak cwicze widze ze mam miesnie itd ale nie chudna! a zawsze mialam bardzo szczuple Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Kwi 2011, 16:28:28 »

aniak1211

« Odpowiedź #15 dnia: 04 Kwi 2011, 16:57:43 »
Mozae to miesnie???