W czym odebrac dyplom?

Zaczęty przez mayagaramond, 04 Cze 2010, 12:13:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: siog w 18 Cze 2010, 16:13:44
30????? u nas 18. kupuje bo mam juz drugi rok i nic sie nie dzieje i jest to jedyny lakier kt nie odpryskuje

przesadzilam troche, kosztuje 22, ale dla mnie to duzo.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

Cytat: mayagaramond w 18 Cze 2010, 10:09:04konwalia - paczka doszla. Dzieki!!!

super, martwiłam się czy wszystko całe dojdzie :D

mayagaramond



Ktory lakier na nogi? ;D

(ostatni troche sie rozmazal ;) )

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja


mayagaramond

hm, odpowiedzi ida w zlym kierunku bo kupilam granat ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Moim skromnym zdaniem ten granat wygląda trochę tak jakbyś sobie drzwiami w paznokieć przywaliła  :blush:

wrobelek0403

tez chciałam napisac róz, ale granat nie jest zły :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

No to jednak granat, bo ten róż mi się średnio podoba, za bardzo przygaszony jest ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

#83
Moze roz bylby ciemniejszy, gdybym dala dwie warstwy, a ta sa tylko maziaje ze sklepu.

Nie wiem, ale w sklepie roz wydal mi sie taki ni przypial ni przylatal - granatowa sukienka, szara marynarka i torebka plus bezowe buty.

a ten rozmazany bez na maly paznokciu to ten kolor:

http://www.makeupfactory.de/smokey-brown.0.html

Dodany tekst: pon, 21 cze 2010, 19:41:31

Cytat: sonja w 21 Cze 2010, 19:31:19
Moim skromnym zdaniem ten granat wygląda trochę tak jakbyś sobie drzwiami w paznokieć przywaliła  :blush:

troche sie tez boje czy granat na stopach nie bedzie wlasnie tak wygladal jakby mnie ktos mlotkiem potraktowal ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

granat albo ten przedostatni! daj dwie trzy warstwy i jest git! moj granat jest o wiele ciemniejszy  :hmm:

mayagaramond

Cytat: siog w 21 Cze 2010, 21:25:34
granat albo ten przedostatni! daj dwie trzy warstwy i jest git! moj granat jest o wiele ciemniejszy  :hmm:

ale ten chanel? Nie bylo u mnie granatu chanel...Wzielam najciemniejszy jaki znalazlam (manhattan), w necie znalazlam niestety tylko zdjecia na obdrapanych pazurach lol:

http://www.pinkmelon.de/test/make-up-2/naegel/nagellack-2/manhattan-collection-nagellack-farbe-710g.html
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

#86
http://farm3.static.flickr.com/2112/2332385794_f856df2ef6.jpg

Dodany tekst: 21 Cze 2010, 21:45:08

a jaki kolor ten przedostatni? i ten szaro brazowy jesty bardzo ladny tez!!!!!!!

tylko nie roz

mayagaramond

Przedostatni to szary, tylko nie pamietam jakiej firmy ;D

A ostatni (na malym paznokciu) to ten z linku z make up factory.

Ten granat na Twoim zdjeciu jest ciemniejszy. Chyba, ze babka jutro bedzie miala cos ciemnego.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

to wybierz albo przedostatni albo ostatni! bardzo ladne i neutralne!

mayagaramond

#89
Cytat: siog w 21 Cze 2010, 21:57:51
to wybierz albo przedostatni albo ostatni! bardzo ladne i neutralne!

to wezme ostatni, bo i tak go kupilam. Paznokcie u rak tez nim strzelic?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: golinda w 22 Cze 2010, 10:33:21ja do takie kiecki pomalowałabym paznokcie różem wpadającym w fuksję, np. 421

mialam taki pomysl, ale do bezowych butow na bambusowym obcasie z metalowymi kolkami i platforma wygladaloby to zbyt kiczowato, a moze nawet tandetnie.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

tylko nie french  :padam: nie wiem dla mnie french jest tandetny i brzydki po prostu

nionczka

#92
Podziwiam Was dziewczyny! Tyle namazac na temat stylizacji na jeden jedyny dzien, ktory nawet nie jest dniem slubu! Jestem pod wrazeniem, na serio. To niesamowite, ze zwracacie uwage na takie szczególy jak czy lakier u rak pasuje do klamerki na bucie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: nionczka w 22 Cze 2010, 16:35:41Podziwiam Was dziewczyny! Tyle namazac na temat stylizacji na jeden jedyny dzien, ktory nawet nie jest dniem slubu! Jestem pod wrazeniem, na serio. To niesamowite, ze zwracacie uwage na takie szczególy jak czy lakier u rak pasuje do klamerki na bucie.

blagam cie, ten watek jest zaledwie na piatej stronie, w porownaniu do watku remontowego kasiada to obaraz nedzy i rozpaczy ;D

Aha - lakier u nog, nie u rak ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Cytat: mayagaramond w 22 Cze 2010, 16:38:47blagam cie, ten watek jest zaledwie na piatej stronie, w porownaniu do watku remontowego kasiada to obaraz nedzy i rozpaczy Aha - lakier u nog, nie u rak

Ja zajrzalam bo myslalam, ze zobacze juz sobie te Twoja stylizacje a Ty jeszcze nie gotowa!
Do kasiada nie zagdalam, zajrze jak juz ten remont skonczy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#95
Cytat: nionczka w 22 Cze 2010, 16:40:03Ja zajrzalam bo myslalam, ze zobacze juz sobie te Twoja stylizacje a Ty jeszcze nie gotowa!
Do kasiada nie zagdalam, zajrze jak juz ten remont skonczy.
;D

tranquillo (a moze tranquila?, bo nie wiem) ;), nie moge byc jeszcze gotowa, bo dopiero w piatek dyplom odbieram :)




Dodany tekst: 22 Cze 2010, 15:55:27

Cytat: nionczka w 22 Cze 2010, 16:40:03Ja zajrzalam bo myslalam, ze zobacze juz sobie te Twoja stylizacje a Ty jeszcze nie gotowa!
Do kasiada nie zagdalam, zajrze jak juz ten remont skonczy.
;D

tranquillo (a moze tranquila?, bo nie wiem) ;), nie moge byc jeszcze gotowa, bo dopiero w piatek dyplom odbieram :)


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

#98
a ten moja milosc, prawie ciagle nim mam pomalowane paznokcie nog
http://glaykidarling.files.wordpress.com/2009/12/chanel151001260x450.jpg

Dodany tekst: 22 Cze 2010, 17:00:22

Cytat: mayagaramond w 22 Cze 2010, 16:59:03
tez go nie bylo (jakis gowniany wybor maja ;)), dlatego wzialam ten make up factory:

http://www.makeupfactory.de/smokey-brown.0.html

bardzo zblizony i tez piekny. stawiam na niego

zwierzatko_mojej_mamy

siog oj ten szary piekny.... mialam kiedy taki kolor z maybellina - robili jak bylam w liceum i przestali ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl