W czym odebrac dyplom?

Zaczęty przez mayagaramond, 04 Cze 2010, 12:13:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: inkageo w 04 Cze 2010, 16:05:00
Z jakiego materiału ona jest? Na zdjęciu wygląda trochę jak gumowa kosmetyczka, ale na żywo pewnie jest zupełnie inaczej.

skora zamszowa laczona z lakierowa
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

#51
No, na drugim zdjęciu już lepiej ją widać :)
Może być :)

Dodany tekst: 04 Cze 2010, 16:10:09

No to teraz ja mam problem, nie wiem czy wolę tą:
http://www.asos.com/Asos/Asos-Leather-Tuck-Lock-Satchel/Prod/pgeproduct.aspx?iid=803844&cid=8730&Rf44=342&sh=0&pge=1&pgesize=20&sort=-1&clr=Black
Czy tą tylko czarną:
http://www.sklep.ochnik.pl/torebka-damska-bn-1075.html
:headbang:
Imagine there is no hate

panikarola

inka, ja bym poszukala jeszcze innej. z tych dwoch ta druga mi sie podoba bardziej, ale nie ma paska dlugiego jak ta pierwsza.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

inkageo - mnie sie b. podoba ochnik, ale kupilabym bezowa.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Beżowej nie chcę, bo mam, w prawdzie trochę ciemniejszą. A porządnej czarnej brak ;)
Asos mi się podoba, bo jest taka oldschoolowa :) Ochnik trochę starobabowy ale też mi się podoba..
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 04 Cze 2010, 17:23:05starobabowy


dlaczego starobabowy?

a birkin nie jest starobabowa? ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

Ale ktore torebki sa dla Ciebie starobabowe? na przyklad z tych:

http://www.net-a-porter.com/Shop/Bags/All?viewall=on
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

zwierzatko_mojej_mamy - trzy ostatnie sa starobabowe, ale pierwsza chyba tylko nudna ;)

Mulberry jest troche, bardzo troche podobna:

http://www.net-a-porter.com/product/95163
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 04 Cze 2010, 20:00:44
Fajne ;D Nie są starobabawe :D
Ta może trochę:
http://www.net-a-porter.com/product/61221
rzeczywiscie polaczenie bieli z blyszczacym zlotym kojarzy mi sie z niemiecka emerytka ;)

A co z bransoletka? Zalozyc?

Widze, ze nikomu nie spodobal sie pomysl z kurtka dzinsowa :(
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

no bo to odebranie dyplomow, a nie party after ;) ja bym tak nie poszla, chociaz fajnie - po prostu jakos konserwatywna jestem chyba na takie okolicznosci ;) dla mnie to tak jak w dzinsie na czyjs slub ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Cze 2010, 20:34:22
no bo to odebranie dyplomow, a nie party after ;) ja bym tak nie poszla, chociaz fajnie - po prostu jakos konserwatywna jestem chyba na takie okolicznosci ;) dla mnie to tak jak w dzinsie na czyjs slub ;)

no wiem, dlatego wlasnie nie zaloze, chyba, ze wezme ze soba i zmienie pozniej ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

A moze paznokcie u nog nie na czerwono, ale na rozowe (u rak neutralny kolor)?

Szybko mowcie, bo we wtorek ide na pedikur ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

A moz ena niebiesko tak ja sukienka? ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Niebieski zbyt oczywisty się wydaje i jakoś tak średnio paznokciowy ;)
Imagine there is no hate

szelma

Różowy lepszy. Nie kombinuj ;).

inkageo

No bo zakładam, że ma być seksownie ;) Niebieski na paznokciach to antyseks ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 17 Cze 2010, 11:24:18
Niebieski zbyt oczywisty się wydaje i jakoś tak średnio paznokciowy ;)

racja, zbyt oczywisty!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

#71
ja nie wiem ale chyba slepa jestem ze przegapilam tem watek. :crazy:

marynarka szara super, sandaly ekstra!
lakier albo granat albo ciemny szary u stop. Chanel ma nowy szary kolor i jest piekny!
torebka, nie bralabym kopertowki bo by mnie wkurwiala caly czas, zeby trzymac w reku...

Dodany tekst: 17 Cze 2010, 21:12:29

Cytat: inkageo w 17 Cze 2010, 11:26:49
No bo zakładam, że ma być seksownie ;) Niebieski na paznokciach to antyseks ;)

no co ty! blue satin Chanel to jeden z najseksowniejszych kolorow!

konwalia

ja kiedyś dałam się wrobic w ładny różowy, w buteleczce był super i ladnie się mienił, ale czułam się jak babcia w nim
dla mnei albo bezbarwny albo czerwień i jej odcienie

mayagaramond

#73
Cytat: siog w 17 Cze 2010, 22:11:21lakier albo granat albo ciemny szary u stop. Chanel ma nowy szary kolor i jest piekny!
torebka, nie bralabym kopertowki bo by mnie wkurwiala caly czas, zeby trzymac w reku.

widzialam ten lakier chanel na zdjeciach (w sklepach jest rzekomo wykupiony ;D), ale chyba za skapa jestem (i za biedna ;) ), zeby wydac 30€ na lakier do paznokci...zobacze moze artdeco ma cos podobnego.

Torebka jest wielostronna, bo ma pasek i mozna ja w razie czego nosic na ramieniu.


Dodany tekst: 18 Cze 2010, 09:09:44

konwalia - paczka doszla. Dzieki!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

Cytat: mayagaramond w 18 Cze 2010, 09:09:04
widzialam ten lakier chanel na zdjeciach (w sklepach jest rzekomo wykupiony ;D), ale chyba za skapa jestem (i za biedna ;) ), zeby wydac 30€ na lakier do paznokci...zobacze moze artdeco ma cos podobnego.


30????? u nas 18. kupuje bo mam juz drugi rok i nic sie nie dzieje i jest to jedyny lakier kt nie odpryskuje