W czym odebrac dyplom?

Zaczęty przez mayagaramond, 04 Cze 2010, 12:13:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: siog w 22 Cze 2010, 16:54:21
zobacz jaki piekny ten
http://theshoeboudoir.ie/blog/wp-content/uploads/2010/03/Chanel-Particuliere-Les-Impressions-de-Chanel-Spring-2010-1.jpg
takim kolorem miała ostatnio pomalowane pazury koleżanka w pracy - szef sie jej zapytal czy sie w błocie grzebała i rąk nie umyła :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

Cytat: salsa w 22 Cze 2010, 17:01:35
takim kolorem miała ostatnio pomalowane pazury koleżanka w pracy - szef sie jej zapytal czy sie w błocie grzebała i rąk nie umyła :P

glupi szef :)

mayagaramond

Cytat: siog w 22 Cze 2010, 17:59:29bardzo zblizony i tez piekny. stawiam na niego


wlasnie sie na niego zdecydowala, bo buty sa dosc odjechane i nie ma co mazac paznokci na rozowo ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

a moze nowy YSL na paznoty?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Ja wybieram turkus z granatem :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Oprócz turkusu z granatem granat z szarym też mi się - o dziwo! - podoba :D.

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Cze 2010, 01:43:10a moze nowy YSL na paznoty?

tak, specjalnie pojade do monachium po lakier ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#107
Cytat: golinda w 23 Cze 2010, 09:07:23to samo mi się nasunęło
kolor sam w sobie przepiękny, ale nie na paznokciach
ja tez nie moge sie przekonać do takiego koloru na paznokciach
niby modne, ale mnie sie kompletnie nie podoba ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Cytat: szelma w 23 Cze 2010, 07:04:18
Oprócz turkusu z granatem granat z szarym też mi się - o dziwo! - podoba :D.

Gdzie Ty widzisz granat z szarym?

szelma

A widzisz - na moim lapku pod słońce ten pierwszy palec z granatem i kawałkiem zielonego wyglądał jak z szarym. I myślałam, że su mówiła o tym, gdzie jest turkus z granatowym paskiem :).

sonja

szelma no właśnie dla mnie to granat z turkusem, dlatego się zdziwiłam :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 23 Cze 2010, 12:27:45tak, specjalnie pojade do monachium po lakier Grin
ja takie czerwono- rozowe robilam sobie 2 lata temu :P takze mysle, ze az tak daleko szukac nie trzeba ;D w sumie to mysle jak YSL za 2 lata lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Cze 2010, 12:49:19akze mysle, ze az tak daleko szukac nie trzeba

nie, trzeba szukac w sklepie, ktory sprzedaja YSL i u mnie zadna perfumeria nie prowadzi lakierow YSL ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 23 Cze 2010, 12:56:05nie, trzeba szukac w sklepie, ktory sprzedaja YSL i u mnie zadna perfumeria nie prowadzi lakierow YSL Grin
chodzilo mi o uzyskanie efektu za pomoca nieYSL ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Cze 2010, 12:03:06
chodzilo mi o uzyskanie efektu za pomoca nieYSL ;)

myslalam, ze chodzilo ci o kolory ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

korory tez, ale juz nie przesadzajmy - mysle, ze odpowiedniki znajdziesz i czerwienie i rozu i granatu i turkusu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Cze 2010, 12:13:03
korory tez, ale juz nie przesadzajmy - mysle, ze odpowiedniki znajdziesz i czerwienie i rozu i granatu i turkusu ;)

juz nie bede kombinowac, ide w bezowoszarym :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Maya jak się udała impreza? :) Czekam na zdjęcia :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 28 Cze 2010, 08:26:42
Maya jak się udała impreza? :) Czekam na zdjęcia :)

udala sie, udala ;D

Nie mam za wiele zdjec, bo zapomnialam aparatu, byl tam fotograf, mam narazie 3 foty, ale sa male. Zaraz wstawie.

Zreszta moim aparatem i tak nie daloby sie tam robic zdjec, bo odleglosc byla a H. nie chcial brac swojego, bo pozniej szedl do pracy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog