W czym odebrac dyplom?

Zaczęty przez mayagaramond, 04 Cze 2010, 12:13:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Watek troche mylnie zatytuowany, bo decyzje w zasadzie juz podjelam, tylko waham sie na butami/torebka i koleorem paznokci lol.

O 10 jest oficjalne rozdanie laurek w budynku Uniwersytetu, pozniej o 17.00 impreza na terenie mojej szkoly, ktora trwa do 20, pozniej pewnie pojdziemy na pare drinkow, ale musze wrocic ostatnim pociagiem do domu, bo w sobote pracuje.

Jak wyjde z domu rano, to juz raczej do niego nie wroce, bo nie starczy mi czasu.

Sukienka:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1914.100.html

(ta granatowa, na pierwszych trzech zdjeciach)

Buty:


Do bezowych butow wezowa, brazowo-bezowa torebka, do czarnych czarna. Nie mam tutaj fot.

Musze cos zalozyc na sukienke. Najchetniej zalozylabym dzinsowa kurtke ;D, ale to zbyt luzackie na poranna impreze. Myslalam wiec o szarej marynarce.

Zaraz postaram sie wkleic foty.

Jesli pojde w sandalych to musze pomalowac paznokcie u nog. Na czerwono? A u rak? Czerwonych nie chce. Myslalam o szarych.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

W czym odebrac dyplom?

-w reklamówce :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma


cumberland

Cytat: suegro w 04 Cze 2010, 12:17:04
W czym odebrac dyplom?

-w reklamówce :D

maya i reklamówka??
no dajże spokój :D proponuję jakąś stylową czarną birkin ;)

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Nie maccie, bo jakem moderator zaraz Was wykasuje ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Głosuję za opcją czarnych butów i czarnej torebki. Co do szarych paznokci to takie brrrr trupiaste nie będą?

panikarola

żakiet szary? to będzie pasował, jak buty beż/brąz?
nie umiem zdecydować ;D podobają mi się jedne buty i drugie ;D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

#8
Cytat: szelma w 04 Cze 2010, 13:26:50Co do szarych paznokci to takie brrrr trupiaste nie będą?


bylyby np. takie:

http://starsnrockets.com/wp-content/uploads/2009/02/opi-metro-chic.jpg

http://img.lesmads.de/upload/nagellack_grau-thumb.jpg

Dodany tekst: pią 04 cze 2010 11:31:19 GMT-1

Cytat: panikarola w 04 Cze 2010, 13:27:36żakiet szary? to będzie pasował, jak buty beż/brąz?


no wiem, ale mam dwie brazowe marynarki - jedna z weluru, druga sportowa.  i na pewno nie kupie trzeciej ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Dla mnie takie to brrrr trupiaste ;). Już chyba od takich wolałabym czarny (którego na paznokciach nie trawię w ogóle ;)). A może coś pod kolor sukienki?

mayagaramond

#10
Cytat: doda w 04 Cze 2010, 13:25:04piękne te beżowe buty, wzięłabym te, są oryginalne. i paznokcie od nóg na czerwono, a od rąk... pewnie jakoś na jasno Smiley

na górę ubrałabym żakiet, albo elegancki sweterek

wlasnie tez optuje za bezowymi, bo sa wy*** ;D

:beer:


Dodany tekst: 04 Cze 2010, 12:33:09

Cytat: szelma w 04 Cze 2010, 13:31:46A może coś pod kolor sukienki?


ale wtedy bede jak pisanka - czerwone u nog, niebieskie u rak ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: doda w 04 Cze 2010, 13:33:59wygodne?


tak! ;D

A szary u nog nie bedzie wygladal jak poobijany? ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Cytat: mayagaramond w 04 Cze 2010, 13:32:03ale wtedy bede jak pisanka - czerwone u nog, niebieskie u rak

Nie, bo ja optuję za czarnymi butami :P.

mayagaramond

Cytat: szelma w 04 Cze 2010, 12:35:35
Nie, bo ja optuję za czarnymi butami :P.

aha, to wtedy tak.

Moglabym rano zalozyc czarne w popoludniu bezowe, ale to nie likwiduje problemu koloru paznokci ;D

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Jestem zdecydowanie za beżowymi butami, są świetne, u nóg czerwone paznokcie, na rękach jakiś naturalny lakier i już :)
Sukienka ta z HM?
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: doda w 04 Cze 2010, 13:40:23hmm no nie wiem, może.
a czerwony na rękach nie chcesz?


nie bardzo. Popodanaj mi sie, ale przy niebieskiej sukience jakos nie widzi mi sie czerwien. I czerwone paznokcie to chyba nie ja ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Ja lubię czerwony :D. Ale czytałam gdzieś, że to wcale nie jest tak, że na rękach i nogach musi być ten sam kolor - moga być dwa zdecydowane :D. Sama bym tak nie pomalowała, ale widzisz - może tak być :D. A jakby na ręce jakiś mało kolorowy? Delikatnie pastelowe coś?

I nie ten szary... Strasznie mi się kojarzy...

mayagaramond

Cytat: szelma w 04 Cze 2010, 13:44:02moga być dwa zdecydowane


tak, ale chyba nie mam odwagi.

Pastelowy tez moglby byc.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ja najczęściej mam na nogach mocny kolor, wiśnię, czerwień, a na dłoniach french bez białych pasków, bo nie lubię z paskami ;) Nie bardzo mi pasują mocne kolory na dłoniach, bo jak jadę na pomiary to głupio to wygląda ;) No i jak siedzę w domu w dresie to też nie najlepiej i mnie wkurza ;)
Imagine there is no hate

szelma

Cytat: doda w 04 Cze 2010, 13:52:00ja lubię czerwony na rękach, ale nie lubię jak mi odpryskuje

No właśnie. Dlatego ja całe lato mam czerwony na stopach i nic na rękach :D.

szelma

#20
Przekopałam pierdyliard wątków na wizażu i tutaj i gdzie by tam nie i wnioski są takie:
1. zdrowe, mocne paznokcie
2. nie nakładać za dużo lakieru
3. długo czekać między nakładaniem poszczególnych warstw
4. różnice między poszczególnymi lakierami, bazami i utwardzaczami.

A tak naprawdę to wszystko zależy od paznokci jako takich - na niektórych się trzyma, na innych nie. I doopa.

mayagaramond

#21
na moich sie nie trzyma. W wawie poszlam do manikurzystki do ktorej chodza moje kuzynki. Im lakier trzyma sie tydzien, ja mialam 3. dnia pierwsze odpryski...



Dodany tekst: 04 Cze 2010, 12:59:36

Cytat: doda w 04 Cze 2010, 13:55:25może jest jakiś sposób żeby nie odpryskiwał?


zalozylam kiedys nawet watek na ten temat ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

#22
Cytat: mayagaramond w 04 Cze 2010, 13:59:133. dnia

Mój lakier na rękach nie wytrzymał NIGDY więcej niż kilka godzin :D.

A wracając do naszych baranów to myślę, że opcja czerwony na stopy i delikatny pastel na ręce jest optymalna do tych bambusowych butów :). Nie mogę sobie zwizualizować  tej szarej marynarki do sukienki za bardzo :hmm:.


Dodany tekst: 04 Cze 2010, 13:02:02

Cytat: mayagaramond w 04 Cze 2010, 13:59:13zalozylam kiedys nawet watek na ten temat

Wiem - to jeden z tego pierdyliarda :D.

mayagaramond

Cytat: szelma w 04 Cze 2010, 14:01:50tej szarej marynarki do sukienki za bardzo


kolorem czy w ogole marynarki?

Moim faworytem jest naprawde dzinsowe kurtka, ale nie moge tak isc.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

#24
Przez kolor :hmm:. Ale to też zależy jaki szary :hmm:.

Dodany tekst: 04 Cze 2010, 13:12:49

A tak w ogóle to nie wiem, co ja tu robię :D. Kim ja jestem, żeby mayi doradzać, co ma ubrać? :rotfl: