Autor Wątek: Fakes - kupilybyscie podrabiana torbe?  (Przeczytany 6352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: Fakes - kupilybyscie podrabiana torbe?
« Odpowiedź #75 dnia: 02 Cze 2010, 22:11:12 »
a moze jednak ta:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

• Gość
« Odpowiedź #76 dnia: 02 Cze 2010, 22:12:58 »
Nie ta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Może to była podróba podrób - i birkin, i Tod's w jednym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

mayagaramond

« Odpowiedź #77 dnia: 02 Cze 2010, 22:14:05 »
Nie ta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Może to była podróba podrób - i birkin, i Tod's w jednym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

konwalia

« Odpowiedź #78 dnia: 03 Cze 2010, 10:34:38 »
nie kupiłabym
ale dla mnei cena nie jest wyznacznikiem oryginału
w tkmaxxie można czasem za smieszne pieniądze znaleźć rzeczy z metka projektanta, mam gdybać czy to oryginał? skoro wyglada ok i na dodatek ufam takiemu molochowi to kupuję
miałam tez płaszcz max mary z lumpeksu i po tym jak wyglądał po 4 sezonach byłam pewna, ze toi był otyginał, nie tylko po metkach
kupiłam na ciuchach tez popruta torebkę chanel, wygląda autentycznie, ale jej naprawa wymaga dużej wprawy od kaletnika, więc jeszcze jej nie zaniosłam

suegro

« Odpowiedź #79 dnia: 04 Cze 2010, 12:45:19 »
Ja nie kupuję fejkow, bo stać mnie na oryginalne torebki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A zaopatruję się zawsze tu:

« Ostatnia zmiana: 04 Cze 2010, 15:00:38 wysłana przez suegro »
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

mayagaramond

« Odpowiedź #80 dnia: 04 Cze 2010, 14:59:14 »
suegro - malpa, jak bylam w kraku to mi nie nic nie powiedzialas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #81 dnia: 06 Cze 2010, 22:02:59 »
jakby ktos chcial kupowac, to lepiej nie na wloskiej plazy

tachogti

« Odpowiedź #82 dnia: 08 Cze 2010, 15:19:46 »
Kurde chyba nie jestem az taka twarda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zamowilam sobie na allegro podrobki RayBanow Wayfarer za cale 6.50. Logo nigdzie nie ma, podobaja mi sie cholernie no tylko, ze podroba i mi glupio..

Dodany tekst: 08 Cze 2010, 15:25:37
tak patrze ze w sumie widac roznice  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tu podroba:
a tu orginal:
« Ostatnia zmiana: 08 Cze 2010, 15:25:37 wysłana przez tachogti »
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #83 dnia: 08 Cze 2010, 15:39:41 »
suegro - malpa, jak bylam w kraku to mi nie nic nie powiedzialas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Każda dama ma swe tajemnice Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #84 dnia: 09 Cze 2010, 17:43:41 »
Ja nie kupuję fejkow, bo stać mnie na oryginalne torebki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A zaopatruję się zawsze tu:

Suegro - gdzie to?

bardzo duzo markowych rzeczy jest na żydach w niedziele
i w komisie rzeczy ładnych na Sebastiana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

• Gość
« Odpowiedź #85 dnia: 10 Cze 2010, 08:32:33 »
Tacho, właśnie wczoraj czytałam na groszkach artykuł o RayBanach i ich podróbkach; sądząc po komentarzach pod artykułem na pewno nie jesteś w mniejszości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewdomaga

« Odpowiedź #86 dnia: 22 Lut 2018, 10:45:08 »
Widziałyście to? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Szukając złotej kopertówki natknęłam się na tę.
albo np. ta: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Spójrzcie na opis: W komplecie jest pudełko firmowe, z najnowszej kolekcji Louis Vuitton, faktury sklepowe, worek firmowy oraz dokumenty z certyfikatem LV. Nie wiedziałam, że legalne jest sprzedawanie podróbek.
Wydać setki złotych na replikę? Mimo, że są piękne, nie mogłabym ich nosić. Ewentualnie, gdyby nigdzie nie było znaczka czy wytłoczenia marki, to bym się zastanawiała.
Koleżanka kupiła tę torebkę:  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Po prostu znalazła ją i się jej spodobała. Potem okazało się, że jest to podróbka markowej i taką jak ta ma m.in. Kinga Rusin. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I teraz ma dylemat, czy ją nosić.

wrobelek0403

« Odpowiedź #87 dnia: 22 Lut 2018, 12:01:39 »
ewdomaga, slabe. Tak otwarcie pisac ze dodaja "firmowe" pudelko do podroby.

Nie wiem co bym zrobila na miejscu kolezanki. Chyba jednak nosila. Torebka bez zadnego logo. Przyznam szczerze ze zupelnie nie wyglada na jakas mega firmowa, mialam kiedys podobna, po mamie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i na pewno nie bylo to Chloe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/