Fakes - kupilybyscie podrabiana torbe?

Zaczęty przez mayagaramond, 01 Cze 2010, 10:22:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Cytat: ddu w 01 Cze 2010, 16:27:43
nie kupiłabym, zdziwiłam się, jak koleżanka z Egiptu nawiozła takie badziewia...
a kolega kupił dziewczynie zegarek, kt. oryginalnie kosztuje ileś tam tysiecy euro,a  w Chinach grosze.... no jak ktoś się zna, to przecież od razu wie, że to nie może być oryginał, a jak ktoś się nie zna...
nie rozumiem

w Toruniu mamy taki butik http://butik-luztro.com/
lubię tam chodzić, oglądać, kupiłam kilka ciuchów
teraz pojawiają się prady, chanele, torby za 1000 zł, kt. nazwy mi nic nie mówią... i inne....i zastanawiam się, czy to mogą być oryginały
i już się boję kupować

to podrobki! ani chanel ani prada tyle nie kosztuja

magoo

swiadomie bym nie kupila podrobki
ale z drugiej strony nie jestem znawczynia mody i nie wiem, czy nie nosze jakiejs torby "inspirowanej" ;D

mayagaramond

to jest swoja droga tez pomysl sprzedac podroby za cene porzadnej skorzanej (oczywiscie nie supermarkowej) torebki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

Zawsze jak czytam tytuł: Fakes - to mi się to kojarzy z zupą z soczewicy :).
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 01 Cze 2010, 16:53:02
Zawsze jak czytam tytuł: Fakes - to mi się to kojarzy z zupą z soczewicy :).

a dlaczego?

Prosze, b. ladna skorzona torba Hilfigera za 280€:

http://www.tonic.com/image/81794-595-millajovovichjpg.jpg

http://www.ok-magazin.de/images/898/5/5

Jakbym miala wydac 1000 zl na torbe to 1000 bardziej wolalabym kupic taka niz podrabiana chinska chanel.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

panikarola  :highfive: mam to samo skojarzenie :)

A żeby wypowiedzieć się w temacie, to nie znoszę wszelkich podrób. Od kiedy stałam się świadoma, że istnieje coś takiego (podstawówka) to wolę mieć coś totalnie no name, niż coś co udaje rzecz, którą nie jest ;D

panikarola

A jest! wątek soczewicowy jest, w nim zupa i gioseppe farsz.

sonja, piątal!

Ja nie jestem wszystkiego świadoma, ale jak już jestem to nie kupuję. Z wzorami nie jestem na bieżąco, ale podejrzane żródło i stosunek marki do ceny bym zauważyła chyba.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magoo

panikarola uwielbiam ta zupe, mniammmmm

emcia

o kurde, mam jedną torebkę z kłódeczką ;)

panikarola

magoo, to polewam pod zupę :D

mi się znudziła trochę... mógłby ktoś w ten wątek coś nowego soczewicowego wrzucić!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdarynka

Parafrazujac " oryginal czy podroba i tak wszystkie robione na tajwanie"  ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

siog, ja tam nie kupuję kiecek prady, ale spódniczkę z namalowanym różowym królikiem i piękną szarą wełnianą sukienkę, dość droga, ale bez przesady nie mam pojęcia, jakiej marki, ale bardzo ją lubię :)

ale tak się zastanawiam - można tak normalnie w sklepie sprzedawać podrobione ciuchy?

mayagaramond

Cytat: ddu w 01 Cze 2010, 19:20:05ale tak się zastanawiam - można tak normalnie w sklepie sprzedawać podrobione ciuchy?

teoretycznie nie, ale praktycznie musialby ktos to sprawdzic i stwierdzic, ze to podroby.


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

#65
Cytat: siog w 01 Cze 2010, 16:47:45Cytat: Dorotka1981  Wczoraj o 03:40:00 Zapewne większość kobiet dostałaby torebkę do ręki i nawet nie potrafiłaby okreslić marki a autentyczności tym bardziej więc nie wiem po co to komu. zalezy gdzie

W Polsce raczej nie.

Dodany tekst: 02 Cze 2010, 10:36:43

Cytat: panikarola w 01 Cze 2010, 18:02:40Ja nie jestem wszystkiego świadoma, ale jak już jestem to nie kupuję. Z wzorami nie jestem na bieżąco, ale podejrzane żródło i stosunek marki do ceny bym zauważyła chyba.

ja mam podobnie. Nie kupuje rzeczy niewiadomego pochodzenia. Glownie ubieram sie w sieciówkach a tam nie wnikam po kim i czy jest cos skopiowane. I w ten wlasnie sposob nabylam te torebke inspirowana hermesem. I pewnie pare osob kupilo ja dlatego, ze podobna ale wiele dlatego, ze spodobala im sie torebka w sieciowce albo na kims na ulicy. Ta torebka konkurencja dla oryginalu napewno nie jest (24,99 euro) wiec Hermes nie zaprzata sobie glowy tym, ze mlode Hiszpanki to kupuja. Ale byly sieciówki, ktore musialy cos tam wycofywac ze sprzedazy ze wzgledu na zbyt duze podobienstwo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

A dzisiaj widziałam babkę z torebką, która wyglądała zupełnie jak birkin, ale była z Tod's :hmm:.

mayagaramond

Cytat: szelma w 02 Cze 2010, 21:39:16
A dzisiaj widziałam babkę z torebką, która wyglądała zupełnie jak birkin, ale była z Tod's :hmm:.

ktoras z tych:

http://www.tods.com/home.html?region=eu&lang=en&area=1
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

W Collection jej nie ma. No kurczę, miała górę przy rączkach zupełnie jak birkin, a Tod's jest drogi jako taki, więc jakieś to takie hmm.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Nie ta. Miała jeszcze bardziej birkinową górę - łącznie z tymi takimi wycięciami na rączki.

mayagaramond

Cytat: szelma w 02 Cze 2010, 21:58:46
Nie ta. Miała jeszcze bardziej birkinową górę - łącznie z tymi takimi wycięciami na rączki.

i byl na niej napis Tod's? ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

No nie ta. Jak mówię - miała górę jak birkin, ale między rączkami miała mały napis Tod's. Zdziwiłam się - zwłaszcza w kontekście tego wątku :D.