wozki dla zimowych noworodkow

Zaczęty przez elizapj, 27 Maj 2010, 21:16:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: magoo w 14 Cze 2010, 22:45:14
elizapj fajne propozycje imion masz w blogu :)
oczywiscie zaglosowalam
dzieki , mam nadzieje ze moje dziecko bedzie takiego samego zdanie;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

Eliza serdeczne gratulacje  :bravo: juz przegladalam Twoja strone i jestem zafascynowana - tak na przyszlosc zbieram sobie informacje  ;)

Co do wozkow to niemieckie Stiftung Warentest (najbardziej znany w Niemczech test dla konsumentow) przetestowalo kilka i test wygraly (chociaz wyniki rowniez nieciekawe) Bugaboo i Teutonia. http://www.test.de/themen/kinder-familie/test/Kinderwagen-10-von-14-sind-mangelhaft-1801766-1802602/#

Kilku znajomych ma wlasnie Teutonie Mistral i wszyscy sa bardzo zadowoleni.

elizapj

Cytat: katgoli w 15 Cze 2010, 13:47:55
Eliza serdeczne gratulacje  :bravo: juz przegladalam Twoja strone i jestem zafascynowana - tak na przyszlosc zbieram sobie informacje  ;)

Co do wozkow to niemieckie Stiftung Warentest (najbardziej znany w Niemczech test dla konsumentow) przetestowalo kilka i test wygraly (chociaz wyniki rowniez nieciekawe) Bugaboo i Teutonia. http://www.test.de/themen/kinder-familie/test/Kinderwagen-10-von-14-sind-mangelhaft-1801766-1802602/#

Kilku znajomych ma wlasnie Teutonie Mistral i wszyscy sa bardzo zadowoleni.
dzieki:D
zbieraj, zbieraj;)

o teutonii to ja jeszcze chyba zlego nie slyszalam, to mnie nie dziwi ze wygrala:) bugaboo bardziej dziwi, bo ma kilka niedociagniec ten wozek, kt nie posiadaja nawet firmy krzak - ale jakos malo kto (ze sprzedajacych, znaojomych, czy recenzentow www) zwraca na nie uwage - jakby te zalety byly tak wazne ze o wadach sie zapomina...hmhm..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja mam minus Teutonii :D Ale kosmetyczny - ma brzydki tyl spacerowki - widac caly plastik i w ogole. Mozna to zaslonic daszkiem od spacerowki, ale wtedy to jak wielka plachta wyglada. Moj maz mowi, ze wyglada ok, ale dla mnie jest be. Ja juz wole, zeby plastik bylo widac ;)

elizapj

Cytat: mobka w 15 Cze 2010, 17:38:20Ja mam minus Teutonii Cheesy Ale kosmetyczny - ma brzydki tyl spacerowk
oj takie tam.. tyl bedziesz zaslaniac Ty:) nikt nie bedzie widzial. ani nie jest na wysokosci oczu;)
oficjalnie nie szukam juz wozka. bo nie mam sil. pewnie latwiej pojdzie jak deadline bedzie na horyzoncie.
teraz mysle o scianach.  ale jesli ktos zna adres sklepu, w kt na 100% sprzedaja emmaljungi i teutonie w Kolonii to skorzystam:) ja juz w strony internetowe nie wierze. moze ktos tu z kolonii/okolic jest?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

ja niestety nie z Kolonii ale polecam poszukac duzych sklepow meblowych -u nas w okolicy wlasnie w nich sprzedaja i Emajungi i Teutonie.

Elizapj - co prawda nie w Kolonii ale w okolicach jest rowniez sklep Baby Walz - ja uwielbiam tam kupowac wszelkie prezenty i ogolnie lubie bardzo ten sklep http://www.baby-walz.de/ (rowniez sprzedaz wysylkowa)- maja mode ciazowa,  rzeczy belly button i wogole wszystko dla maluchow.

elizapj

Cytat: katgoli w 16 Cze 2010, 09:27:41
sklep Baby Walz - ja uwielbiam tam kupowac wszelkie prezenty i ogolnie lubie bardzo ten sklep http://www.baby-walz.de/ (rowniez sprzedaz wysylkowa)- maja mode ciazowa,  rzeczy belly button i wogole wszystko dla maluchow.

dzieki :) sa w aachen to juz bardzo blisko granicy. czuje sie troche jka pokolenie moich rodzicow...musiec jezdzic do niemiec za sprzetami dla dziec haha;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

WYBRALISMY WOZEK :aaaa: :aaaa: :aaaa:

jeszcze tak nie na 100%, wiem czy edge czy mondial (model) i czy podwozie sport czy classic
ale to juz tylko 1z2!!! aaa! jaka ulga  :jupi:

mamy czekac 2 tyg, bo wtedy emmaljunga ma juz miec w sprzedazy kolekcje 2011 i choc ja bym spokojnie mogla wybrac z 2010 poradzili nam by sie wstrzymac jesli to nie pilne, bo teraz nie kazdy model/kolor z 2010 latwo bedzie zamowic,  podobno za 2 bedzie juz mozna wszystkie z 2011:)

nie bedzie skretnych kol, ale nie chcialam kompromisow z gondola, a skretne kola sa mozliwe tylko w wozkach z gondola city - kt choc i tak ladnie wykonczona Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

to jednak gondole w mondialu i edgu sa po prostu gotowymi lozeczkami, slicznie, mieciutko:) sa tez lekko wieksze. ale fajnie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

elizapj a czym sie roznia te dwa modele? Bo przyjrzalam im sie w necie i nie potrafie znalezc roznicy ;D

I ciesze sie, ze decyzja zapadla. Kupujecie w Polsce, czy gdzies indziej? I nie boisz sie braku skretnych kol? Mi sie wydaje, ze ciezki strasznei ten wozek jest i ze ciezko tez bedzie bez skretnych kol... ale nie wiem, bo Emmaljunga si enie interesowalam w ogole ;D

elizapj

Cytat: mobka w 04 Lip 2010, 15:13:36
elizapj a czym sie roznia te dwa modele? Bo przyjrzalam im sie w necie i nie potrafie znalezc roznicy ;D

I ciesze sie, ze decyzja zapadla. Kupujecie w Polsce, czy gdzies indziej? I nie boisz sie braku skretnych kol? Mi sie wydaje, ze ciezki strasznei ten wozek jest i ze ciezko tez bedzie bez skretnych kol... ale nie wiem, bo Emmaljunga si enie interesowalam w ogole ;D
dobre pytanie o te roznice. wydaje mi sie, ze sa tylko w estetyce. bo w katalogu przejrzelismy funkcja po funkcji i edge i mondial maja wszystko to samo. a w sklepach jakos glownie patrzylam na edge i city, eliminujac city...

niby troche mnie tu nastraszylyscie brakiem skretnych, ale pomyslalam sobie, ze jesli sie naucze jezdzic z dzieckiem 3,5 kg a jezdizc bede codziennie to do czasu kiedy bedzie ciezkie bede juz tak przyzwyczajona ze powinno isc zawsze latwo. poza tym problem chyba jest jak sie zmienia ze skretnych na sztywne, a jak sie od poczatku zaczyna na sztywnych to zalet skretnych nie 'brak'. z reszta najwiekszym deal breaker jest wysciolka gondoli, choc to tylko bajer na pierwsze pol roku, to jednak dla mnie wazny. wolalam z niej, dla srkretnych kol, nie rezygnowac.
w najgorszym ze scenariuszy - wystawie na ebayu i zamowie cos innego;)
kupujemy w niemczech bo tam nam najblizej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Cytat: elizapj w 04 Lip 2010, 19:20:21jak sie od poczatku zaczyna na sztywnych to zalet skretnych nie 'brak'.
oj brak ;) ja nigdy nie jezdzilam ze skretnymi, ale wyobraznia pracuje widzac jak inne matki skrecaja czy obracaja wozki jak chca, a ja musze podniesc sobie tył, skrecic i delikatnie polozyc....
a ciezko bylo mi od poczatku, bo wozek tez troche wazy ;)

aja

elizap dobry wybór myślę,że nie bedziesz żałować
(choć z drugiej strony to wózek tylko na rok czasu :O )

elizapj

Cytat: aja w 04 Lip 2010, 20:15:26(choć z drugiej strony to wózek tylko na rok czasu :O )
moja kolezanka islandka, wielka fanka emmaljungi, twierdzi, ze w gondolce jest tyle miejsca, ze i do drugiej zimy bedziemy jezdzic;) szczerze nie planuje, chyba, ze drugiej zimy bedzie juz 2gie;) okolo kwietnia mysle, ze przejdziemy na spacerowke, kt tez uwazam ze emma ma swietna - bo wielka, rozklada sie a plasko i mozna w niej spac i na pleckach i na brzuszku, ma boczne oparcia na glowke, wszystko sie sciaga i mozna prac. etc, etc, widac, ze jestem in love:)
ewentualnie kupimimy parasolke na okazje kiedy spacerowka emmy bedzie za duza/ciezka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

omg, mam coś z oczami. eliza - dziś zauważyłam, że masz dziecko w awatarze. wcześniej widziałam liść  :rotfl: :rotfl: :rotfl: nie wiem jak to możliwe  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

elizapj

lisc kapusty go przyslanial;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

#91
Cytat: elizapj w 04 Lip 2010, 11:21:17
WYBRALISMY WOZEK :aaaa: :aaaa: :aaaa:

jeszcze tak nie na 100%, wiem czy edge czy mondial (model) i czy podwozie sport czy classic
ale to juz tylko 1z2!!! aaa! jaka ulga  :jupi:


super kolor :)
my z emmaljungi nadal jestesmy zadowoleni i chyba jako jedyni sposrod znajomych nie zmienilismy wozka na spacerowke ;)

a tak wogole - gratuluje :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kasia

Cytat: gioseppe w 20 Lip 2010, 15:51:20chyba jako jedyni sposrod znajomych nie zmienilismy wozka na spacerowke wink


my tez raczej pozostaniemy do końca przy pierwszym wózku :)

gioseppe

Cytat: elizapj w 04 Lip 2010, 20:32:24wszystko sie sciaga
fakt, wszystko mozna prac w pralce oprocz budy - chyba, ze wejdzie Ci do pralki bo wiem, ze niektorzy piora

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

elizapj

Cytat: gioseppe w 20 Lip 2010, 15:51:20super kolor Smiley
my z emmaljungi nadal jestesmy zadowoleni i chyba jako jedyni sposrod znajomych nie zmienilismy wozka na spacerowke wink

a tak wogole - gratuluje Smiley
dzieki serdeczne:)
kolor jeszcze nie wybrany, bo czekamy na info jakie kolory bedzie mozna zamawiac z 2011 - ale ziemisty lub granat, ewentualnie krem... musze je zobaczyc:)
a z tym nie zmienianiem wozka na spacerowke...to masz na mysli ze nie przesiedliscie sie na parasolke? czy ze bardzo dlugo w gondoli jezdzil mlody?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

ja dzisiaj wyprałam cały wózek ręcznie - prałam spacerówkę i umyłam stelarz wózka( jednak bałabym się go wyprać w pralce)
nie mogłam wyczyścić tylko dwóch plam ale one są chyba od jakiegoś smaru samochodowego  i sa małe więc tragedii nie ma - ogólnie czyści sie super zresztą chyba juz pisałam

elizapj

odnosnie prania/czyszczenia. F bardzo podoba sie wersja leatheretter - ja sie troche jej obawialam - ale w sklepach mowia ze sie nei niszczy, zima nie chlodzi, latem nie grzeje , no i prac nie trzeba - czyszci sie mokra szmatka
ktos moze cos wiecej wie o tej 'tapicerce'? jak sie w praltyce sprawdza?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: elizapj w 24 Lip 2010, 03:12:49ktos moze cos wiecej wie o tej 'tapicerce'?
moja bliska koleżanka ma - chwaliła sobie
podpytam dokładnie czy miała jakieś "ale"

nionczka

Cytat: elizapj w 24 Lip 2010, 03:12:49odnosnie prania/czyszczenia. F bardzo podoba sie wersja leatheretter - ja sie troche jej obawialam - ale w sklepach mowia ze sie nei niszczy, zima nie chlodzi, latem nie grzeje , no i prac nie trzeba - czyszci sie mokra szmatkaktos moze cos wiecej wie o tej 'tapicerce'? jak sie w praltyce sprawdza?

Nie wiem o jaka tapicerke dokladnie chodzi, ale przy dziecku wole 1000 razy cos co sie pierze (i najlepiej w pralce!) niz cos co sie przeciera szmatka lub czysci powierzchniowo.  Chociaz tapicerki wózków sama piore recznie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#99
zamowiony:D :blush:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

oprocz niego wzielismy, spiworek zimowy (moja obsesja zimnych pierwszych miesiecy)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
no nie niebieski, ale naszego nie ma w sieci

posciel do wozka w zabki:)
i torbe pieluchowa:)

uff, ciesze sie ze juz mamy z glowy.

nionczka tez bym wolala zeby sie pralo...ale w 2011 nie ma prawie zadnych tapicerek jednobarwnych...jakas maja faze na wzory i zestawienia kolorowe, kt mi sie kojarza z kombinezonami narciarskimi z 84 roku;) wole jednobarwne..no i podobno nikt sie nie skarzy na ta skajowa tapicereke...zobaczymy, moze bede pierwsza;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login