wozki dla zimowych noworodkow

Zaczęty przez elizapj, 27 Maj 2010, 21:16:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

eliza - którą emmaljunge sprawdzałaś? Bo np nitro city nie jest takim czołgiem jak duo combi :hmm:

emma ma chyba największe gondole na rynku, więc (jesli planujesz duzego bejbisa  ;) ) byłyby najlepsze

tylko ze duza, wygodna gondola i mała winda trochę sie wykluczają  :hmm:

trzeba by przemyslec na czym Ci najbardzziej zalezy

nionczka

Eliza, a drzwi wejsciowe masz szerokie? Bo mi sie u mojej siostry w drzwiach wesjciowych buzz nie miesci.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: Angelos w 03 Cze 2010, 20:07:03że teutonia nie jest dużych rozmiarów
tak -jakaś taka zgrabna wielkościowo ale za to (dla mnie osobiście) tragiczna (moja siostra ma) w życiu bym nie kupiła tego wózka ale może akurat taki model sobie wybrała

Angie


aja

wydawała mi się słaba jeśli chodzi o jakość - nie podobał mi się nawet materiał z jakiego wózek był wykonany, niby rozkładał się na wszystkie możliwe sposoby i dobry do małych bagażników samoch. bo i kólka można było zdemontować to czasem jej to kółko wypadało
zalatywał lekką tandetą (ale ja pisze tylko o swoich odczuciach bo mi na innych rzeczach zależało przy wyborze wózka) choć zależy jeszcze ile kosztował bo nawet nie wiem - jeśli miał dobrą cenę za swoją jakość to ok.
porównując amortyzację w dwóch wózkach - jej i w moim to jak dzień do nocy

Angie

aja z tego co się orientuje to teutonie to jedne z bardziej funkcjonalnych wózków.
I są stosunkowo drogie.  Ale wiadomo każdy ma inny gust :)  Mi się z kolei nie podobają
wózki bardzo tradycyjne ;D

elizapj

#56
Cytat: fasolka1980 w 03 Cze 2010, 22:09:24eliza - którą emmaljunge sprawdzałaś? Bo np nitro city nie jest takim czołgiem jak duo combi hmm
wszystkie:( bo mam ich caly katalog. i te krotsze te sa za dlugie..grr  mysle ze zadna czy emma czy czy ina firma nie robi gondoli+stelarza krotszych niz 86 cm ale do wszystkich wymiarow to ja moze dopiero dojde jak pocztam link od angelos:)
Cytat: Angelos w 03 Cze 2010, 20:07:03Tu masz wozki wraz z rozmiarami Smiley
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1786&%3CosCsid%3E
dzieki srdczne!

drzwi szerokie, wszystkie, na szczescie.

aja nie strasz mnie ta teutonie, bo to jedyny inny wozek kt mi tak w polsce mocno polecano (po emmie) + kt jakos przypadl mi do gustu...:( ale widzialam tylko 1 model i nawet teraz nie pamietam kt...
w ten w-end idziemy znowu ogladac - to jest zdecydowanie gorsze od wbru sukni...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

#57
elizapj sprawdz Teutonie. Ja osobiscie zamowilam Cosmo - jest malutki, a co do jakosci IMO znacznie lepszy niz wszystkie quinny np. Jest znacznie mniejszy od emmaljungi. W ostatni weekend widzialam Emmaljunge chyba Edge Duo Combi w wersji spacerowej i dla mnie on bylby totalnie nieporeczny. No potwornie wielki jest.



Dodany tekst: 04 Cze 2010, 20:21:39

A i z teutoni jeszcze mniejszy i lzejszy jest Fun System. Ja wzielam Cosmo, bo sie bardziej plasko skladal bez sciagania kol.

elizapj

Cytat: mobka w 04 Cze 2010, 21:20:49sprawdz Teutonie
dzieki. dzis i jutro urzadzam polowanie na;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#59
Cytat: Angelos w 03 Cze 2010, 23:37:34
aja z tego co się orientuje to teutonie to jedne z bardziej funkcjonalnych wózków.
I są stosunkowo drogie.  Ale wiadomo każdy ma inny gust :)  Mi się z kolei nie podobają
wózki bardzo tradycyjne ;D

teutonia IMO to fajny wózek, bo funkcjonalny bardzo :) fajnie sie składa, zajmuje mało miejsca, ma przekładana raczkę, skretne kółka itd itd
co do stylistyki, no to wiadomo, kazdemu co innego sie podoba :)



ale z tego co widze u moich kolezanek to raczej sie lekko psują :hmm: tzn wszystko jest naprawione na gwarancji i serwis jest pierwyj sort ale jednak ilość tych drobnych usterek moim zdaniem jest porazajaca :padam:

jednej koleżance kółko sie zacięło, drugiej cos w stelażu strasznie trzeszczało (naprawiły na gwarancji) + jeszcze pierdół których teraz nie pamietam
zuziak też pisała o kilku drobnych usterkach, już nie pamiętam dokaldnie co :hmm:


dla mnie to naprawde dziwne, wsród rodziny, znajomych dzieciaki jeżdża różnymi wózkami i powiem sczezrze że w zasadzie ta teutonia taka awaryjna, nawet sporo tańszy inplast mojej siostry sie nie popsuł czy chociazby x-landery :hmm:






natka

elizapj ooo, gratuluje :) z checia poczytam twoj watek :) bo tez mam podobny problem :) choc dla mnie priorytetem jest waga wózka i to żeby się fajnei składał- dlatego mysle o mutsy transporterze :)
P.S. na kiedy masz termin porodu??

elizapj

Cytat: natka w 14 Cze 2010, 15:50:27
elizapj ooo, gratuluje :) z checia poczytam twoj watek :) bo tez mam podobny problem :) choc dla mnie priorytetem jest waga wózka i to żeby się fajnei składał- dlatego mysle o mutsy transporterze :)
P.S. na kiedy masz termin porodu??
wzajemnie!!! rodze chyba tydzien po Tobie, 21.11
o ja wozkach mam bardzo duzo przemyslen i wnioskow, ale blizej kupna nie jestem;) moje wypociny: http://moje9miesiecy.blogspot.com/search/label/wózki

a o cieplo w gondolce sie nie martwisz?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Eliza   bighug bighug bighug bighug bighug

gratulacje!!!!!
wiesz juz jaka plec? zapisz sie w kalendarzu.

ja lubie swoj Quinny, lubie tez Teutonie Fun

elizapj

#63
Cytat: siog w 14 Cze 2010, 21:52:51
Eliza   bighug bighug bighug bighug bighug

gratulacje!!!!!
wiesz juz jaka plec? zapisz sie w kalendarzu.

ja lubie swoj Quinny, lubie tez Teutonie Fun
merci merci:)  bighug
plec chce poznac dopiero w listopadzie.

teraz robie wszystko by o wozku nie myslec. dumam na jaki kolor pomalowac sciany. jutro chyba pojde kupic probki farb i pedzel i bede swoje domysly od razu na scianie oceniac zamiast w glowie;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

p.s. zaglosowalam na Teodore (Tea  :dreaming: :dreaming: :dreaming:) i Francesco :)

elizapj

#65
Cytat: siog w 14 Cze 2010, 21:58:50
p.s. zaglosowalam na Teodore (Tea  :dreaming: :dreaming: :dreaming:) i Francesco :)
hehe dzieki. dobrze, ze komus oprocz mi podobaja sie imiona z innych stuleci:)
przez przypadek odkrylam strone, kt podaje 1000 najb popularnych imion z roznych dekad (w USA). i jak sobie sprawdzilam 1880 to wlasnie tam byla wiekszosc moich ulubionych ;) http://www.baby2see.com/names/1880s.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

A ja czytam, czytam, czytam :D I podziwiam, ze nie chcesz poznac plci. Ja kiedys tez mowilam, ze nie bede chciala, ale nie wiem jak wyprawe bym kupila :D

elizapj

Cytat: mobka w 14 Cze 2010, 22:04:29
A ja czytam, czytam, czytam :D I podziwiam, ze nie chcesz poznac plci. Ja kiedys tez mowilam, ze nie bede chciala, ale nie wiem jak wyprawe bym kupila :D
bo mi jeszcze nikt nie podal przekonujacego (mnie) argumentu za poznanienm plci;)

sukienek i tak nie bede kupowac dla niemowlaka...pokoju ani wozka rozowego nie chce...wiec dla mnie znac plec nie jest potrzebne. ale widze ze jestem w b waskiej mniejszosci ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ale ciezko, przynajmniej w pl znalezc ubranka totalnie neutralne, Co prawda ja sie na chlopca nastawiam, czysto chlopiecych ubranek w zasadzie nie mam, ale jak nie maja kokardek, falbanek, czy jakiegos ladnego wykonczenia, to i tak jak chlopiece wygladaja ;) Mam moze ze 3 sztuki ubranek, ktore maja auto jako aplikacje, czy rysunek. A pokoj i dla dziewczynki i dla chlopca zrobilabym turkusowy, wozek, tez by pewnie taki sam zostal jak jest ;)
Ale jakbym miala miec dziewczynke, to nie odmowilabym sobie kwiatkow, motylkow, kokardek czy innych typowo dziewczecych motywow. A tak moge poogladac co najwyzej ;)

nionczka

#69
Ja chcialam znac bo jestem biedna i obkupuje sie na wyrost na wyprzedazach. Rozu tez nie chcialam kupowac, ale juz np. czerwone polo z marszczonym rekawkiem czy prostym trzeba bylo wybrac. Poza tym bardzo chcialam wiedziec w jakiej plci mam sie zwracac do dziecka. i chcialam juz uzywac jego imienia. Ale skoro nie macie jeszcze imienia to w sumie nie jest argument.

Dodany tekst: 14 Cze 2010, 21:13:43

Cytat: mobka w 14 Cze 2010, 23:11:43Ale jakbym miala miec dziewczynke, to nie odmowilabym sobie kwiatkow, motylkow, kokardek czy innych typowo dziewczecych motywow. A tak moge poogladac co najwyzej

Voilà, jeszcze ptaszki i groszki


Dodany tekst: 14 Cze 2010, 22:15:54

Cytat: elizapj w 14 Cze 2010, 23:04:23hehe dzieki. dobrze, ze komus oprocz mi podobaja sie imiona z innych stuleci:)przez przypadek odkrylam strone, kt podaje 1000 najb popularnych imion z roznych dekad (w USA). i jak sobie sprawdzilam 1880 to wlasnie tam byla wiekszosc moich ulubionych  http://www.baby2see.com/names/1880s.html

Mi tez sie podobaja imiona z tej listy, nawet Irene jest. Ale zaglosowalam na inne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

ja sie chwilowo na ubranka nie patrze. bardzo sie z tym nie musze meczyc, jakos mnei nie ciagnie... normalne? wiec nawet nie wiem czy jest wybor neutralnych czy nie. ale zakladam ze takie do na pierwszy miesiac musza byc. a jak sie juz urodzi bede kupowac starsza garderobe. poza tym nie znanie plci ma wielki plus w postaci nikt nam nic nie kupuje (co ewentualnie moze byc nie w moim guscie).

a mobka powiedz mi kt teutonie kupilas? mnie w 1 sklpeie w polsce namawiali na ALVI, ale jej nie mieli. a ja z obrazka nie potrafie ocenic.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: elizapj w 14 Cze 2010, 23:20:14poza tym nie znanie plci ma wielki plus w postaci nikt nam nic nie kupuje (co ewentualnie moze byc nie w moim guscie).

To tak! Ale zawsze mozesz znac i nie mowic.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

#72
Cytat: elizapj w 14 Cze 2010, 23:20:14a mobka powiedz mi kt teutonie kupilas? mnie w 1 sklpeie w polsce namawiali na ALVI, ale jej nie mieli. a ja z obrazka nie potrafie ocenic.

Alvi z tego co sie orientuje, to rodzaj materaca. Jak kupilam Cosmo z gondola fashion. O to dokladnie moja zdobycz: http://picasaweb.google.pl/Mobka1203/Wozek?authkey=Gv1sRgCNGY_aOLgvSCigE#5482685274046808994

elizapj

#73
Cytat: nionczka w 14 Cze 2010, 22:21:18
To tak! Ale zawsze mozesz znac i nie mowic.
to juz chyba latwiej nie wiedziec;)

i sie przyznam bez bicia, ze 1 dotychczas klopot z nieznaniem plci pojawil sie przy okazji naklejek na sciane (kt bardzo chce miec). mimo ze podoba mi sie mase neutralnych motywow (roslinek, zwierzecych) to lapie sie na tym , ze nie wszystkie z moich ulubionych nadaja sie na chlopca...:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
np ta sie chyba nie nadaje...
a chcialabym pokoik skonczyc przed urodzeniem....wiec  :knuje: tu kurde lepiej by bylo znac. ale jest masa przepieknych misiow, malpek i zyraf - cos wybiore:)

Dodany tekst: 14 Cze 2010, 22:44:57

Cytat: mobka w 14 Cze 2010, 22:26:41
Alvi z tego co sie orientuje, to rodzaj materaca. Jak kupilam Cosmo z gondola fashion. O to dokladnie moja zdobycz: http://picasaweb.google.pl/Mobka1203/Wozek?authkey=Gv1sRgCNGY_aOLgvSCigE#5482685274046808994
bardzo fajna:) i super ze tyle ujec. i widac ile miejsca w srodku.
alvi to na 100% gondolka, ale nie wiem jak to jest w teutonii, czy kazda gondolka ma swoja spacerowke, czy spacerowki zawsze takei same a rozne tylko gondolki. jak bede w DE to sobie wszystko poogladam.
m sie w spacerwkach w teutoni podoba ze maja regulowany podnozek, i ze sa takie miekko obite wszedzie, i maja oparcia z boku na glowke. no i jesli mnei pamiec nie myli to sie na plasko rozkladaja. czyli taki wiekszy maluch moze spac w spacerowce i na plecach i na brzuchu - czego np wlasnie w bugaboo sie nie da:(

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

elizapj fajne propozycje imion masz w blogu :)
oczywiscie zaglosowalam