Autor Wątek: Nawigacja-jaka?  (Przeczytany 3410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Nawigacja-jaka?
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Kwi 2015, 20:10:20 »
wyciągam wątek, bo mysle.

na pewno chce Automape, ale nie wiem jakie urządzenie do tego. Szukam w necie i jestem rozczarowana. Czy za nawigacje naprawdę trzeba wydac 700zł???? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

co macie, co polecacie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #26 dnia: 19 Kwi 2015, 20:24:11 »
eee, ja mam nawigację w wyposażeniu auta, duży wygodny ekran dotykowy, niby fajna, a i tak korzystam z map googla - nie ma nic bardziej aktualnego
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #27 dnia: 19 Kwi 2015, 20:27:35 »
golinda, jestem przywiązana do Krzysia Hołowczyca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #28 dnia: 19 Kwi 2015, 20:44:38 »
golinda, jestem przywiązana do Krzysia Hołowczyca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja mam nadal tom toma do opylenia za bezcen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moge Ci wgrac holka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Kwi 2015, 20:56:59 »
ja mam nadal tom toma do opylenia za bezcen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moge Ci wgrac holka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kusisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a da sie tak?? myslałam, ze one są na wyłącznosc te tomtomy, hmmmm

kurde, to musiałabym tylko AM kupic,

a daj model, wyszperam sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Kwi 2015, 20:56:59 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #30 dnia: 19 Kwi 2015, 20:57:44 »
bo na razie znalazłam takie dwie, mają dobre opinie i da sie wgrac AM

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #31 dnia: 19 Kwi 2015, 21:04:43 »
bo na razie znalazłam takie dwie, mają dobre opinie i da sie wgrac AM

al;e cos Ty wydumala za firmy? jakie maja opinie? lapia satelity od strzala? nie gubia ich? itd itp? to jest najistotniejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do tomtoma aktualizacja na allegrze jest za 99 pln Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moj to tomtom classic xl, stan idealny, nie hakowany, z nieaktualna mapa PL
« Ostatnia zmiana: 19 Kwi 2015, 21:04:54 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #32 dnia: 19 Kwi 2015, 21:07:09 »
jako potwierdzenie boskosci tego tomtoma dodam fakt, ze obecnie mam identycznego, tylko mapy aktualne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tego miala uzywac mac, ktora oczywiscie nie uzywala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #33 dnia: 19 Kwi 2015, 21:18:33 »
zwierzu, no poczytałam opinie na tym oleole. mają dobre, szybko łapią, nie wieszają sie, wyswietlacz antyrefleksyjny.

poczytam o tym Twoim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #34 dnia: 19 Kwi 2015, 21:48:47 »
doczytałam, na tomtoma sie nie da, on ma swoj system i mapy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale chyba znalazłam co chciałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
musze tylko doczytac na ile subskrypcja. bo jesli na rok, to super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #35 dnia: 26 Kwi 2015, 12:22:07 »
zamówiłam taką

normalnie samo urządzenie kosztuje 320, a AM Europa 450, wiec spora oszczędnosc. no zobaczymy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w kazdym razie w necie jest duzo dobrych opinii na temat samego urządzenia.
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi 2015, 12:23:18 wysłana przez wrobelek0403 »

marax

« Odpowiedź #36 dnia: 29 Kwi 2015, 10:47:38 »
Wrobel a ta mapa ma dożywotnia aktualizację ?

wrobelek0403

« Odpowiedź #37 dnia: 29 Kwi 2015, 10:55:48 »
marax, nie. roczną albo dwuletnią. Sprawdze, jak bede odbierac. Automapa nie ma dozywotnich aktualizacji.