Nawigacja-jaka?

Zaczęty przez konwalia, 27 Maj 2010, 07:40:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Jak w temacie, tylko z mapa polski, względnie tania i nie zacinajaca się mapa. Mozecie coś polecić?

errata

ja kupiłam mojemu W. taką firmy smart, ale w domu musze popatrzeć jaki model. W. zadowolony z niej jest, niezacina się.

aja

Konwalia - ja mogę polecić Beckera nawigację tylko w tej chwili nie pamiętam modelu (kosztowała coś ok. 500 zł w sklepie a w media markt w tym czasie 700 czy 800zł)
ja nam Garmina ale szczerze to nie polecam

mayagaramond

Cytat: aja w 27 Maj 2010, 09:55:29ja nam Garmina ale szczerze to nie polecam


a czemu nie polecasz? My mamy, ale jeszcze nie przeszedl chrztu bojowego, bo ostatnio jezdzilismy i tak tylko tam, gdzie wiemy jak jechac ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Podobno Garmin najlepszy. A potem TomTom. Z polskich to chyba jeszcze Kopernik jest czy cuś takiego :hmm:. My mieliśmy TomToma i tak w PL, jak i w innych krajach sprawdzał się bardzo dobrze.

claridad

my mamy mio i jestem zadowolona. Kosztowala cos ok. 300 zł, baaardzo czytelny interfejs, ustawianie trasy intuicyjnie, ekran czytelny. Nie ma zadnych bajerów ale wieksza czesc Polski na nim zjezdzilam

aja

zacinac się nie zacina
ale łatwo ja uszkodzić
a droga była ...
muszę spróbować ją skonfigurować lub wgrać aktualizację to może pomoże
- teraz jest tak,że trasę np. którą można pokonać w 15 chyba bym jechała ze 40 min. nie pokazuje najłatwiejszego dojazdu (np. mamy prostą trasę, prosta droga a ona pokazuję zebym skręciła w polna drogę przy ustawieniu na najszybszy dojazd)
ale to dzieje sie tak od czasu gdy bawił się nią upośledzony chlopiec i chyba zbyt szybko wszystko naciskał no i niestety chyba się uszkodziła

ogólnie Garmin na bardzo dobrą opinię - tylko, myslę że teraz na rynku jest tyle dobrych nawigacji w bardzo dobrych niskich cenach,mało znanych  firm z

aniak1211

My mamy TOM TOM
Map polskich nie mamy ale mozna wgrac,
po trasach europejskich spisuje sie super,zwlaszcza w Londynie :)

Mozna wgrywac rozne bajery-maz sobie wgral glos namietnej kobiety ktora mowi misiu,skrec w prawo :)

panikarola

navigon

potwornie dlugo lapie sygnal gps... poza tym ok, ale ja nie mam porownania za bardzo, to nasza pierwsza nawigacja i z innych nie używałam.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

konwalia

Cytat: claridad w 27 Maj 2010, 09:39:16
my mamy mio i jestem zadowolona. Kosztowala cos ok. 300 zł, baaardzo czytelny interfejs, ustawianie trasy intuicyjnie, ekran czytelny. Nie ma zadnych bajerów ale wieksza czesc Polski na nim zjezdzilam

a jaką macie tą mio?? bo znalazłam w promocji model 400 cos tam za 289

generalnie 400zeta to max

malybob

Telefon Nokia plus darmowe mapy do sciagniecia ;)

wrobelek0403

Cytat: malybob w 27 Maj 2010, 11:05:53
Telefon Nokia plus darmowe mapy do sciagniecia ;)

wlasnie zanabylam :D

ale i tak za najlepszą uwazam automape. nie ma miejsca w Polsce, w ktróre nie doprowadziłaby.

konwalia warto poszperac na allegro.

o, np. tutaj: http://www.allegro.pl/item1039728355_nawigacja_blow_gps35v_ii_automapa_xl_pl_sklep_wawa.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

a ja taka niedzisiejsza i dalej jeżdżę z atlasem polski i planem warszawy w wersji papierowej ;D przynajmniej nigdy nie mnie zawiedzie :D

wrobelek0403

Cytat: justynaaaa2 w 27 Maj 2010, 12:43:34planem warszawy w wersji papierowej

na codzien tez jezdze z planem poznania, bo nawigacje mamy w telefonie M :)

ale jak juz mam nokie z nawigacją, to kto wie :D 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

wrobelek0403 ja ostatnio skorzystałam w wawie z tej nawigacji w telefonie :) musiałam skręcić w małą uliczkę a że była ona i na lewo i na prawo od głównej to nie wiedziałam w którą stronę i mi ładnie nasza nokia powiedziała gdzie jest dany numer :) tak więc ją przetestowałam w trochę innych warunkach niż na leśnej drodze ;)

claridad

Cytat: konwalia w 27 Maj 2010, 10:10:18
a jaką macie tą mio?? bo znalazłam w promocji model 400 cos tam za 289

generalnie 400zeta to max

modelu nie pomnę w tym momencie ale pamiętam że zapłaciliśmy za nią niecałe 300 zł :) jak podeślesz mi linka to powiem czy to nasza :D

wrobelek0403

justynaaaa2 to super :D wykorzystam jak bede jechac po Twoją satyne ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: wrobelek0403 w 27 Maj 2010, 13:19:50
justynaaaa2 to super :D wykorzystam jak bede jechac po Twoją satyne ;D
noo koniecznie  :beer:

claridad


OlaFasola

Mamy Garmina, przejechaliśmy z nim pół Europy i  jesteśmy zadowoleni.

wrobelek0403

kurwa, jestem jakas niekumata :headbang: nie mogłam dzis odpalic tej durnej nawigacji w nokiii, a juz jej przeciez uzywałam :zly:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

wrobelek0403 no tą gwiazdką niebieską  :hmm:

wrobelek0403

justynaaaa2 jaka niebieską gwiazdką???  dobra, trudno. musze chyba przejsc sie jutro do salonu nokii ;)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

#23
Cytat: claridad w 27 Maj 2010, 18:44:16
konwalia my mamy tego mio: http://www.allegro.pl/item1046745409_nawigacja_gps_mio_moov_m400_pl_odblokowanie.html

tylko nie odblokowywaliśmy go

dzięki :beer:, właśnie ta jest za 289 i chyba ją kupimy

a aktualizacja przez rok faktycznie jest bezpłatna?

claridad

Cytat: konwalia w 28 Maj 2010, 18:37:05
dzięki :beer:, właśnie ta jest za 289 i chyba ją kupimy

a aktualizacja przez rok faktycznie jest bezpłatna?


tak, bezpłatna. za tą cenę to jest naprawdę godziwa nawigacja :)