moje kartony

Zaczęty przez sierpniowajulka, 26 Maj 2010, 17:58:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


mayagaramond

Cytat: sierpniowajulka w 26 Maj 2010, 22:03:45- jest to nowa nadbudowa na starej kamienicy,

Teraz zzielenialam z zazdrosci ;D
a moglabys zrobic zdjecie z zewnatrz? Bardzo mnie ciekawi jak to wyglada. Jak narazie takie nadbudowki widzialam tylko w wiedniu:

http://www.wakonig.com/Pages/page0130-Dateien/image002.jpg
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: aja w 26 Maj 2010, 23:06:31i toaletka w sypialni
ikea :D myslelismy o niej w ramach biurka :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

giga

pieknie, swietne zestawienie kolorow
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#29
Cytat: mayagaramond w 27 Maj 2010, 00:25:05Teraz zzielenialam z zazdrosci a moglabys zrobic zdjecie z zewnatrz? Bardzo mnie ciekawi jak to wyglada. Jak narazie takie nadbudowki widzialam tylko w wiedniu:
W Warszawie jest ich sporo. Od moich czasów licealnych. Czesto musisz doskonale znac budynek, zeby wiedziec, ze ma nowa czesc.
U mnie w dzielnicy jest jedna taka fajna na sprzedaz z gigantycznymi oknami do samej ziemi...

Julka, pieknie! Od wczoraj staralam sie zobaczyc te fotki a net nam siadal i szlag mnie trafial. Ale stres.
Ja latwo sie spodziewac ja sie bede zachwycac kuchnia... A masz salon? Pokazesz wiecej? A inne okna?
Lza mi sie w oku zakrecila jak Wasza Beste zobaczylam bo mi sie zatesknilo za naszym salonem w Bilbao.
Chcemy wiecej!




Dodany tekst: 27 Maj 2010, 08:09:04

To, ze dlugo trwa urzadzanie mieszkania to jest wlasnie fajne. Bo mieszkajac mozesz na bierzaco weryfikowac pomysly. Poza tym masz czas na odkucie sie i zakup lepszych dodatków czy mebli. Moja siostra juz ponad poltora roku mieszka w nowym mieszkaniu a do konca jej daleko. Nawet kafle w kuchni nie sa jeszcze polozone. A wiekszosc mebli, ktore juz ma kupila bo chciala wykorzystac zwolnienie z VATu.
Jak za szybko sie urzadzisz to potem nudno jest i zaczynasz myslec o przeprowadzce do nowego ;-)

Dodany tekst: 27 Maj 2010, 09:11:35

mayagaramond w Pl te nadbudówki wygladaja troche inaczej. Zazwyczaj podnosi sie nizszy budynek, zeby wyrównac z otoczeniem, albo nizsza czesc kamienicy. Nie wiem jak to wyglada w przypadku Julki, ale normalnie okna sa podobne do tych w reszcie budynku, styl zachowany, ta sama fasada.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

julka  super!! w przypadku architektów nie sprawdza sie powiedzenie, ze szewc w dziurawych butach chodzi ;)

Kasia

julka, bardzo mi się podoba :bravo:

no i jeszcze nie nabałaganiliście :D

panikarola

no dobra, to fuksja :D to też ładnie :D

julka, Ty poważnie z tym urządzeniem wnętrza? bo właśnie moja mama szuka "profesjonalnego oka"

ja właśnie mogłabym mieszkać w takiej nadbudówce, teraz mieszkam w kamienicy i już wiem, że do typowego bloku za nic w świecie nie wrócę... podpinam się pod prośbę o fotki z zewnątrz!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

niewiemjaka

piekne podlogi ;) lazienka tez i system besta  :thumbup:

mayagaramond

Cytat: panikarola w 27 Maj 2010, 11:07:24ja właśnie mogłabym mieszkać w takiej nadbudówce,

przeniesmy sie do wiednia ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

kasiad

pieknie :)

Cytat: sierpniowajulka w 26 Maj 2010, 21:03:45


Oczywiście, jeżeli kiedyś ktoś będzie poszukiwał architekta do pracy przy wnętrzach, to ja bardzo chętnie się zgłoszę. :D


nieśmiało powiem, że ja potrzebuję  :blush:
ale ja jestem daleko ;D

tiliam

sierpniowajulka

bardzo fajnie  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


sierpniowajulka

#40
Cytat: mayagaramond w 27 Maj 2010, 00:25:05Teraz zzielenialam z zazdrosci Grin
a moglabys zrobic zdjecie z zewnatrz? Bardzo mnie ciekawi jak to wyglada. Jak narazie takie nadbudowki widzialam tylko w wiedniu:

http://www.wakonig.com/Pages/page0130-Dateien/image002.jpg

Maja, takie nadbudowy to tylko w cywilizowanym świecie. :( U nas dostajesz WZ (warunki zabudowy; sporadycznie trafia się Plan Miejscowy), w których urzędnicy nakazują Ci - jak to opisała Nionczka - odtworzyć poniższe piętro kamienicy wraz z podziałem okien tak, by nie było znać, że na kamienicy pojawiła się nadbudowa. Niestety... :(

Więc nie zieleniej! :D



Dodany tekst: czw 27 maj 2010 09:48:54 GMT-1

Cytat: aja w 26 Maj 2010, 23:06:31skąd łózko?Huh? bo niedawno sama identycznego szukałam i toaletka w sypialni
łóżko z NAP a toaletka z niezawodnej IKEA.

Dodany tekst: czw 27 maj 2010 10:49:56 GMT-1

Cytat: Kasia w 27 Maj 2010, 11:03:32no i jeszcze nie nabałaganiliście Cheesy

hahaha... my tak mamy na co dzień - fotki zrobione po ponad 2 miesiącach mieszkania. :P Mam nadzieję, że to się nie podpina pod żadną chorobę! ;)

Dodany tekst: 27 Maj 2010, 11:52:42

Cytat: panikarola w 27 Maj 2010, 11:07:24julka, Ty poważnie z tym urządzeniem wnętrza? bo właśnie moja mama szuka "profesjonalnego oka"

W zasadzie serio, choć pewnie od jesieni... :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

ok! będę pamiętać. i ew się odzywać przez pw :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

justynaaaa2

Cytat: sierpniowajulka w 27 Maj 2010, 11:47:08
hahaha... my tak mamy na co dzień - fotki zrobione po ponad 2 miesiącach mieszkania. :P Mam nadzieję, że to się nie podpina pod żadną chorobę! ;)
szacun :padam:
oprócz urządzania wnętrz powinnaś jeszcze zacząć udzielać porad "jak utrzymać porządek w mieszkaniu" ;D

sierpniowajulka

Cytat: panikarola w 27 Maj 2010, 12:55:10ok! będę pamiętać. i ew się odzywać przez pw Cheesy

hahaha. może tym razem uda mi się odpisać.  :blush: Jak postępy pracy z prawa? 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Cytat: sierpniowajulka w 27 Maj 2010, 12:47:08hahaha... my tak mamy na co dzień - fotki zrobione po ponad 2 miesiącach mieszkania. Tongue Mam nadzieję, że to się nie podpina pod żadną chorobę! wink
wow wow wow  :ohboy: to moze szkolenie by mi sie przydalo...


sierpniowajulka

#46
Cytat: kasiad w 27 Maj 2010, 13:04:26Cytat: sierpniowajulka  Dzisiaj o 11:47:08

W zasadzie serio, choć pewnie od jesieni... Smiley


a o mnie zapomniała Sad

nic nie zapomniała, tylko myślała, że można zbiorowo tę odpowiedź potraktować. :)
Boję się teraz czegokolwiek podejmować, bo w pracy mam młyn do końca sierpnia. Odległość pewnie nie taka straszna dla projektu, problemy mogą być przy znajomości lokalnego rynku materiałów/mebli oraz usługodawców.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

dzięki, dobrze :D sprytnie ominęłam tamten fragment stwierdzeniem, że tu istnieje duże pole do dyskusji ;)

a jak podróż? udała się?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Julka moja bratnia duszo w kwestii porządku  :beer:
Imagine there is no hate

cherry

Cytat: inkageo w 27 Maj 2010, 13:19:13Julka moja bratnia duszo w kwestii porządku  beer

a moge sie dopisac do klubu?

Ja jestem pod wrazeniem, i nie wpadlabym na to ze to meble z Ikea -
jakos mi sie zawsze z katalogow z duzo iloscia roznych bibelotow na polkach
kojarza - a raczej lubie miec wszystko pochowane...

Teraz tylko uwinac sie z kupnem mieszkania i ustawiam sie kolejce do Julki na urzadzanie ;)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login