moje kartony

Zaczęty przez sierpniowajulka, 26 Maj 2010, 17:58:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Cytat: niewiemjaka w 01 Cze 2010, 15:03:03a fakt ze kolor zolty to zdrada/zazdrosc ? jezeli chodzi o symbolike kwiatow ? o ile dobrze pamietam
a fiolet to kolor schizofreników! Dobrymi kolorami się otaczam. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: sierpniowajulka w 01 Cze 2010, 15:05:24a fiolet to kolor schizofreników! Dobrymi kolorami się otaczam.

dojrzewania i menopauzy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

#102
Cytat: nionczka w 01 Cze 2010, 15:04:55Julka, a skad ssa meble kuchenne bo dla mnie git! Moja siostra miala w luksemburhu kuchnie ponad 20 letnia biala w bardzo dobrym stanie. Ale meble byly dobre i juz. Ja nawet nie oczekuje 20 lat od mebli.
Moja odpowiedź będzie do bólu przewidywalna ;) bo to IKEA.  :mocking:

Dodany tekst: 01 Cze 2010, 14:06:56

Cytat: nionczka w 01 Cze 2010, 15:05:53Cytat: sierpniowajulka  Dzisiaj o 15:05:24
a fiolet to kolor schizofreników! Dobrymi kolorami się otaczam.

dojrzewania i menopauzy

wypluj słowo menopauza! Jestem na to za młoda!!! :D :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#103
Cytat: sierpniowajulka w 01 Cze 2010, 15:06:17wypluj słowo menopauza! Jestem na to za młoda!!!

No tak, Ty na EURO2012 sie nastawiasz.


Dodany tekst: 01 Cze 2010, 14:08:02

Cytat: sierpniowajulka w 01 Cze 2010, 15:06:17Moja odpowiedź będzie do bólu przewidywalna  bo to IKEA.

A to ten model, na ktory nas nie bylo stac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Cytat: sierpniowajulka w 01 Cze 2010, 15:05:24a fiolet to kolor schizofreników! Dobrymi kolorami się otaczam. Cheesy
znalazlam lepsze wyjasnienie : i na tym pozostanmy :D
Fiolet to symbol poszukiwania, wolności i przestrzeni. Osoby lubiące fiolet cechuje zamiłowanie do piękna, powaga, odpowiedzialność, tajemniczość i intuicja. Kolor symbolizuje też rzeczy nadprzyrodzone, jasnowidzenie. Innym znaczeniem koloru fioletowego jest też doskonała miłość.

ŻÓŁTY to kolor złota oraz słońca. Oznacza najwyższe wartości i wiedzę. Niegdyś kolor żółty był barwą zamężnych kobiet i matek, miał wzbudzać do nich szacunek... tu sie zatrzymam bo dalej jest juz gorzej.... duuzo gorzej.. :D wiec pozostanmy na tym pozytywnym hihi

sierpniowajulka

Cytat: nionczka w 01 Cze 2010, 13:40:10Julka, daj wiecej zdjec lazienki i pod innymi katami. I jeszcze druga sciane pokoju do pracy.

łazienkę ciężko dać pod innymi kątami, bo zbyt duża nie jest. Mam taką fotę:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Za ścianką z miską wc jest prysznic. Tak to na planie wygląda:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

słowo nakastlik poznałam dopiero tu w Krakowie i czasem też go używam - na początku stasznie mnie śmieszyło :)
Zwierzu tak jak ty masz z żółtym ja mam z zielenią - never!!
choc na żołto tez bym sobie nie zorbiła - bałabym sie tego uczucia, ktory wywoływał u mnie zielony :P


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Czyli jeszcze jest druga łazienka :) Pokaż! :)
Bardzo fajny układ mieszkania :)
Imagine there is no hate

salsa

#108
Cytat: sierpniowajulka w 01 Cze 2010, 15:05:24a fiolet to kolor schizofreników! Dobrymi kolorami się otaczam. Cheesy
lol lol teraz mi mowisz ? jak mnie włąsnie schnie fioletowa sciana w salonie :D


Dodany tekst: 02 Cze 2010, 12:43:22

Cytat: niewiemjaka w 01 Cze 2010, 15:14:07Fiolet to symbol poszukiwania, wolności i przestrzeni. Osoby lubiące fiolet cechuje zamiłowanie do piękna, powaga, odpowiedzialność, tajemniczość i intuicja. Kolor symbolizuje też rzeczy nadprzyrodzone, jasnowidzenie. Innym znaczeniem koloru fioletowego jest też doskonała miłość.
ufff
piwo za to :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Angie

Brakuje mi w tym planie trzeciego pokoju  :hmm: bo zrozumiałam, że są trzy ;D

inkageo

Angelos gabinet jest oddzielony ścianką od salonu :)
Imagine there is no hate

Angie

Cytat: inkageo w 02 Cze 2010, 15:58:36
Angelos gabinet jest oddzielony ścianką od salonu :)

:beer: :beer: :beer:

sierpniowajulka

Inka,  :beer:

powiedz, czy Ty nie miałaś nigdy chęci na studia w kierunku projektowym (arch. czy wnętrza)?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Cytat: sierpniowajulka w 01 Cze 2010, 14:02:57
Panikarola, cała masa książek się mieści! :)
Bestę w Ikei pewnie nie raz widziałaś, tylko w mniejszych modułach i inaczej poskładaną - mniej zabudowaną. Np. coś takiego: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09884609

a to chyba faktycznie widziałam.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Cytat: sierpniowajulka w 02 Cze 2010, 18:08:55
Inka,  :beer:

powiedz, czy Ty nie miałaś nigdy chęci na studia w kierunku projektowym (arch. czy wnętrza)?
Chciałam być psychologiem, a jestem geodetą :D Może w kolejnym życiu dokonałabym innych wyborów ;) Człowiek po maturze jest zbyt młody, na takie decyzje ;D
Imagine there is no hate

siog

Wow! dopiero obejrzalam! cudnie! i moje kochane eamsy!
czy ten stolik bialy na ktorym sa swiece mozna uzyc jako biurko? ikea? a ten zolty stolik przy lozku tez ikea?

zwierzatko_mojej_mamy

przepraszam sierpniwyjulku, ze sie scinam tak w pytania, ale ikee znam dokladnie lol lol

siog - mozna - ma dobre wymiary, bo sami chcielismy go do gabinetu ;) i zolte tez ikea ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sierpniowajulka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Cze 2010, 16:23:49przepraszam sierpniwyjulku, ze sie scinam tak w pytania, ale ikee znam dokladnie LOL LOL

siog - mozna - ma dobre wymiary, bo sami chcielismy go do gabinetu wink i zolte tez ikea wink

ależ proszę, zwierzaczku. Siog, to co my wykorzystujemy jako toaletkę, w katalogu ikei jest opisane jako biurko. Ma 50cm głębokości - na laprtopa ok. Przy komputerze stacjonarnym bym nie polecała.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Toaletke Julki ja chcialam w czerwieni jako biurko, ale nie znalazlam na nie miejsca.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

ja bym dodała tylko więcej szafek w kuchni (gdybym miała jej używać) inne oświetlenie i krzesła i może jakieś obrazy lub fototapetę
ale i tak mi się podoba

sierpniowajulka

#120
Cytat: aja w 03 Cze 2010, 23:54:22ja bym dodała tylko więcej szafek w kuchni (gdybym miała jej używać) inne oświetlenie i krzesła i może jakieś obrazy lub fototapetę
ale i tak mi się podoba

:point_lol: to by tylko stół został? Jakie krzesła byś dała? (z ciekawości pytam, bo eamsów na nic nie zamienię)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

sierpniowajulka na stacjonarke my tez przymierzalismy sie do tego biurka, ale z opcja zawieszenia mojego monitora na scianie na stelazu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

#122
Cytat: sierpniowajulka w 03 Cze 2010, 19:41:37
ależ proszę, zwierzaczku. Siog, to co my wykorzystujemy jako toaletkę, w katalogu ikei jest opisane jako biurko. Ma 50cm głębokości - na laprtopa ok. Przy komputerze stacjonarnym bym nie polecała.

zwierzu, julka dzieki. :beer: :beer: podajcie mi jeszcze nazwe tego biurka please :thankyou:

zwierzatko_mojej_mamy

na B sie zaczyna, ale w tej chwili cos sie zrypalo na stronie ikei i polowy produktow nie wyswietla ;) poszukam jutro, moze naprawia ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Cze 2010, 18:38:29
na B sie zaczyna, ale w tej chwili cos sie zrypalo na stronie ikei i polowy produktow nie wyswietla ;) poszukam jutro, moze naprawia ;)

Nie naprawia, bo dzieciecego dzialu od 2 czy 3 tygodni naprawic nie moga. Juz mi wczoraj nadziei narobili, bo menu sie cale pokazalo, ale produktow dalej nie pokazuje :(

Czy to obok sypialni na planie to garderoba?