Autor Wątek: koło w sukni slubnej??  (Przeczytany 7899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sobieska

• Gość
Odp: koło w sukni slubnej??
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Cze 2010, 17:19:41 »
wlasnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mam szacuneki zaufanie do spcejalistow, na czym czesto sie przejezdzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ostatnio zaliczylam wtope w solarium = a bylam bodaj po 3 latach przerwy, bo wlasnie sie poradzilam Pani, ktora tam pracuje, wiec IMHO doskonale zna urzadzenia i ryzyko... no coz.. skora z brzucha nadal mi schodzi, a do pracy przez 2 dni chodzilam bez stanika, bo tak mnie bolaly plecy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dlatego radze sie was :DDD

marlen_ka

« Odpowiedź #26 dnia: 07 Cze 2010, 17:26:45 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Problem zaczyna się, gdy babki w salonach zaczynają takie rzeczy doradzać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to moze ja miałam szczescie, bo mi własnie panie z salonu wymierzyły długosc sukni i był super. Musiałam tylko przyniesc buty slubne na jedna przymiarke
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Cze 2010, 17:26:46 »
jeszcze sobie mysle, ze moze bym uprosila te panie do uszycia prawdziwej halki, tj. na i tiulu zamiast kola... wtedy bylby czas, ale z plataninia miedzy nogami... jak sadzicie, jak lepiej?

Dodany tekst: 07 Cze 2010, 16:27:57
to moze ja miałam szczescie, bo mi własnie panie z salonu wymierzyły długosc sukni i był super. Musiałam tylko przyniesc buty slubne na jedna przymiarke

Dodany tekst: 07 Cze 2010, 17:28:32
to ile mialas cm nad ziemia?
« Ostatnia zmiana: 07 Cze 2010, 17:28:32 wysłana przez sobieska »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 07 Cze 2010, 17:26:46 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #28 dnia: 07 Cze 2010, 18:20:09 »
no coz.. skora z brzucha nadal mi schodzi, a do pracy przez 2 dni chodzilam bez stanika, bo tak mnie bolaly plecy Smiley
a ile pani doradzila minut ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

marlen_ka

« Odpowiedź #29 dnia: 07 Cze 2010, 18:29:36 »
sobieska szczerze to nie mam pojecia, ile to było cm. Poszukam moze zdjecia, to Ci pokaze

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 07 Cze 2010, 18:29:36 »

evelka

« Odpowiedź #30 dnia: 07 Cze 2010, 21:02:48 »
Z tego co pamiętam, to z przodu pomiędzy suknią a podłogą powinien "zmieścić" się palec, z tyłu z reguły jest ona do ziemi przynajmniej ja tak miałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Cze 2010, 22:58:44 »
szlam z zamiarem 5, bo zawsze mialam przygody z solarium, choc korzystam max 2 razy na rok, a i tak pozniej zaluje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a pani powiedziala 5? pani ma raczej ciemna karnacje, wczoraj byla starsza pani o duzo jasniejszej karnacji na 5 min i dzisiaj juz przyszla na 10... grrrr no i mowie a to niech bedzie 10... pozniej dowiedzialam sie ze 6-8 to powinien byc max... no nic:) opalona dosyc jestem dorobilam bronzujacym mleczkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #32 dnia: 07 Cze 2010, 23:19:31 »
sobieska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ja sie normalnie opalam ladnie i bez problemow ze schodzaca skora, ale po zimie jak bywalam, to zawsze jedynie 5 na dzien dobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj drugi raz tez 5-6 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i tam gdzie bywam to laski raczej z tych ostroznych i zawsze zanizaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale spoko, ze juz ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Cze 2010, 16:51:07 »
spoko z brzucha mi sie jeszcze sypie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj))