Siogowy slub:) na razie amatorskie

Zaczęty przez siog, 29 Wrz 2007, 23:19:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

didi_loczek

Siog! Wszystkiego najlepszego! Przepieknie wygladalas!
Bukiet super, ach!

siog


adrianna79

pieknie... druhny mialy piekne suknie - chyba najladniejsze jakie tutaj widzialam! zycze duzo szczescia!

nionczka

Piekny makijaz mialas! MAsz jeszcze jakies zdjecie z druhenkami? Fajnie wyglada ta ich zielen w polaczeniu z plenerem.

[ Dodano: 02-10-2007, 12:00 ]
Jedn z druhenek (brunetka) to Twoja siostra? Podobna bardzo do Ciebie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Dziekuje! mialam mocny maijaz smoky eyes:) na profesjonalnych bedzie lepiej widac.

kolor sukienek to takie zloto wpadajace w oliwke...
ta brunetka to moja przyjaciolka:)


Cytat: "nionczka"Piekny makijaz mialas! MAsz jeszcze jakies zdjecie z druhenkami? Fajnie wyglada ta ich zielen w polaczeniu z plenerem.

[ Dodano: 02-10-2007, 12:00 ]
Jedn z druhenek (brunetka) to Twoja siostra? Podobna bardzo do Ciebie.

adrianna79

jestem zachwycona Twoim wygladem. A na zdjecia tych malych druhenek nie moge sie napatrzyc :-)... Jeszcze raz musze powtorzyc, ze wygladalas olsniewajaco...

Wiesz troche zaskoczylo mnie wnetrze kosciola. Zawsze wydawalo mi sie ze stare koscioly maja bardzo bogate wnetrza. A Twoj kosciolek wygladal tak bardzo "contemporary." Ja nadal czekam nasze zdjecia od fotografa. Mam dostac probki w tym tygodniu.. tak mi juz obiecuje od 3 tygodni... a slub byl 11-go sierpnia... moja cierpliwosc powoli sie konczy..

siog

Dzieki Adrianna!

Kosciol co prawda z X w. ale zostala glowna sciana wejscowa oraz fundamenty reszta byla zniszczona i dobudowana tak jak widzisz bardzo prosto (w latach 50-60ch Irl byla tez bardzo biedna...wiec na tyle mozna bylo pozwolic). Kosciol wybralismy bo bylo blisko zamku i okolice rodzinne meza dziadkow. Kosciol na wzgorzu i widoki stamtad az duch w piersiach zapiera!





Cytat: "adrianna79"jestem zachwycona Twoim wygladem. A na zdjecia tych malych druhenek nie moge sie napatrzyc :-)... Jeszcze raz musze powtorzyc, ze wygladalas olsniewajaco...

Wiesz troche zaskoczylo mnie wnetrze kosciola. Zawsze wydawalo mi sie ze stare koscioly maja bardzo bogate wnetrza. A Twoj kosciolek wygladal tak bardzo "contemporary." Ja nadal czekam nasze zdjecia od fotografa. Mam dostac probki w tym tygodniu.. tak mi juz obiecuje od 3 tygodni... a slub byl 11-go sierpnia... moja cierpliwosc powoli sie konczy..

[ Dodano: 04-10-2007, 19:20 ]
Woohhhhhhooooooo!!!!!!!!!!!!!
zadzwonil fotograf ze mozemy juz wybierac jutro zdjecia do albumu! czyli juz wkrotce zamieszcze caly raport+profesjonalne fotki!!!!!!!!!!

salsa

siog, specjalnie odnalazłam , zeby nie było ze przeoczyłam:)

miałas piekna suknie-czy to ty kiedys opisałas na gazecie jeszcze, jako model z poprzedniej kolekcji ale z nowym materiałem???? ,,a dziewne wraznienie, ze ktos juz sie na ta suknie powoływał włąsnie na gazecie, keidys, przed buntem:)

a keidy zobaczymy fotki od fotografa-napisałas ze te sa amatorskie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

Cytat: "salsa"siog, specjalnie odnalazłam , zeby nie było ze przeoczyłam:)

miałas piekna suknie-czy to ty kiedys opisałas na gazecie jeszcze, jako model z poprzedniej kolekcji ale z nowym materiałem???? ,,a dziewne wraznienie, ze ktos juz sie na ta suknie powoływał włąsnie na gazecie, keidys, przed buntem:)

a keidy zobaczymy fotki od fotografa-napisałas ze te sa amatorskie...

no w koncu doczekalam sie :mrgreen:
tak to ta suknia,ktorej nie mialam fotki i tylko opisywalam nawet mialam dyskusje z Golinda na jej temat :roll:

czekam z niecierpliwoscia na profesjonalne moze juz w tym tygodniu...

ciagle chcialo mi sie plakac po, bo prawie nic nie pamietalam wiec dopiero teraz wraz ze zdjeciami i czekam tez na film pamiec powoli wraca :roll:

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: "siog"ciagle chcialo mi sie plakac po, bo prawie nic nie pamietalam wiec dopiero teraz wraz ze zdjeciami i czekam tez na film pamiec powoli wraca :roll:

hahaha
skad ja to znam

dziekuje opatrznosci, ze zdecydowałam sie nie tylko na fofot ale i na filmik:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

hahaha
skad ja to znam

dziekuje opatrznosci, ze zdecydowałam sie nie tylko na fofot ale i na filmik:)[/quote]

no to mi ulzylo bo myslalm ze tylko ze mna cos nie w porzadku :roll:
film bede rekomendowac kazdej PM! Dzien po prostu przelecial przed oczami i pamietalam jakies strzepy...

salsa

Cytujfilm bede rekomendowac kazdej PM! Dzien po prostu przelecial przed oczami i pamietalam jakies strzepy...

ja tez
ale sa tez wady... dopiero na filmi zauważyłam, ze przy błogosławieństwie zagiął mi sie welon
tzn nikt tego poza mną nie wydział dopóki nie pokazałam palcem na ekranie.... ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

flor

Super wesele. Przyjemnie się ogląda zdjęcia; podoba mi się, że się tak śmiałaś cały czas  :) . Bardzo ladna oprawa. I te kilty...

[ Dodano: 09-10-2007, 11:27 ]
A, i tak z ciekawości, bo tyle narodowości się tu przewija: masz korzenie hiszpańskie i szkockie?

siog

[ Dodano: 09-10-2007, 11:27 ]
A, i tak z ciekawości, bo tyle narodowości się tu przewija: masz korzenie hiszpańskie i szkockie?[/quote]

irlandzkie i hiszpanskie:) chociaz jeden z kiltow byl klanu szkockiego:)

julka

Siog, wszystkiego najlepszego. Super wyglądałaś, okolica niesamowita, cherubinki śliczne.

sweedee

siog, a kiedy będziesz  miała zdjęcia Pete'a?  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

siog

Cytat: "sweedee"siog, a kiedy będziesz  miała zdjęcia Pete'a?  ;-)


mam nadzieje ze jeszcze w tym tyg albo w nastepnym juz na 100%

salsa

Cytat: "siog"mam nadzieje ze jeszcze w tym tyg albo w nastepnym juz na 100%

no tak, a my juz siwe i stare od tego czekania.... :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

adrianna79

popieram cie salsa :-).... bardziej nie moge sie doczekac zdjec siog, niz swoich :-)!!!

salsa

Cytuj.... bardziej nie moge sie doczekac zdjec siog, niz swoich :-) !!!

no no, tylko bez wykretów:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

adrianna79

ja sie nie wykrecam.. do z... nej smierci nie zobacze moich... !!!! moj tato sie ze mna wykloca ze ja je mam i tylko nie chce pokazac...

salsa

Cytat: "adrianna79"moj tato sie ze mna wykloca ze ja je mam i tylko nie chce pokazac...

a moze to prawda, co :)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

adrianna79

NOPE... niestety... okazalo sie ze moj fotograf nawet nie zabral sie do pracy nad nimi.. wczoraj, po 3 tygodniach zebrania, wkoncu przeslalal mi kilka nieobrobionych... ale wszystkich nie zobacze przez kolejnie kilka tygodni...  ale co tam.. najwazniejsze ze mam dobre wspomnienia i jestem zona "milosci mojego zycia" - ale to dziwnie zabrzmialo :-)

p.s. czy ty nadal uzywasza swojego mail'a z gazeta.pl - mam kilka pytan na temat krakowa; moja firma (ubs) otwiera dzialalnosc wlasnie w krakowie i mysle zeby sie przeniesc ze stanow - wknocu bede blisko rodzicow i wroclawia. ale to nie jest na sto procent bo jason musi znalezc prace - niestety nie mowi po polsku...

salsa

Cytujp.s. czy ty nadal uzywasza swojego mail'a z gazeta.pl - mam kilka pytan na temat krakowa;
napisz na isabell1@o2.pl
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)