Autor Wątek: Nasze obiadki  (Przeczytany 130843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdarynka

Odp: Nasze obiadki
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Maj 2010, 15:07:38 »
gulasz miesny z kasza i surowka z czerwonej kapusty
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #51 dnia: 24 Maj 2010, 16:05:42 »
Spaghetti bolognese
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #52 dnia: 24 Maj 2010, 17:34:38 »
laski, a ten wątek to też pokasować np. tylko na bieżący tydzień? miesiąc? ktoś to czyta wstecz?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

szelma

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Maj 2010, 18:18:44 »
ktoś to czyta wstecz?

Nie sądzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Może tydzień wystarczy?

panikarola

« Odpowiedź #54 dnia: 24 Maj 2010, 18:25:03 »
up!
proszę się wypowiedzieć, drużyna!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 24 Maj 2010, 18:25:03 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #55 dnia: 24 Maj 2010, 18:31:27 »
ja nie zagladam wstecz - czasami w danym dniu mi sie cos skojarzy i pomysle, ze mam na to chec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

panikarola

« Odpowiedź #56 dnia: 24 Maj 2010, 18:41:04 »
to zostawiam ost. miesiąc, tj. od 1. maja.

jo_miekka

« Odpowiedź #57 dnia: 24 Maj 2010, 19:07:03 »
O matko! Kawał obiadowej kroniki poszedł w nicość!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #58 dnia: 24 Maj 2010, 19:10:56 »
jo_miekka no dej pani spokoj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #59 dnia: 24 Maj 2010, 19:14:34 »
tu były dziesiątki moich obiadów
bez pożegnania...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #60 dnia: 24 Maj 2010, 19:16:44 »
jo_miekka zaloz bloga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oferuje nawet utrzymanie u siebie, albo skorzystaj z wlasnego hostingu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #61 dnia: 24 Maj 2010, 19:22:49 »
ale to nie tylko o moje obiady chodzi! każda ma se bloga założyć?!
blogów kulinarnych jest od ch... i trochę
"Nasze obiadki" były tylko jedne :cry:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #62 dnia: 24 Maj 2010, 19:23:35 »
wstyd, ze nie masz swojego - seriously!

jo_miekka

« Odpowiedź #63 dnia: 24 Maj 2010, 19:40:54 »
już lans na fejsie to wystarczająca megalomania jak dla mnie
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2010, 19:41:13 wysłana przez jo_miekka »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #64 dnia: 24 Maj 2010, 19:42:51 »
na blogu bylabys anonimowa, az sie przyzwyczaisz ;P

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 24 Maj 2010, 19:42:51 »

inkageo

« Odpowiedź #65 dnia: 24 Maj 2010, 19:44:20 »
A ile moich obiadów zakrapianych łzami odeszło w nicość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

panikarola

« Odpowiedź #66 dnia: 24 Maj 2010, 19:48:29 »
przestać bo nie umiem przywrócić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale tego wątku akurat jakoś wybitnie mi nie żal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj strasznie nudny był Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2010, 19:49:08 wysłana przez panikarola »

tachogti

« Odpowiedź #67 dnia: 25 Maj 2010, 10:53:27 »
jak tu chudo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz trzeba pilnowac zeby dobre przepisy zapisywac osobno  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzis u mnie tez chudo: z braku czasu na obiad chinska zupka z serem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #68 dnia: 25 Maj 2010, 11:13:46 »
ojej.... czemu wyścig obiadków został skasowany ?! toz to były kronika ! a pomyślcie jakie zasoby wiedzy dla badaczy - za 50 lat mozna by sobie poczytac co robiłysmy na obiad jako młode laski

przywrócić !! zarchiwizowac
nie kasować !!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #69 dnia: 25 Maj 2010, 11:16:10 »
Oj dajta spokój! Jak będziemy tak wszystko trzymać jako kronikę na za-50-lat, to zginiemy w nawale bezużytecznych informacji.

panikarola

« Odpowiedź #70 dnia: 25 Maj 2010, 11:17:38 »
ja nie umiem. ja tu tylko sprzątam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pytajcie zwierza, może taki save jeszcze może przesłać na maila komuś kto chce.

Dodany tekst: 25 Maj 2010, 11:18:05
salsa, ty lepiej poszukaj swojego przepisu na polędwiczkę! obiecałaś!
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2010, 11:18:05 wysłana przez panikarola »

effik

« Odpowiedź #71 dnia: 25 Maj 2010, 11:18:55 »
boska byłaby kronika obiadków strefowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u mnie dziś kotleciory z piersi, ziemniory, kapucha kiszona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #72 dnia: 25 Maj 2010, 11:21:11 »
U mnie będzie pizza, bo mam ochotę na pizzę, a nie mam ochoty na gotowanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

salsa

« Odpowiedź #73 dnia: 25 Maj 2010, 11:21:20 »
salsa, ty lepiej poszukaj swojego przepisu na polędwiczkę! obiecałaś!
mam w domu w mojej obszernej księdze kucharskiej, którą tworze juz od 10 lat (pomyśl ile tego tam jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
wieczorem poszperam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie pamiętam juz po kolei co sie tam robiło, wieki tego nie robiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #74 dnia: 25 Maj 2010, 14:17:41 »
Odchodzimy o tematu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

U mnie dzisiaj makaron razowy z kurczakiem w sosie pieczarkowo-smietanowym. Duuuuuzo pieczarek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I zielona pietruszka byla.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2010, 16:01:10 wysłana przez mobka »