Nasze obiadki

Zaczęty przez giga, 14 Maj 2010, 12:10:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Nic nie gotujecie? :D

Wypróbowałam ostatnio schab gotowany w sosie pieczarkowym z Kwestii Smaku i mogę polecić z czystym sercem:
http://www.kwestiasmaku.com/przepis/schab-gotowany-w-sosie-z-pieczarkami

Jak kupię dziś ładny schab, to jutro znów jemy :)


callja

Cytat: Justynna w 24 Cze 2017, 09:52:00Nic nie gotujecie?
:D :D  :D
Ostatnio zdecydowanie mniej, bo czasu zero a sił jeszcze mniej ;)

Ale dziś był krem botwinkowo-sałatowy na wegańskim bulionie ;) Sąsiadka podrzuciła mi działkowe warzywka, niedużo ich było, no to poimprowizowałam, bo na botwinkę-botwinkę szans nie było ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Ja tez mam pyszne leczo :) a w nim swoje pomidory i zolra cukinia od mamy mnią

Justynna

Ja też mam leczo. Z mięsem mielonym, z cukinią z ogródka i pomidorami malinowym. Pyszne.

callja

Dostałam od sąsiadki trochę maślaków, więc dziś kasza gryczana z duszonymi grzybkami :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

wrobelek0403, to muszę wypróbować! Ja zrobiłam dziś krem z dyni. Też z Kwestii Smaku.
A wieczorem robimy gołąbki :)

callja

wróbelku, ciekawy przepis, dzięki!! Już zapisany do wypróbowania :) Lubię i kukurydzę, i jaglankę, tylko z chilli pewnie spasuję ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

callja, tego chilli jest malutko, dodaj bo super robi wizualnie czerwone kropki w zoltej zupie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

A u mnie szczawiowa dzisia, ze swiezych lisci, jezu jakie to dobre!!!

wrobelek0403

dragonfly, oooo, narobilas mi smaka na kwasne. Chyba zrobie ogorkowa za tydzien :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


mobka


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata


wrobelek0403

Cytat: errata w 05 Lut 2018, 11:45:16
podoba mi się. Kupie składniki i zrobię sobie w tym tygodniu :D
To ja napisze ze smak mnie rozczarowal. Malo przyprawiona. Natomiast P smakowala bardzo. Bral sobie do pracy, bo ja nie chcialam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Marysia23

Bardzo dobre jest dyniowe curry z kaszą orkiszową i świeżą, zieloną kolendrą. Łatwe w wykonaniu i bardzooooo zdrowe:) Łapcie przepis: http://melvit.pl/kaszenasze/orkisz.html Polecam:)

errata

Cytat: wrobelek0403 w 05 Lut 2018, 17:58:10
To ja napisze ze smak mnie rozczarowal. Malo przyprawiona. Natomiast P smakowala bardzo. Bral sobie do pracy, bo ja nie chcialam :D

a mnie i W. samokowało - nawet bardzo, ale po Twojej uwadze przyprawiłam dobrze solą i pieprzem ;)

rudasekawf

Z braku produktów zrobiłam dzisiaj jak się okazało pycha obiad.

Krem z ziemniaków z chipsami z szynki i grzankami. Mniam Mniam

golinda

Lunch dziś. Pieczony w ziolach i imbirze indyk i grillowane warzywa.

konwalia

Czy któraś pamięta przepis na buraki glazurowane z imbirem? Kojarzyło mi się, że był z jadłonomi, ale nie widzę tam

didi_loczek

Kwestia smaku ma makaron z glazurowanymi buraczkami, ale one bez imbiru  niewiem

https://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/buraczki/makaron_z_buraczkiem/przepis.html

Ja bym po prostu dodała do glazury imbir po swojemu i już