Nasze obiadki

Zaczęty przez giga, 14 Maj 2010, 12:10:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

No to mam ogorkowa gesta, ze az lyzka stoi i pieczone udka z kurczaka + fasolka szparagowa. Bez ziemniakow jednak :)

justynaaaa2

ugotowałam swoją pierwszą w życiu zupę jarzynową  :blush:
tzn. na kostce rosołowej i warzywa z mrożonki ale ziemniaki sama obrałam i pokroiłam :)
i powiem wam, że całkiem smaczna jest chociaż ja za zupami nie przepadam w ogóle ;)

zosia2007

krupnik i sucharki

aja

pizza domowa z sałatką :D

foszek

tez mialam pizze domowa :D

szelma

D. zrobił wczoraj krewetki w sosie kremowo-paprykowym - tyle tego zrobił, że dzisiaj jeszcze będę kończyć :).

giga

#31
nalesniki z serem,

korzystalam z tego przepisu  http://mojewypieki.blox.pl/2008/10/Nalesniki.html,    Pycha.Zaskoczyłam syna, bo on do tej pory był specjalistą naleśnikowym.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

Cytat: cherry w 19 Maj 2010, 13:17:45
Giga swietna strona - dziekuje

ja czesto korzystam z tych przepisow, wypieki sprawdzone i zawsze sie udaja,
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82


mobka

#35
zupa ogorkowa, a na kolacje nalesniki beda :D

Dodany tekst: 19 Maj 2010, 18:31:13

Cytat: giga w 19 Maj 2010, 11:39:00
nalesniki z serem,

korzystalam z tego przepisu  http://mojewypieki.blox.pl/2008/10/Nalesniki.html,    Pycha.Zaskoczyłam syna, bo on do tej pory był specjalistą naleśnikowym.

Giga polewam za przepis. Zrobilam i sa genialne.

PS
Jakby ktos robil, to niech sie nie przejmuje rzadkim ciastem :D

Dodany tekst: 20 Maj 2010, 12:45:01

Dzis zupa ogorkowa (resztka juz ;) ) i kurczak tajski by jo z ryzem.

foszek


mobka

Cytat: foszek w 20 Maj 2010, 14:38:39
Kotlety drobiowe z fetą i suszonymi pomidorami z tej strony: http://magiasmakow.blox.pl/2010/05/Kotlety-drobiowe-z-feta-i-suszonymi-pomidorami.html

Mialam zrobic na weekend, ale jakos cos inneo wyszlo i zapomnialam o nich. Moz ena ten weekend zrobie.

Dobre?

effik

wczoraj była zupa meksykańska. co będzie dziś - nie wiem, bo mąż gotuje ;)

szelma

Wczoraj były zielone szparagi na parze. Dzisiaj nie wiem - zobaczę, co mam w domu :D.

emcia

leniwe, jeśli się zmuszę

mobka

Kuczak tajski by jo, ryz, pomidory z rukola, fasolka szparagowa.


wis

Chłodnik z botwinki z jajkiem i młodymi ziemniaczkami :)

A wczoraj jajka sadzone, zielona sałata ze śmietaną i młode ziemniaki z koperkiem.

jo_miekka

#44
wis cudowny sezonowy obiad!
U mnie wczoraj była zajebista pizza a dziś będzie pieczona szynka, gotowana młoda kapusta i młode ziemniaki.

wis

Cytat: jo_miekka w 23 Maj 2010, 11:36:21
wis cudowny sezonowy obiad!
U mnie wczoraj była zajebista pizza a dziś będzie pieczona szynka, gotowana młoda kapusta i młode ziemniaki.
Wiem :D
Uwielbiam takie wiosenne obiadki ;)

jo_miekka

wis ja toże, ja toże  :beer:

mobka

Wczoraj frytki i kotlety rybne (kupne) i pomidory. Dzisiaj schabowy, mlode ziemniaki, kalafior i moze szpinaku troche ;)

effik

męża ni ma, będzie pomidorówka jeno ;D

tachogti

obiad z wczoraj (zrobiony by my friend Kamila :)), palki z kury z grilla, salatka grecak i sos czosnkowy :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P