Autor Wątek: Nasze obiadki  (Przeczytany 130821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

giga

Nasze obiadki
« dnia: 14 Maj 2010, 12:10:25 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zaplanowanie wszystkich posiłków, ułatwia nie tylko prawidłowe żywienie, ale również organizację domowej pracy.
Często zastanawiamy się: Co dzisiaj gotować? Wątek ten ma nam pomóc odpowiedzieć na pytanie.

Zapraszam do układania jadłospisów z uwzględnieniem obiadów.Można podawać przepisy.

moja propozycja:
 obiad:
1.zupa jarzynowa

2.kotlety  mielone z ryby , ziemniaki
3.surówka z białej kapusty
4.kisiel                      Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2010, 19:03:10 wysłana przez panikarola »

claridad

Odp: Nasze obiadki
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maj 2010, 12:54:39 »
ja dzisiaj to samo co wczoraj tylko zamiast kalafiora są szparagi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

magdarynka

« Odpowiedź #2 dnia: 14 Maj 2010, 13:37:46 »
pierogi z miechem

Dodany tekst: 14 Maj 2010, 13:38:09
a wczoraj mialam piwo i czipsy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2010, 13:38:09 wysłana przez magdarynka »

ddu

« Odpowiedź #3 dnia: 14 Maj 2010, 14:36:30 »
nie mam pomysłu. boli mnie szczęka - aparat ort., gryźć więć nie mogę. jakąś zupę bym zjadła, ale brak idei Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pewnie zjem marchewkę ugotowaną na parze

mobka

« Odpowiedź #4 dnia: 14 Maj 2010, 15:06:16 »
Mlode ziemniaki z maslem i koperkiem, salata z jogurtem (i moze ze szczypiorkiem), jajko sadzone i kefir Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ide robic wlasnie.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 14 Maj 2010, 15:06:16 »

ishka82

« Odpowiedź #5 dnia: 14 Maj 2010, 15:10:50 »
pierś z kuraka i bukiet warzyw z parowaru plus szpinak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2010, 15:14:47 »
mobka zaaaabije Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

mobka

« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2010, 16:01:05 »
mobka zaaaabije Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mniam bylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maj 2010, 14:16:19 »
A ja sie ostatnio spelniam kulinarnie. Wczesniej czasu nie bylo i zawsze cos na szybko szykowalam.

A teraz mam juz obiad na najblizsze dni :-)

- poledwica z zielonym pieprzem Golindy
- gulasz szegedynski
- papryka faszerowana (zjedlismy wczoraj)
- rosol
- kapusniak

i jablecznik byl :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #9 dnia: 16 Maj 2010, 14:40:24 »
jedni zwą to plackami z gulaszem, inni plackami po węgiersku, jeszcze inni jadłem drwala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #10 dnia: 16 Maj 2010, 14:42:21 »
Zapiekanka z makaronu z sosem bolognese, smietana i zoltym serem - dzien drugi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na nadchodzacy tydzien nie mam pomyslu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Choc chyba zrobie gulasz z indyka...

calla

« Odpowiedź #11 dnia: 16 Maj 2010, 15:03:55 »
A ja wlasnie wstawilam jeszcze do piekarnika ciasto z czerwonym winem :-)

Bedzie na deser do kawy z pianka :-)

zuzia

« Odpowiedź #12 dnia: 16 Maj 2010, 15:42:22 »
krem z pieczarek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #13 dnia: 16 Maj 2010, 16:37:24 »
calla - A jakie upieczesz w przyszlym tygodniu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

calla

« Odpowiedź #14 dnia: 16 Maj 2010, 16:43:32 »
calla - A jakie upieczesz w przyszlym tygodniu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Masz jakies specjalne zyczenie?? :-)

Moge jeszcze raz zrobic ten jablecznik (jak lubisz), bo jest wy....w kosmos :-)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 16 Maj 2010, 16:43:32 »

tachogti

« Odpowiedź #15 dnia: 16 Maj 2010, 16:45:37 »
Dzis szparagi zawijane w szynke parmenska i zapiekane pod serem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wczoraj "szpinaczki" francuskie ze swiezego szpinaku.
W piatek paella mrozona z Lidla  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W czwartek salatka ze swiezego szpinaku i schab na deser boski rabarbar Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jutro szparagowa z grzankami i mus rabarbarowy ze smietana!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #16 dnia: 16 Maj 2010, 16:59:30 »
roladki wolowe z grzybami i papryka, mlode ziemniaki i salata

sonja

« Odpowiedź #17 dnia: 16 Maj 2010, 17:22:02 »
Pieczone piersi z kurczaka w panierce z orzeszków ziemnych (paprykowo-limonkowych) i duuużo surówki z sałat i pomidora:)

foszek

« Odpowiedź #18 dnia: 18 Maj 2010, 09:47:21 »
fasolka po bretonsku

tachogti

« Odpowiedź #19 dnia: 18 Maj 2010, 11:12:37 »
Nie mam pomyslu dzis na obiad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musze isc poszperac w zamrazalniku

mobka

« Odpowiedź #20 dnia: 18 Maj 2010, 11:48:52 »
Wczoraj wygrzebany z czelusci zamrazalnika bigos od mamy, a dzis jeszcz enie wiem co, ale chyba pieczone udka z kurczaka + fasolka szparagowa + pieczone ziemniaczki. Zobacze co w tesco upoluje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj 2010, 13:00:30 »
fasolka po bretonsku
Ależ bym zjadła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #22 dnia: 18 Maj 2010, 13:06:44 »
no to zmontowalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj warzywa "wloskie" z mrozonki, zielone pesto, makaron i podsmazone salami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #23 dnia: 18 Maj 2010, 13:34:29 »
penne zapiekane z warzywami
a wczoraj mialam botwinke  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2010, 13:35:03 wysłana przez magdarynka »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Maj 2010, 13:36:05 »
D. gotuje dzisiaj coś z przepisów Mrs. Beeton Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.