14 sierpnia! Niezapomniany dzień! Galeria.

Zaczęty przez okruszek85, 29 Wrz 2007, 12:26:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

okruszek85

Witam,

 Przy okazji dołączenia naszej ślubnej galerii, chciałabym się przywitać. Mam na imię Flora i mieszkam niedaleko Szczyrku.
Najpierw śledziłam forum Gazety, potem po zmianach strefę.
Ślub braliśmy w Szczyrku 14 sierpnia. Było pięknie, wzruszająco...  Moje przedślubne stresy bardzo szybko zostały zweryfikowane- nie uda się wszystkiego zaplanować na "tip top", nie zaprogramujesz gości, aby bawili się idealnie, ani siebie, żeby przypadkiem nie płakać, bo makijaż się rozmaże:)

Kiedy przed ołtarzem zobaczyłam wzruszonego do łez Męża, przestałam myśleć o czymkolwiek, co oczami wyobraźni wielokrotnie przerabiałam.
Przyjęcie było najlepszą imprezą, na której się bawiłam, cudowni goście też bawili się świetnie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ich obecność i za opinie potem.

<Bardzo przepraszam- niestety musiałam usunąć galerię z sieci>

Pozdrawiam Serdecznie

Flora

adrianna79

Zykle nie podobaja mi sie suknie tego kroju, ale Twoja jest bardzo piekna!!!! A Ty w niej pieknie wygladasz - jakby byla szyta specjalnie dla Ciebie.
Zycze duzo szczescia... Czy slub byl we wtorek?

tachogti

Wszytskiego naj naj i gratulacje :D

Sliczne zdjecia! Mialas bizuterie z kruka ;p ktora mnie sie podoba :D i cudny welon i piekna torebke i wystrzalowe buty :D Ogolnie fajne zdjecia i wygladaliscie super :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Izaura

pięknie wyglądaliście!!! miałaś piękną suknię. jaka to firma i model?

dużo szczęścia życzę

okruszek85

Ślicznie dziękuję za miłe słowa.
To Sonar La Sposy.
To, że suknia jest tak dobrze poprawiona, to zasługa rewelacyjnych Pań krawcowych z krakowskiej Madonny. Różne opinie krążą o tych salonach, ja byłam tam tylko trzy razy- wybrać suknię, przymierzyć i odebrać. Między przymiarką a ostatecznym rezultatem różnica jest tak ogromna, że dech zapiera.

Ślub był we wtorek, przed świętem, także nie mieliśmy wyrzutów sumienia, że goście nie odpoczną przed obowiązkami dnia powszedniego:)

Z pozdrowieniami
Flora

zwierzatko_mojej_mamy

okruszek85,  cudownie wygladaliscie - znowu sliczna blondynka ;) chyba wroce do blondu ;) gratuluje i duzo milosci zycze ;)

macie fajowe imiona :D

zdjecia - w sensie ujec swietne, tylko obrabial je jakis milosnik photoshopa, i mam wrazenie, ze za bardzo poszalal hihi, i troszke za duzo ujec takich niepoziomych - malo sobie glowy nie wykrecilam, bo tak ladnie wszystko wygladalo, ze musialam obejrzec wszystkie dokladnie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

okruszek85

Zwierzatko_mojej_mamy,  dziękuję.

Jeśli chodzi o Fotografa- ja mam tylko zastrzeżenia do tych "powykręcanych" zdjęć. Poza tym nie odmładzał nas, nie powiększał biustu, etc. Tego bym nie zniosła. Porównując zdjęcia z archiwum, oprócz zmiany kontrastu i kosmetycznych niuansów naprawdę niewiele zmienił, niektórych w ogóle.

Mieliśmy wiele wątpliwości, ponieważ nasz Fotograf jest specyficznym człowiekiem, właściwie nie mieliśmy nic do powiedzenia odnośnie końcowego rezulatu, ba, nie mieliśmy nic do gadania nawet podczas sesji:)
Mojego Męża do szału doprowadzały zdjęcia, kiedy leżę na schodach, wtedy między nimi iskrzyło, Cyprian bał się, że się przeziębie, podrapię...

Całuję

Flora

tiliam

śliczne zdjęcia, śliczna para
gratulacje!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nerinea

Gratuluję!!  Ślicznie wyglądaliście i impreza widać, że udana :)
A 14 sierpień to dobra data na ślub :D  (ja też miałam w ten dzień tylko w 2004 ;) )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

okruszek85,  nie nie - nie chodzi o powiekszanie biustu ;) tylko duzo widac filtrow z photoshopa, te czarno-biale, gdzie masz stuningowany jeszcze kolor czarny i nasycenie to bardzo mi sie podobaja, ale na przyklad rozmycia po bokach mnie denerwowaly ;)

a dobrze, ze nie ugielas sie pod presja meza, bo schody fajowe ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

okruszek85

Mieliśmy dość późno ceremonię w Kościele- o 17, mimo iż był sierpień, słońce zachodziło już dość wcześnie. Właśnie te podrasowane zdjęcia są w ten sposób uratowane- w plenerze było już po 20, dużo było za ciemnych, ziarnistych, czy jak to się określa(?) Paweł rzadko używał lampy- taki typ:)
 Zdjęcia na schodach fajne- i ani się nie poobijałam, ani nie podrapałam, no i suknia była nietknięta.

zwierzatko_mojej_mamy

okruszek85,  aaa tam - nie przejmuj sie mna, tylko sie czepiam.. ;) wszystko pieknie, wazne, ze sie udalo tak, jak planowaliscie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

okruszek85

:->  Hmm... nie, nie- nie przejmuję się, ponieważ nie uważam Twoich słów za krytykę. Tak tylko opisuję okoliczności, które powodowały, że zdjęcia mają taką oprawę. A jeśli by Ci się nie podobały- to jest Twoja opinia i masz do tego święte prawo, mi pozostaje się tylko cieszyć i dziękować za szczerość.
Załączyłam nasze zdjęcia, ponieważ cieszę się z tego wydarzenia i chciałam się podzielić nimi z Wami. Zdaję sobie sprawę z niedoskonałości- i swoich i zdjęć i nie spodziewam się piania z zachwytu :mrgreen:  

Pozdrawiam Serdecznie.

zwierzatko_mojej_mamy

okruszek85,  alez o co chodzi?:> zachwyty sa jak najbardziej - i bedzie jeszcze wiecej, jak dziewczyny skoncza weekend - przygotuj sie na poniedzialek - przepowiadam Ci to ;P
mam zastrzezenia do kilka raptem ze stu cos tam, a poza tym to wlasnie, jak piszesz, tylko moje zdanie ;) komu innemu te wlasnie sie najbardziej spodobaja ;), a mowie, ze sie czepiam, bo jak w moich zdjeciach tylko do kilku bede miala zastrzezenia, a reszta bedzie wygladac tak jak Twoje, to juz bede wniebowzieta ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Przesliczna dziewczyna! Znowu modeleczka! Jakie Polki sa piekne! Odwyklam juz od takich widoków ;-). Piekna suknia, piekny bukiet, fryzura. Fajne zdjecia, chociaz mi tez nie podobaja sie efekty specjalne. Ale cudnie i te gory w tle.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Pięknie :) Najbardziej podobają mi się fotki ze schodów :)
Imagine there is no hate


elizapj

Gratulacje:)!!!
wszystkiego naj na nowej drodze:)

a tak przyziemnie...to gratuluje wyboru: butow, torebeczki (jesli dobrze sie dojrzalam to byla Twoja), oraz bukietu:0 super....
no i te gory! swietna sceneria...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Pieknie wygladalas :!:

I zdjecia tez piekne :->

sputnik_sweetheart

Wow,super wygladaliscie !!!!!!!gratulacje a i widac ze impreza udana i ze goscie sie dobrze bawili!!!!wszystkiego dobrego!!!

gdziezby

Fajna z Was para, fajne imiona (zazdroszczę!). Tez najbardziej podoba mi sie fotka na schodach i ta z zegarkiem!
:)
Gratulacje!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

mary

Gratuluję! Fajne zdjęcia
A co to za suknia? Bardzo mi się podoba  :)

mayagaramond

Bardzo fajne zdjecia, te na schodach bardzo mi sie podobaja. Ale najbardziej podoba mi sie to ktore masz zminiejszone w wizytowce (avatar???) i zdjecia swietne i makijaz - taki "depresyjny"

Wszystkiego najlepszego!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

julka

Piękne! Okruszek, śliczna jesteś, bardzo ładnie wyglądacie razem. A zdjęcia - pokręcone jak baranie rogi, ale fajne, nietypowy efekt.

errata

Gartuluje!!
I musze przyznać, że bardzo ładną parą jesteście, a ty masz w szczególności bardzo dobry gust w wyborze dodatków :)