Moge tak do ludzi chodzic, czy niebardzo?

Zaczęty przez tachogti, 21 Maj 2010, 20:52:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

#25
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Maj 2010, 19:31:54ze podejscie wiekszosci zalezy od tego, na ile jestes zadowolona z poszczegolnych czesci ciala
.... i to rowniez wplywa na to co kupuje w sklepie... co rowna sie wychodzeniu ze sklepu z pustymi torbami.. lol ... ogolnie jestem fanka ubierania sie zgodnie ze swoim wiekiem i uwazam ze im wiecej na liczniku to pewne partie garderoby takie jak bardzo krotkie spodnice a tym bardziej obcisle szorty juz nie pasuja, no moze na plazy :). ale jak zaczynam sie wahac nad ubraniem, to znak ze moze i to jest zly pomysl zeby sie tak ubrac :).

aja

ja podzielam zdanie golindy  - buty fajnie Cie wyciągneły choć ja osobiście za koturnami nie przepadam ale to nieważne :D
tylko bluzka cały czas nie ta....

a co do rajtów ... dzisiaj widziałam laskę w czerwnych dziwnych rajtach o dziwnym wzorze ( nie kabaretki ale z oczkami) i w szortach do tego blada skóra i blon włosy - wygladała masakrycznie ( mogam jej strzelić fotę :D)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: adrianna79 w 22 Maj 2010, 22:59:49.... i to rowniez wplywa na to co kupuje w sklepie
tutaj bym tak nie szufladkowala - zalezy to od "dotychczasowego zaangazowania" w sprawdzanie, co jest ok ;) ja dopiero od pol roku chyba zaczelam mierzyc wszystko jak leci, nawet te rzeczy, ktorych do tej pory z dziwnych powodow bym nie ubrala, a okazalo sie po wizycie w przymierzalni, ze to calkiem dobre pomysly sa ;) bo np zawsze wydawalo mis ie, ze to nie dla mnie, bo cos tam - a tutaj niespodzianka, ze daje rade lepiej niz stare fasony, ktore uwazalam za optymalne ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

#28
moim zdaniem zelezy od tego kto ma jaka prace jezeli to ma byc tez stroj do pracy . Ja bym takich krotkich szortow nie zalozyla ,mam opory przed zakladaniem krotkich spodnic bo moim zdaniem np szpital to nie miejsce na takie parady . Inna sprawa jak ktos jest fotografem, pracuje w jakiejs agencji reklamowej itd.

Dodany tekst: 23 Maj 2010, 07:59:36

Ja nie lubie jak ludzie sie za mna ogladaja jak mam za krotka spodnice. Szczegolnie ogladaja sie kobiety komentując i poprawiając sobie humor lol lol lol

mayagaramond

#29
zaloz nietoperzowa bluzke, cos bardziej zakrytego na gore. Fajnie wyglada tez meska marynarka.


Tez sie kiedys pytalam czy moge isc w szortach na zajecia, ale postanowialam, ze jednak nie, bo to zajecia, a ja w szortach (to byl kombinezon) i w butach na obcasie wygladalam jakbym szla na impreze ;D

Na impreze tez jeszcze w nich nie poszlam. Nosilam w dzien, na urlopie, ale do plaskich sandalow, zeby nie bylo "too much".

Tu troche zdjec:

http://4.bp.blogspot.com/_70j2xzcWP2o/SnfvVbJ5QWI/AAAAAAAAA8o/a0hdU6ioNGM/s400/shorts-trend.jpg

http://iscouture.blogspot.com/2009/12/leather-short-trend.html
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

#30
tak nie !ale inaczej mozna  ;)

szorty w miescie uznaje tylko w wersji stonowanej. Buty na obcasie!!!koturny itp ale... nie wyjsciowe, zwykle buty, sandaly skorzane, botki jednokolorowe. zadnych kabaretek. wogole nie rozumiem tej milosci w pl do kabaretek..
na gore nic wymyslnego, zadnych nietoperzy. zwykly top z dlugimi rekawami, lekko luzny sweter, marynarka dobrze skrojona i wiele innych mozliwosci.

ja nosilabym takie wersje
1. gole nogi, skorzane masywne sandaly, gladki top z rekawem/sweter, torba skorzana
2. botki +rajty kryjace w tym samym kolorze i na gore cos prostego luznego +kurtka skorzana lub marynarka

wersja nr3 lato w miescie
gole nogi + plaskie ciekawe sandaly + prosty top i torba-worek

nie widze tam balerinek

adrianna79

siog, ale jakiego typu spodenki bys ubrala? takie jak pokazala maya.. skorzane, bardziej szesze, niz wezsze. takie stylizacje sa swietne, ale szorty jakie ma Tachogti wedlug mnie nie pasuja do stylizacji o ktorych Ty wspomnialas a Maya wkleila zdjecia, szczegolnie na wyjscie w miescie. Czy takie szorty jak ma Tachogti nadaja sie tylko po domu, czy mozna w nich wyjsc na dwor :) 

konwalia

dla mnie idealne szorty nie na deptak/palżę/rower sa przed kolano-tylko takie mi pasuja do miejskiej stylizacji, choc ja szortów nie założe nigdy


tachogti

#34
wow Laski ale dyskusja :D dzieki za rady wszelkie  :beer: :beer: :beer: ale fajnie!
Odwazylam sie wyjsc wczoraj tak z domu, mialam szorty, czarne kryjace rajty, balerinki z cwiekami, luzna bluzke o skorzana kortke z podwinietymi rekawami :)
ponoc bylo niezle ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P