Moge tak do ludzi chodzic, czy niebardzo?

Zaczęty przez tachogti, 21 Maj 2010, 20:52:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jak w tytule, moge tak chodzic czy niebardzo bo szorty za krotkie?  :hmm:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magoo

tachogti wg mnie mozesz, ale ja sie nie znam ;)

aja

strasznie słabe zdjęcie
a Ty masz bluzke włożona w szorty? ja bym może zmieniła bluzkę na jakąś luźniejszą a ile dobrze w takich wyglądasz?!

inkageo

To jest kombinezon czy szorty z koszulką? Jeżeli koszulka to zmieniłabym ją na coś bardziej letniego i bez tych kabaretek.
Imagine there is no hate

tachogti

Koszulke mam zwykla i pierwsza z brzegu ;) kabaretki out  :thumbup: a kryjace gladkie moga byc? i inna koszulka w takim razie? t-shirt czy nietoperz bardziej? i moze koturny do tego? polewam generalnie i dzieki  :beer:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

Może nietoperz? Też mi nie pasuje to łączenie T-shirt/szorty. I kabaretki nie. Co do normalnych rajstop to nie wiem - pokaż :D.

tachogti

szelma juz sie udresilam, ale moze sie zgwalce za chwile i jeszcze raz ubiore :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aja

tachogi dawaj dawaj - jak chcesz inne rajty to może jakiś kolor? tylko kolor może Ci nogi pogrubić tzn. udydatnić je -pokaz ocenimy :D

tachogti

#8
ee rajty jeszcze mam szare albo czarne  ;D
zaraz bede musze dom pomoc chlopu ogarniac bo bedziemy miec zaraz niezapowiedzianych gosci na chwile

Dodany tekst: 21 Maj 2010, 21:47:30

aja nogi juz mam wydatne lol lol lol stad to cale pytanie ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aja

nie no czarnych nie ja myślałam o jakimś fiiolecie :D to może lepiej bez rajt juz się ciepło robi :) ale zdjęcie w szarych możesz nam pokazać

tachogti

lol lol lol zrobilam w czarnych i w imprezowej bluzce i na obcasie i stwierdzilam ze co za duzo.... lol lol lol ino latarni mi brak :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

O, ja cię, ale tacho - pretty woman lol. Nie, to za dużo :). Ja chyba bym poszła w bardziej casual look - te baleriny były ok. A na górę coś nietoperzowatego mogłoby być ok :).

tachogti

poszukam jutro mojego nietoperza i baleriny stanowczo lepiej, wygladam jakbym miala racice w tych koturnach do rajstop lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

No racice takie trochę jak diabełek :D. Dawaj z balerinami jutro :D.

tachogti

Cytat: szelma w 21 Maj 2010, 22:15:13
No racice takie trochę jak diabełek :D.
taa na drugie mam Boruta lol
ok jutro zrobie bardziej grzeczne i ubrane :friends:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zuzia

tachogti
rajstopy kryjące dla mnie ok.
baleriny zdecydowanie
i nietoperz na górę :)

konwalia

ja się przyznam, że nienawidzę szczerze szortów, najkrótsze spodnie noszę za kolano zawsze

wrobelek0403

tacho, ja sie nie znam :blush: ale na tym drugim zdjeciu wygladasz imprezowo, wiec na impreze bym tak poszła, do roboty juz nie koniecznie ;)

jak macie taki watek, to ja tez zaraz cos wkleje, bo mnie to meczy od tygodnia ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Dla mnie nawet na imprezę, to jest za dużo szczęścia na raz  :hmm: Gołe ramiona, szorty, obcas, nie ma tu luzu :D
Imagine there is no hate

jo_miekka

no ja bym chciała móc tak wyjść do ludzi...

panikarola

a kryjace rajtki i nietoperz jak sa razem?

ja bede niedlugo sandaly wklejac bo nie mam pojecia ktore zostawic
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Ja zakładam szorty, dopiero jak temperatura przekracza 32 stopnie w cieniu, a słońce tak razi, że uniemożliwia oczom ludzkim prawidłową akomodację :D
Imagine there is no hate

adrianna79

na jaka okazje jest ten ubior? moja zasada w ubiorze jest taka, ze jak musze sie pytac kogos jak wygladam albo sie waham, to tego nie zakladam. wedlug mnie cieliste i kabaretki odpadaja bo bedziesz wygladac jak panna z jakies taniej knajpki dla panow ;(

zwierzatko_mojej_mamy

#23
adrianna79 Twoja zasada sie odnosi do podejscia, ze wiesz co mozesz z ciala pokazac, bo i tak jeste ok, ale nie wiesz czy wypada ;) mysle, ze podejscie wiekszosci zalezy od tego, na ile jestes zadowolona z poszczegolnych czesci ciala ;D ja jak ubieram dowolna spodnice nobliwej dlugosci (w ogole nie wspominajac o krotkich szortach czy mini lol ) to mam do tego 3 podejscia, 2 z pytaniem meza o to, czy ok, potem zdejmuje i znow mysle, a i tak tylko 20% takich przymiarek nie konczy na pierdzielnieciu spodnica po 30 minutach przygotowan i wlozeniu z wielka radoscia spodni i wyjsciu z domu w 3 sekundy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Hehe, rzadko miewam poczucie, że mogę w czymś wyjść do ludzi lol. Chyba powinnam siedzieć w domu w piżamie - swoją piżamę lubię :D.