Buciki Miki

Zaczęty przez mika, 09 Sie 2007, 08:27:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Oto moje długo poszukiwane butki, zdjęcie nie jest najlepsze ale myślę że widać co nie co o prócz tego wstawiam jeszcze raz zdjącie mojej sukni i welonu.... zdecydowałam się że chcę pomarańczowy bukiet ale jeszcze nie mam konkretnego przykładu... nie mam też pomysłu na fryzurę może mi pomożecie

gioseppe

Cytat: "mika9983"udało się chyba miały za duży rozmiar skasuj proszę zwierzątko te moje pozostałe posty

a na który bukiet w końcu sie zdecydowalas?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mika

no właśnie jeszcze na żaden... chciałabym coś z różnego rodzaju kwiatów w kolorze pomara,czy

jo_miekka

No fajne te butki, fajne!
Gartulacje, udało się :))
A Ty kieckę masz już w domu?

riannka

Śliczna sukieka, jeden z moich typów sukni był bardzo podobny ( z przodu) jednak docelowo wybrałam  koronkę.

sysunia-leniwca

A gdzie kupilas takie butki, bo poszukuje takich do sukienki na poprawiny i jakos ni emam szczescia.  A musze miec na takim niskim obcasie.

mika

Sysunia a ty jeste. z Wawy?? Jeśli tak to polecam KDT jest tam  mnóstwo podobnych ale większość na dużo wyższym obcasie

Dzięki dziewczyny za opinie
A może dacie mi przykłady jakiś bukietóów które by pasowały??

importerka2008

wyglądasz w tej sukni fantastycznie, ta talia, ciacho  8-)

sysunia-leniwca

Ja jestem z okolic trojmiasta, ale czasami w okreslonych sklepach sa takie same modele.

mika

sysunia to muszę cię zmartwi- bo ja też szukalam dość długo butów w trójmieście i nic podobnego nei znalazłam tzn. są oczywiście w markowych sklepach złote buty tego typu ale na szpilce do nieba

sysunia-leniwca

No wlasnie - wykoncze sie na tych poszukiwaniach! A slub 1 wrzesnia i juz zaczynam panikowac, ze nie zdaze ich kupic.
Ja mam jeszcze jeden problem, bo nosze numer 41. Ostatnio bylam w sklepie i mowie do kobitki, ze mam bialo zlota sukienke i szukam butow bezowych, albo jasno zlotych w rozmiarze 41, a ona na to, że z tego rozmiaru to ma tylko czarne i daje mi do przymiarki. No to ja grzecznie odmawiam i mowie, ze nie beda mi pasowaly - ona na to, ze mam te przymierzyc, boz  41 ma tylko czarne. Myslalam, ze nie dojde do siebie:-) Ogarnal mnie smiech, bo kobieta byla juz chyba bardzo zdesperowana i  na sile wciskala towar.

mika

a ty też musisz mieć na niskim obcasie bo je>li nie to spr[buj na allegro firma się nazywa fantasy shoes robią boskie butki i ta firma jest z Gdańska tylko że wszystko na wysokim obcasie

literka82

Fajne butki, podobaja mi sie, ja tez dlugo swoich szukalam, bo uparlam sie na buty z palcami i pieta, i na kremowym obcasie Do tego mi jest ciezko kupic buty, bo jakos mam lewa noge wieksza, i jak na prawa but pasuje, to na lewa jest za maly, a jak na lewa pasuje, to znow z prawej mi troche spada W koncu sie udalo cos wybac wygodnego, bo juz sprawdzilam:), ucze sie w nich tanczyc i chyba butow na przebranie szukac nie bede, bo i czasu coraz mniej....
Zdjecie bucika:

mika

literka bardzo ładne buciki :-o

salsa

hej mika stara ruro:)

buty ładne, dobry kroj do Twojej nogi:) a czemu nie wyzszy obcas?? nie chcesz ryzykowac;)??


stanowczo nie powinnas zasłaniac Twarzy-tu sa juz tylko sami swoi:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

literka82

Bo nie umiem na obcasach chodzic:/, a co dopiero tanczyc Nog nie chce polamac:)

mika

Salsa miotło witam
Twarz mam zasłoniętą bo tylko takie zdjęcie mam na kompie w pracy z czasów kiedy jeszcze trzeba było zasłaniać  8-)
PS obcas nie wyższy bo mój N. ma tyle wzrostu co ja

salsa

CytujBo nie umiem na obcasach chodzic:/, a co dopiero tanczyc Nog nie chce polamac:)

ale te Twoje białe to maja obcas, przynajmnije wyglada na zdjeciach:)


ja do Miki, czemy niski obcas:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

literka82

:D to sie dogadalysmy:)

mika

Cytat: "salsa"
CytujBo nie umiem na obcasach chodzic:/, a co dopiero tanczyc Nog nie chce polamac:)

ale te Twoje białe to maja obcas, przynajmnije wyglada na zdjeciach:)


ja do Miki, czemy niski obcas:)


no niestety N. jest mojego wzrostu więc obcas wyższy odpada... z drugiej strony gdybym mogła mić wyższy to nie miałabym takiego problemu z butami bo kupiłabym takie piękne w aldo albo z firmy fantasy shoes

salsa

a no chyba ze tak:)

ale zobacz-Katie Holmes jest wyzsza do Toma o jakas głowe i dzieciaka dało sie zrobic:)                  


<żart> :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

no my z dizeciakiem też nie będziemy mieli kłopotu... mam nadzieje

sysunia-leniwca

Ja musze miec na niskim obcasie! Nie dosc, ze szersza od mojego N, to jeszcze wyzsza bym byla:-)

siog

a ja nic nie widze!!!! :roll:  :roll:  :roll:  zadnych butow itp
why?????

mika

kurcze nie rozumiem co się stało że nie ma tych zdjęć :evil: