Co dobrego, milego nas spotkalo w ciagu dnia?

Zaczęty przez giga, 19 Maj 2010, 10:43:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka


inkageo

Imagine there is no hate

ddu

pojechałyśmy z moją siostrą na wyniki konkursu plastycznego i dostała nagrodę za 1 miejsce!
zabrałam ją i moją imieninową mamę na lody do dworku, gdzie miałam wesele. piłam pyszną kawę!
pomimo ulewy zrobiliśmy rodzinnego grilla pod parasolami i spędziliśmy rodzinnie (1 brat, 1 siostra, 1 kuzyn z dziewczyną, rodzice, dziadkowie, ciocia) przemiły czas śmiejąc się do rozpuku :)

cudowny wątek!

aja

jestem zwolniona już z egzaminiu a  tym samym z jednych zajec :)
kupiłam troszkę ciuszków małemu
wróciłam wcześniej do domu i spędziłam resztę dnia na działce

mobka

Bylismy na szkole rodzenia i o dziwo bylo calkiem milo :) No i posmialismy sie troche :)

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

aja

kolejny udany wypiek - ciasto mocno czekoladowe z malinami :)  tzn. rodzinie bardzo smakował nie to że sama sobie tak chwale ;D

jo_miekka

Miłe jest to, że wracam do formy kulinarnej.

ishka82



panikarola

rewelacyjne brownie mi wyszlo, wilgotne w środku, chrupiące na zewnątrz, klasa!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

tachogti

Nie mam dzis lekcji ze strasznym Karolkiem  :dance: :dance: :dance: maz wrocil wczesniej z pracy i mamy praktycznie cale popoludnie dla siebie :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wis

Zainstalowali mi drukarkę ! Nie muszę biegać :)

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

mąż mi zaproponował, ze kupi mi nowe opony do samochodu :D

no i wkoncu zakonczyłam moją 5letnią przygode z Plusem :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

jeśli można napisać co miłego spotkało nas w ciągu nocy, to napiszę, że wyspałam się na nowym łóżku :D

szelma

Cytat: mignon w 25 Maj 2010, 10:01:52wyspałam się na nowym łóżku

Bo nie ma to jak nowe łóżko i dobry materac :).

Mnie spotkało to, że mimo że źle spałam w nocy, to nie zasypiam na siedząco, więc może przetrwam ten dzień :).

ddu

Zus sobie o mnie przypomniał! dostałam kasę za kwiecieć!!!!!! hurra!

ishka82

Byłam na fajnym spacerze, zjadłam pyszne ciasto, a moja Niusia skończyła dziś 3 miesiące :)

szelma


aja

spędziłam miły wieczór z koleżanką :D w kinie
i wyszło mi smaczne ciasto z rabarbarem na kruchym cieście z kruszonką na jutrzejszy dzień mamy

Angie

Mąż wrócił do domu. W końcu nie jestem sama ;D

giga

dostalam piekne kolczyki na Dzien Matki,
wczoraj spedzilam mily dzien na wsi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

dostałam wypłate (strasznie marna, ale zawsze to kasa)