Co dobrego, milego nas spotkalo w ciagu dnia?

Zaczęty przez giga, 19 Maj 2010, 10:43:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Dostałam papiery od księgowego, że mam w tym roku ponad 2000 euro zwrotu podatku :D.

wrobelek0403

#26
Cytat: szelma w 19 Maj 2010, 19:04:43
Dostałam papiery od księgowego, że mam w tym roku ponad 2000 euro zwrotu podatku :D.

ja tez tak chce :crying: ja mam tylko 140 zł, ech... ale to i tak lepiej niz nic, bedzie na ... cos fajnego np. bilety do krakowa lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ja mam dzisiaj sporo miłego do napisania :)
- świeciło słońce i było ciepło
- miło spędziłam czas z klientką na mierzeniu kiecek ślubnych
- wszędzie w centrum udało mi się dziś znaleźć miejsce do zaparkowania bez żadnych problemów
- zjadłam na obiad pyszne sajgonki
- spotkałam się na chwilę z mamą
to chyba tyle na dziś :)

szelma

wrobelek0403, to, że mam tyle zwrotu za 3 miesiące pracy na cały etat i 2 miesiące na pół, świadczy tylko o tym, ile tu się tego płaci  :stupid:. A kombinowanie w kwestii zwrotów to belgijski sport narodowy :D.

mayagaramond

Cytat: szelma w 19 Maj 2010, 19:04:43
Dostałam papiery od księgowego, że mam w tym roku ponad 2000 euro zwrotu podatku :D.
jeju, ale ci fajnie!!!! gratuluje!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

Cytat: golinda w 20 Maj 2010, 09:30:28
to w nocy poszaleje :D
a wlasnie, ze nie :P
budzil sie tylko 2 razy na karmienie ;D

giga

U nas nie pada i mogłam rowerem jechać po zakupy. :jupi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

wczoraj udało mi się wyjść z Małą na spacer i nawet nie zmoknąć :)

magdalinska

kupilam stol na taras, na ktory kase dala mi mama :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kotabma

nasz samochod przeszedl przeglad techniczny i mozemy nim jezdzic kolejny rok ;)
sprzatnelam prawie cala chate i jutro mam wolne :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Jakiś facet przepuścił mnie na przejściu, ale zrobił to tak sympatycznie i śmiesznie, że aż się roześmiałam :). Miłe to było :).

Anupka

Albo mam depreche, albo jestem totalną pesymistką, bo ja nie zauważam ani nic dobrego, ani miłego.. a przecież niemożliwe, że nic takiego się nie dzieje, nie?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

#38
Anupka mam tak samo ;D nie mam pojęcia co mogłabym tu wpisać.

justynaaaa2

ja tam dzisiaj miałam bardzo fajny spacer w miłym towarzystwie zośki i Angie z wózkami a ja z psem ;D
no i ładna pogoda była :)
miały być jeszcze lody wiedźmowe na zakończenie dnia ale nie udało mi się dotrzeć :(

Angie

justynaaaa2 moge napisać to samo o miłym spacerze  :highfive: :highfive: :highfive:

zosia2007

Cytat: justynaaaa2 w 20 Maj 2010, 19:52:54
ja tam dzisiaj miałam bardzo fajny spacer w miłym towarzystwie zośki i Angie z wózkami a ja z psem ;D
no i ładna pogoda była :)
miały być jeszcze lody wiedźmowe na zakończenie dnia ale nie udało mi się dotrzeć :(
chcialam to samo napisac :D
no i dodam ze moj synek wlasnie sam usypia, nie na rekach :jupi:
chyba go dzis zmeczylam tym spacerem ;D

wrobelek0403

jadłam dzis obiad w ogródku na Rynku (pyyyyszne pierogi ze szpinakiem), a wokół Rynku chodzili młodzi ludzie i nosili transparenty z napisami "darmowe usciski, free hugs". widac jakis happening, strasznie mnie rozbawili :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

i co? uściskowywali? bardzo fajna taka kacja! już mam pomysł na następną :D

tachogti

Pojechalam taksowka na uczelnie, co za luksuuus dac sie zawiezc od drzwi do drzwi :D
Kupilam sobie szorty  :jejeje:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

brawurka

- nie zaspałam do pracy
- plecy mniej bolą
- zwiał mi pacjent, ale sam wrócił, za co dostałam tylko zjeby, ale lajtowe
-kupiłam dzieciakom 2 fajne bidony w biedronce ;)

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

noelka84

#47
no wlasnie sloneczko swieci, cieplutko wreszcie
9 miesiecy od slubu:)
pije kawke i jest mi dobrze teraz, a problemy dzis odstawiam na bok,

Lwica

Noc nawet spokojna rzeka nie wylała...jesteśmy na razie bezpieczni  :aaaa:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

szelma

Wczoraj zjadłam dobry obiad na tarasie i spędziłam miły wieczór na sofie ze Strefą i Przyjaciółmi :). A dzisiaj jest znowu piękna pogoda i mam zamiar poczytać Wallandera na tarasie w nagrodę za sprzątanie :). No i D. obiecał, że kupi mi sandały, jeśli będą mieli mój rozmiar :). O, tyle miłego :).