Co dobrego, milego nas spotkalo w ciagu dnia?

Zaczęty przez giga, 19 Maj 2010, 10:43:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

daje na pewno fun w pracy lol lol jak sie z tym lata po pokoju i psika ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Cze 2010, 12:32:12
daje na pewno fun w pracy lol lol jak sie z tym lata po pokoju i psika ;D
he he moze jak mnie znowu szef wkurzy to wyciągne irygator i zrobie mu psikanko :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

asia407

Bylam dzisiaj na szczepieniu z Klara, dziewcze wpadlo w taki szok z placzem polaczony,ze az spazmow dostalo. Dlugo trzeba bylo  ja przytulac, zeby sie uspokoila. Po wszystkim ja w szoku i cala roztrzesiona, prawie plakalam. Kochana pani pielegniarka poprostu mnie przytulila i tak trzymala az sama przestalam sie trzasc. Bardzo ludzki i niespodziewany odruch, milo jak czasami ktos zauwazy,ze ja tez istnieje.
Poza tym kilku panow obejrzalo sie za mna na ulicy (tak na budowlanca  ;) ) Wiem, ze to plytkie i prozne  :blush: , ale 4 miesiace po porodzie nawet cos takiego potrafi podbudowac poczucie wlasnej wartosci.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Byłam na bardzo fajnym i długim spacerze z tusią :) Jutro szykuje się powtórka z rozrywki :)


giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

bylam wczoraj na wystawie fotografii poswieconej Grace Kelly ( wkoncu wiem co to Kelly Bag  :blush:), dzis wieczor spedzilismy na jeziorze - poplywalismy i posiedzielismy do zmroku przy piwku :-)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

Cytat: cherry w 25 Cze 2010, 22:30:38wieczor spedzilismy na jeziorze - poplywalismy i posiedzielismy do zmroku przy piwku :-)
:dreaming: :dreaming:

Anupka

#133
Wreszcie coś dla mnie: osoba, której nie znoszę wpięła sobie welon na ślub na dole, na tzw. ściereczkę  :aaaa:  i miała za małe cycki więc poprawiała sobie kieckę wciąż, nawet w momencie przysięgi.  :aaaa:

Ja to jednak wredna jestem  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cherry

udalo mi sie kupic botwinke (tu w DE) no moze troche wyrosnieta, ale zawsze cos...
no i zdalam na ratownika wodnego (srebro) :-) uff...troche wycisku bylo. Debiut na kapielisku w sobote (godziny charytatywne dla naszego klubu sportowego). Mam nadzieje, ze nikt mi sie nie bedzie topil, i babcie nie zaslabna...ale reanimacje tez cwiczylismy
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

cherry, gratulacje z ratownika! piwko!

a mnie dziś spotkały pyyyyszne naleśniki z jagodami i malinami


aja

OlaF gdzie wyjeżdzacie?zagramanica jakaś? czy u nas?

tucha

ufarbowałam włosy na rudo i o dziwo pasuje :)

cherry

Cytat: ddu w 20 Lip 2010, 21:04:57cherry, gratulacje z ratownika! piwko!

dziekuje  :beer: (bezalkoholowe ;-))

Cytat: ddu w 20 Lip 2010, 21:04:57
a mnie dziś spotkały pyyyyszne naleśniki z jagodami i malinami
mniam...

ja dzis sie ciesze z deszczu - troche ochlody po tych upalach :-)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Cytat: aja w 20 Lip 2010, 22:41:40
OlaF gdzie wyjeżdzacie?zagramanica jakaś? czy u nas?

Do Chorwacji, środkowa dalmacja :) już się doczekać nie mogę, bo straszliwie lubię ten kraj :)

feeling.good

Cytat: OlaFasola w 22 Lip 2010, 14:32:21
Do Chorwacji, środkowa dalmacja :) już się doczekać nie mogę, bo straszliwie lubię ten kraj :)

super!!! Ja bym chciała do Chorwacji w przyszłym roku jechać. jeszcze nie byliśmy, więc może zwrócimy się po poradę ;)

Lwica

Cytat: OlaFasola w 22 Lip 2010, 15:32:21Do Chorwacji, środkowa dalmacja  już się doczekać nie mogę, bo straszliwie lubię ten kraj

A już wiecie dokładnie gdzie?? Kocham Chorwacje i chce tam jak najszybciej wrócić. Sczególnie ukochałam właśnie Dalmacje... mhhhh
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

giga

Dostalam poczta kurierska lodowke Siemens KG36NY40 http://www.siemens-home.pl/KG36NY40.html?source=search
Jest to prezent urodzinowy od Moich Dzieci. Kocham Was moje Skarby.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: giga w 05 Wrz 2010, 12:17:38
Dostalam poczta kurierska lodowke Siemens KG36NY40 http://www.siemens-home.pl/KG36NY40.html?source=search
Jest to prezent urodzinowy od Moich Dzieci. Kocham Was moje Skarby.
wow! jakie kochane dzieci!!!

Anupka

Wczoraj krewetki, dziś krewetki, no dobrze mi chwilowo ;D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

giga, Anupka, fajne prezenty. mi. D. przyniósł "Solistę" na dvd, tylko chyba do piątku nie mamy czasu obejrzeć, a na weekend wyjeżdżamy :D