allegro, aukcje, serwisy sprzedażowe

Zaczęty przez effik, 15 Maj 2010, 16:15:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

Cytat: brawurka w 26 Maj 2011, 22:26:12
ale się wkur.... obserwowałam lalki dla dziewczyn, dziś kończyła sie licytacja, ustawiłam snajpera, strzelał 5 sek przed końcem aukcji, dałam 150 zł i kurwa ktos inny wygrał to za 150 zł

http://allegro.pl/mega-zestaw-polly-pocket-hotel-auto-dyskoteka-base-i1619056052.html

no jak to mozliwe?

Normalnie, zauważ że jego cena jest podana o 20:16 widocznie zalicytował 150,50 zł i niktgo nie przebił, nawet jakby napisał 200 a ty jako ostatnia dałaś 150 to i tak on wygrywa i płaci tylko 150.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

aniak1211

brawurka
Ja juz nie wierze snajperowi;D
Mialam podobna sytuacje,
dalam powiedzmy 5.07 a rzecz poszla za 5.05
ebay pokazuje ze nie wygralam a snajper gratuluje wygranej aukcji;D

zwierzatko_mojej_mamy

wydaje mi sie, ze on dal wyzsza maksymalna i dlatego wygral - nie wiem czemu nie przebilo o zlotowke na wynikach, ale pewnikiem tak sie zadzialo...;/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

Jak mi na czyms zalezy to siedze do konca aukcji o sama walcze :D

zuzia

mogłobyć też tak, że on pierwszy dał 150 i twoje 150 już nie mogło go przebić.

konwalia

Cytat: zuzia w 26 Maj 2011, 23:38:46
mogłobyć też tak, że on pierwszy dał 150 i twoje 150 już nie mogło go przebić.
w regulaminie all jest tak jak zuziak pisze
że jeśli dwie osoby dadzą tą samą kwotę, to liczy się pierwsza oferta

Kasia

#56
Cytat: brawurka w 26 Maj 2011, 23:26:12no jak to mozliwe?
ktoś wcześniej zalicytował dokładnie za tyle samo co ty
zobacz na godziny
ktoś: czw 26 maja 2011 20:16:22
ty: czw 26 maj 2011 21:44:54

dałabyś jeden grosz wiecej i byś wygrała .... pech :(


Dodany tekst: pią, 27 maj 2011, 06:56:03

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Maj 2011, 00:21:14wydaje mi sie, ze on dal wyzsza maksymalna i dlatego wygral - nie wiem czemu nie przebilo o zlotowke na wynikach, ale pewnikiem tak sie zadzialo...;/

nie dał wyzszej maksymalnej, dał równo 150zł, tak jak się wyswietla

tylko zalicytował po 20, wtedy jeszcze cena nie dobiła to 150zł więc mimo że on tyle dał to wyswietlało się tylko tyle ile potrzeba było aby przelicytować tego co dał 125zł
czyli powiedzmy wyswietliło się 125,50

jak snajper zalicytował brawurkowe 150zł to po prostuu allegro wyświetliło WCZEŚNIEJ JUŻ ZALICYTOWANE 150zł tego kto wygrał aukcję


to normalne na allegro, nie ma tu nic dziwnego, snajper tez nie zawiódł, bo dał tyle ile brawur ustawiła przed końcem aukcji




Dodany tekst: pią, 27 maj 2011, 07:56:29

Cytat: zuzia w 26 Maj 2011, 23:38:46
mogłobyć też tak, że on pierwszy dał 150 i twoje 150 już nie mogło go przebić.
własnie tak było :)

tutaj decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy

aniak1211

#57
Cytat: Kasia w 27 Maj 2011, 09:52:58dałabyś jeden grosz wiecej i byś wygrała .... pech Sad
Ja zawsze daje jakies smieszne koncowki:D
Np. 5.27 czy 6.09
czasem te 2 grosze sa decydujace:)

W przypadku brawurki bylo kto pierwszy,
a w moim???
Dalam te 2 grosze wiecej niz ktos,kto wygral;D
Cytat: aniak1211 w 27 Maj 2011, 00:16:45dalam powiedzmy 5.07 a rzecz poszla za 5.05
ebay pokazuje ze nie wygralam a snajper gratuluje wygranej aukcji;D
;D

Kasia

Cytat: aniak1211 w 27 Maj 2011, 11:36:15a w moim???

w snipie jest chyba możliwość reklamacji tzn aukcji i tak nie wygrasz ale chociaz nie beda ci liczyć że trafili i ci towar ustrzelili




Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

brawurka

licytuje wieże i dałam 180, po czym natychmiast wyskoczyło, że ktoś dał 279, a w licytuj nadal napisane jest, że można dać 182. ja rozumiem, że ktoś dał 279, ale to chyba nie powinno od razu wyskoczyć? i ja i ten ktoś jesteśmy na przyciemnionym tle. błąd jakiś? czy taka tępa jestem?

http://allegro.pl/wieza-na-sciane-aeg-4429-cd-mp3-usb-ipod-sd-kart-i1695672457.html

mobka

Brawurka, nie. Sa dostepne 2 sztuki. I Ty i ten gosciu wygrywacie jak tak sie zakonczy.

brawurka

mobka dzięki, domyślam się, że kupi ja za "moją" cene, nie za jego?

Kasia

on kupi za swoją, ty za swoją 9oczywiscie o ile was nikt nie przelicytuje)
przy tych podwójnych aukcjach jakos tak dziwnie, niesprawiedliwie jest ;)

brawurka

jestem skłonna jeszcze coś dorzucić, ale niewiele. strasznie niesprawiedliwe by to było gdybyśmy oboje wygrali, ja za 100 mniej

mobka

Hm, w sumie nie wiem jak to jest dokladnie, ale on chyba wygra za 275 a ty za 180 ;D

Kasia

no niestety jest tak niesprawiedliwie
sama nie wiem czemu od razu wyskakuje jego maksymalna :knuje: IMO powinno wyskoczyć tak jak przy normalnej aukcji czyli powiedzmy o te kilka złotych wiecej niż ty dałas :knuje:

brawurka

aż strach się wychylać z większa kwotą

martullek

#68
kupujecie oboje za tę niższą cenę

Wszyscy zwycięzcy płacą tyle samo za każdy z liczby wygranych przez siebie przedmiotów. Wartość przedmiotu wyznacza kwota zaoferowana przez Użytkownika, który jako ostatni mieści się w puli zwycięzców aukcji.

Dodany tekst: 10 Lip 2011, 21:15:22

jakbyś teraz wpisała więcej np. 200, to cena końcowa (o ile nikt już nie zalicytuje) będzie 200. chyba warto w takiej aukcji czekać do ostatniej chwili i ewentualnie na samym końcu przebijać.

Kasia


brawurka


Kasia

ale to od zawsze tak jest?
bo mi kiedys koelzanka lamentowała ze własnie była ta pierwszą z wysoka kwotą :knuje:

brawurka

czyli mogłam poczekać i przed końcem dać 155 na przykład, ale bałam się, że zapomne, a licytuje nie dla siebie. następnym razem będę mądrzejsza

martullek

podają przykład w pomocy

Opis:
Sprzedający wystawił 10 sztuk towaru.
Zwycięzcami aukcji są pierwsze 3 osoby (w wyróżnionych kolorystycznie wierszach tabeli).
Pierwszy użytkownik kupił 3 sztuki towaru, drugi 5. Trzeci również licytował 5, jednak oferta zwycięzców którzy zalicytowali wcześniej obejmuje łącznie 8 z 10 sztuk, więc trzeci z licytujących może kupić tylko 2.
Wszyscy zwycięzcy zapłacą za każdy wygrany przedmiot po 11 zł, czyli tyle, ile zaoferował ostatni użytkownik w puli zwycięzców.

yoy

ja zawsze korzystam ze snajpera w licytacjach. u mnie się sprawdza- raz tylko mieli jakąś awarię i nie zalicytowało mi tego co chciałam, ale w zamian dostałam darmowe strzały...