allegro, aukcje, serwisy sprzedażowe

Zaczęty przez effik, 15 Maj 2010, 16:15:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Cytat: mobka w 16 Maj 2010, 20:27:12
effik a dawalas gdzies na forum linki do swoich aukcji?

niet, ale mogę wysłać na pw :)

evelka

Może wie któraś z was czy na allegro można płacić kartą kredytową?

konwalia

Cytat: evelka w 09 Lip 2010, 09:10:06
Może wie któraś z was czy na allegro można płacić kartą kredytową?

chyba tylko opcją płacę z allegro

effik

donoszę, że jak dotąd nie sprzedałam NIC. żadnej sukienki, spódnicy, że o ślubnej kiecy nie wspomnę :(

Kasia

Cytat: effik w 09 Lip 2010, 12:30:44
donoszę, że jak dotąd nie sprzedałam NIC. żadnej sukienki, spódnicy, że o ślubnej kiecy nie wspomnę :(

nieraz tak jest :( nie zrażaj się :glaszcze:

mignon

Cytat: effik w 09 Lip 2010, 12:30:44
donoszę, że jak dotąd nie sprzedałam NIC. żadnej sukienki, spódnicy, że o ślubnej kiecy nie wspomnę :(

ja nie mam nawet motywacji, zeby wystawić  :headbang: :headbang: :headbang:

effik

ja przestałam, jak płaciłam tylko rachunki na allegro. ech.


kamu2

Cytat: mignon w 09 Lip 2010, 13:56:45
ja nie mam nawet motywacji, zeby wystawić  :headbang: :headbang: :headbang:
Nie wiem co sprzedajesz, bo nie jestem w temacie. Ale nie zrażaj się czerwiec, lipiec i połowa sierpnia to jedne z gorszych miesięcy jeśli chodzi o handel ubraniami. Wiem coś o tym bo siedzę w tej branży od kilku lat. Sama przez okres wakacji nic nie wystawiam. Wrzesień już powinien być lepszy.
Plusem aukcji jest również ładne tło.  Jest kilka stron gdzie są fajne tła, ale w tej chwili nie pamiętam zdresu
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

Lwica

Kamu a co sprzedajesz na allegro??
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

Dorotka1981 widać że nie masz kamu na n-k ;)

kamu2

Cytat: Dorotka1981 w 27 Lip 2010, 14:15:29
Kamu a co sprzedajesz na allegro??
Głównie ubrania ciążowe, a od niedawna bluzki koszulowe damskie. Jednak teraz mamy przerwę zaczynamy od połowy sierpnia
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

Lwica

Cytat: kamu2 w 28 Lip 2010, 12:56:04Głównie ubrania ciążowe, a od niedawna bluzki koszulowe damskie. Jednak teraz mamy przerwę zaczynamy od połowy sierpnia

O to daj potem znać jak coś wystawicie. Przyda się na pewno teraz  ;)
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

kamu2

Cytat: Dorotka1981 w 28 Lip 2010, 14:16:52
O to daj potem znać jak coś wystawicie. Przyda się na pewno teraz  ;)
Dam znać jak coś zaczną sprzedawać
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

justynaaaa2

Odświeżam wątek gdyż postanowiłam po raz pierwszy w życiu coś wystawić na allegro :D
jak wypełniam ten formularz i mam "formy płatności" to co mam tam zaznaczyć  :hmm:
opcja "płacę z allegro" jest z takim zielonym symbolem a przy "zwykły przelew" mogę odhaczyć - czy wy to odhaczacie czy nie?

brawurka

#40
justyna, jak masz pałce z allegro to ten kto wygra aukcje może zrobić przelew na Twoje konto allegro i Ty dopiero z tego konta możesz zrobić przelew na swoje, a mozesz te pieniąde zostawić na tym koncie i przy okazji zakupów na allegro nimi płacić. ja zawsze zaznaczam też opcje zwykly przelew

justynaaaa2

brawur dzięki  :beer: czyli jak to zaznaczę to wtedy kupujący ma 2 opcje  :knuje:
a jak się wypłaca kasę z tego konta allegro?

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 24 Lut 2011, 17:18:29
brawur dzięki  :beer: czyli jak to zaznaczę to wtedy kupujący ma 2 opcje  :knuje:
a jak się wypłaca kasę z tego konta allegro?
wpisuje sie swoje konto i zleca wypłatę jak ktos ci tam cos wplaci

justynaaaa2

#43
Cytat: emcia w 24 Lut 2011, 17:19:51
wpisuje sie swoje konto i zleca wypłatę jak ktos ci tam cos wplaci

ok dzięki :)
idę cykać zdjęcia w takim razie - rany jakie to wystawianie jest pracochłonne  :crazy:

Dodany tekst: 24 Lut 2011, 17:36:28

jeszcze jedno pytanie :)
czy jak wystawiam stanik to mogę normalnie z netu ściągnąć jedno zdjęcie katalogowe czy lepiej dać wszystkie swoje?

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 24 Lut 2011, 17:23:08
ok dzięki :)
idę cykać zdjęcia w takim razie - rany jakie to wystawianie jest pracochłonne  :crazy:

Dodany tekst: 24 Lut 2011, 17:36:28

jeszcze jedno pytanie :)
czy jak wystawiam stanik to mogę normalnie z netu ściągnąć jedno zdjęcie katalogowe czy lepiej dać wszystkie swoje?
zawsze daję swoje
i w końcu sprzedałam stanik! :)

justynaaaa2

emcia  :beer: mam nadzieje że ja też coś sprzedam, bo mam aż 9 sztuk ;D jak pójdzie chociaż jeden to się ucieszę ;) i pójdę za ciosem i wystawię chyba też kieckę ślubną ;D

Kasia

justa nie wiem czy to zgodne z prawem ale ja zawsze staram się wrzucic zdjecie katalogowe :D

konwalia

ja mogę polecić serwis wysylajnajtaniej.pl

paczka do 35kg karton kosztuje chyba 17zł, więc super, inne opakowanie np strech 34zł
to są kurierzy dhl, wysyłałam tam ostatnio opony i wszytsko ok było

wszystkie dane wypełniałam sama-wagę, wymiary opakowania, trzeba mieć drukarke, bo samemu drukuje się list przewozowy

Kasia

chciałam powiedziec ze ludziska naprawde działaja impulsywnie :knuje: (Ameryki pewnie nie odkryłam)

wystawiłam telefon na allegro, licytacja od 180, kup teraz 200zł
było dużo pytań, duzo propozycji ostatecznie nikt nie zalicytował, telefon się nie sprzedał

wystawiłam telefon ponownie, licytacja od 150zł
pytań, propozycjo co niemiara
własnie cena siegnęła 200,50zł lol lol lol

no szaleństwo!

brawurka

ale się wkur.... obserwowałam lalki dla dziewczyn, dziś kończyła sie licytacja, ustawiłam snajpera, strzelał 5 sek przed końcem aukcji, dałam 150 zł i kurwa ktos inny wygrał to za 150 zł

http://allegro.pl/mega-zestaw-polly-pocket-hotel-auto-dyskoteka-base-i1619056052.html

no jak to mozliwe?