allegro, aukcje, serwisy sprzedażowe

Zaczęty przez effik, 15 Maj 2010, 16:15:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Ja dodaje zdjecia przez www.galerieallegro.pl
Co prawda trzeba sobie zalozyc konto (darmowe), ale i tak uwazam ze to wygodniejsze.

Kasia

Cytat: vobi w 02 Maj 2013, 13:36:07Co prawda trzeba sobie zalozyc konto (darmowe), ale i tak uwazam ze to wygodniejsze.

jako kupujacy nienawidzę lol tych aukcji z tą galerią :D
ciężko mi się te aukcje przeglada :D

vobi

jesu, dlaczego? ja takze jako kupujacy wole to niz wklejanie...

Kasia

#178
no wolę jak mam wszystko w aukcji, opisy zdjęcia i nieraz jeszcze opis do zdjęcia przy zdjęciu, wszytko na swoim miejscu

a ta galeria allegro to się takie miniaturki wyświetlają, trzeba kliknąć aby fote zobaczyć
jak duzo zdjęć i bogaty opis, jakiś szczegóły, to latam w ta i z powrotem lol


tak samo jak nie lubię jak ktoś foty normalnie do galerii dodaje (ta płatna opcja) chociaż już wolę tę niż tę galerieallegro ;)

zwierzatko_mojej_mamy

mam tak samo jak kasia -juz w zyciu sie tyle musze naklikac, ze dodatkowe kliki i powiekszenia powoduja u mnie nerwice ;) jak widze taka galerie to wychodze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

a tam, przesadzacie :D

jak jestem zainteresowana towarem i klikam wszystkie zdjecia :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

#181
Pomyliłam wątki ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

cumberland

oj nie galerie są beeee, też nie cierpię tego biegania między kartami
ja uwielbiam jak te zdjęcia są od razu na dole w aukcji, tak równiutko jedno pod drugim, takie profeszynal :D

brawurka

dziewczyny mam 2 pytania, może będziecie umiały pomóc.
1. kupiłam np spodnie za 100 zł + przesyłka 25zł. spodnie nie pasują, odsyłam i teraz czy sklep odda mi kase za same spodnie czy tez za przesyłkę?

2. kurier odebrał ode mnie paczkę, waga 44kg, wysyłam takich paczek ok 3 w tygodniu i nigdy nie ma problemu z tym, dzis dzwonia do mnie ze kurier nie chce paczki zabrac z magazynu bo jest ciezka, chca wrzucic na palete co podniesie koszt o jakies 150zł. pobobno maja do tego prawo, ale w sumie co mnie to obchodzi, zabrał ja kurier ode mnie to niech dostarczy, mógł nie zabierac

calla

brawurka dostaniesz zwrot tylko za spodnie.

Co do kuriera to nie mam pojecia.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

Kasia

Niekoniecznie, przepusy sie zmieniły juz jakiś czas temu i powinno byc oddane i za towar i za przesyłkę, nawet nie wiem czy nie w obie strony.
Dotyczy sprzedawców którzy sa firmami.


Justynna

Cytat: Kasia w 24 Lip 2014, 12:29:30Niekoniecznie, przepusy sie zmieniły juz jakiś czas temu i powinno byc oddane i za towar i za przesyłkę, nawet nie wiem czy nie w obie strony.
O właśnie, tak miałam jak zrobiłam zwrot z Promodu.

calla

#187
Cytat: Kasia w 24 Lip 2014, 11:29:30
Niekoniecznie, przepusy sie zmieniły juz jakiś czas temu i powinno byc oddane i za towar i za przesyłkę, nawet nie wiem czy nie w obie strony.
Dotyczy sprzedawców którzy sa firmami.



to w takim razie "moich" sprzedawcow te zasady nie obowiazywaly ;)

W takim przypadku najlepiej niech brawurka zapyta sama sprzedajacego.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

Kasia

Nie chcą byc stratni i nie przestrzegają tych przepisów ;)

brawurka

już wszystko wiem, Kasia ma rację, muszą oddać za towar i przesyłkę

zuzia

brawurka
gdzie to znalazłaś? bo mi ostatnio oddawano za buty, ale za przesyłkę już nie zwrocili :zly:

aja

Zastanawiam się o co chodzi...
Bo codziennie dostaje maila najpierw z pytaniem czy aktualne (jak aktualne bo chyba każdy widzi ilisc dni do końca aukcji)a potem zeby sprawdzic koszt wysylki do danego kraju z zaznaczeniem aby podac swoje dane z numerem kodu sw. To jakaś nowa moda na allegro? Bo jakos w uczciwa transakcję nie chce mi się wierzyć

zwierzatko_mojej_mamy

#192
Cytat: aja w 28 Lip 2014, 18:52:34
Zastanawiam się o co chodzi...
Bo codziennie dostaje maila najpierw z pytaniem czy aktualne (jak aktualne bo chyba każdy widzi ilisc dni do końca aukcji)a potem zeby sprawdzic koszt wysylki do danego kraju z zaznaczeniem aby podac swoje dane z numerem kodu sw. To jakaś nowa moda na allegro? Bo jakos w uczciwa transakcję nie chce mi się wierzyć
olej to, to nowy sposoba naciagactwa, niby nic, bo wysylasz dane i to nic nie wnosi, ale potem dostaniesz maila od niby banku, ze przelew ten ktos zlecil, ale zeby poszlo do Ciebie, to musisz podac numer przesylki ;) istnieje grupa kretynow, ktorzy pojda, wysla rzecz w ciemno i podadza ten numer przesylki, a kasa i tak nigdy nie dojdzie, no ale to trzeba byc wybitnym glupkiem, zeby sie dac nabrac
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

A aaa zastanawiałam się w ktorym miejscu jest haczyk
całkiem sprytne :)