Autor Wątek: allegro, aukcje, serwisy sprzedażowe  (Przeczytany 31326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Odp: allegro, aukcje, serwisy sprzedażowe
« Odpowiedź #175 dnia: 02 Maj 2013, 12:36:07 »
Ja dodaje zdjecia przez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Co prawda trzeba sobie zalozyc konto (darmowe), ale i tak uwazam ze to wygodniejsze.

Kasia

« Odpowiedź #176 dnia: 02 Maj 2013, 12:37:26 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Co prawda trzeba sobie zalozyc konto (darmowe), ale i tak uwazam ze to wygodniejsze.

jako kupujacy nienawidzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tych aukcji z tą galerią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ciężko mi się te aukcje przeglada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

« Odpowiedź #177 dnia: 02 Maj 2013, 12:38:00 »
jesu, dlaczego? ja takze jako kupujacy wole to niz wklejanie...

Kasia

« Odpowiedź #178 dnia: 02 Maj 2013, 12:40:12 »
no wolę jak mam wszystko w aukcji, opisy zdjęcia i nieraz jeszcze opis do zdjęcia przy zdjęciu, wszytko na swoim miejscu

a ta galeria allegro to się takie miniaturki wyświetlają, trzeba kliknąć aby fote zobaczyć
jak duzo zdjęć i bogaty opis, jakiś szczegóły, to latam w ta i z powrotem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak samo jak nie lubię jak ktoś foty normalnie do galerii dodaje (ta płatna opcja) chociaż już wolę tę niż tę galerieallegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2013, 12:41:04 wysłana przez Kasia »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #179 dnia: 06 Maj 2013, 19:33:38 »
mam tak samo jak kasia -juz w zyciu sie tyle musze naklikac, ze dodatkowe kliki i powiekszenia powoduja u mnie nerwice Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak widze taka galerie to wychodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #179 dnia: 06 Maj 2013, 19:33:38 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #180 dnia: 06 Maj 2013, 19:45:58 »
a tam, przesadzacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak jestem zainteresowana towarem i klikam wszystkie zdjecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

callja

« Odpowiedź #181 dnia: 06 Maj 2013, 22:05:19 »
Pomyliłam wątki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2013, 22:10:11 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

cumberland

« Odpowiedź #182 dnia: 07 Maj 2013, 09:31:49 »
oj nie galerie są beeee, też nie cierpię tego biegania między kartami
ja uwielbiam jak te zdjęcia są od razu na dole w aukcji, tak równiutko jedno pod drugim, takie profeszynal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #183 dnia: 24 Lip 2014, 09:50:37 »
dziewczyny mam 2 pytania, może będziecie umiały pomóc.
1. kupiłam np spodnie za 100 zł + przesyłka 25zł. spodnie nie pasują, odsyłam i teraz czy sklep odda mi kase za same spodnie czy tez za przesyłkę?

2. kurier odebrał ode mnie paczkę, waga 44kg, wysyłam takich paczek ok 3 w tygodniu i nigdy nie ma problemu z tym, dzis dzwonia do mnie ze kurier nie chce paczki zabrac z magazynu bo jest ciezka, chca wrzucic na palete co podniesie koszt o jakies 150zł. pobobno maja do tego prawo, ale w sumie co mnie to obchodzi, zabrał ja kurier ode mnie to niech dostarczy, mógł nie zabierac

calla

« Odpowiedź #184 dnia: 24 Lip 2014, 10:14:13 »
brawurka dostaniesz zwrot tylko za spodnie.

Co do kuriera to nie mam pojecia.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #185 dnia: 24 Lip 2014, 11:29:30 »
Niekoniecznie, przepusy sie zmieniły juz jakiś czas temu i powinno byc oddane i za towar i za przesyłkę, nawet nie wiem czy nie w obie strony.
Dotyczy sprzedawców którzy sa firmami.

Justynna

« Odpowiedź #186 dnia: 24 Lip 2014, 11:32:12 »
Niekoniecznie, przepusy sie zmieniły juz jakiś czas temu i powinno byc oddane i za towar i za przesyłkę, nawet nie wiem czy nie w obie strony.
O właśnie, tak miałam jak zrobiłam zwrot z Promodu.

calla

« Odpowiedź #187 dnia: 24 Lip 2014, 12:38:05 »
Dotyczy sprzedawców którzy sa firmami.

to w takim razie "moich" sprzedawcow te zasady nie obowiazywaly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W takim przypadku najlepiej niech brawurka zapyta sama sprzedajacego.
« Ostatnia zmiana: 24 Lip 2014, 13:12:59 wysłana przez calla »

Kasia

« Odpowiedź #188 dnia: 24 Lip 2014, 15:23:37 »
Nie chcą byc stratni i nie przestrzegają tych przepisów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #189 dnia: 26 Lip 2014, 22:26:14 »
już wszystko wiem, Kasia ma rację, muszą oddać za towar i przesyłkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #189 dnia: 26 Lip 2014, 22:26:14 »

zuzia

« Odpowiedź #190 dnia: 26 Lip 2014, 23:55:11 »
brawurka
gdzie to znalazłaś? bo mi ostatnio oddawano za buty, ale za przesyłkę już nie zwrocili Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #191 dnia: 28 Lip 2014, 18:52:34 »
Zastanawiam się o co chodzi...
 Bo codziennie dostaje maila najpierw z pytaniem czy aktualne (jak aktualne bo chyba każdy widzi ilisc dni do końca aukcji)a potem zeby sprawdzic koszt wysylki do danego kraju z zaznaczeniem aby podac swoje dane z numerem kodu sw. To jakaś nowa moda na allegro? Bo jakos w uczciwa transakcję nie chce mi się wierzyć

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #192 dnia: 28 Lip 2014, 18:55:29 »
Zastanawiam się o co chodzi...
 Bo codziennie dostaje maila najpierw z pytaniem czy aktualne (jak aktualne bo chyba każdy widzi ilisc dni do końca aukcji)a potem zeby sprawdzic koszt wysylki do danego kraju z zaznaczeniem aby podac swoje dane z numerem kodu sw. To jakaś nowa moda na allegro? Bo jakos w uczciwa transakcję nie chce mi się wierzyć
olej to, to nowy sposoba naciagactwa, niby nic, bo wysylasz dane i to nic nie wnosi, ale potem dostaniesz maila od niby banku, ze przelew ten ktos zlecil, ale zeby poszlo do Ciebie, to musisz podac numer przesylki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj istnieje grupa kretynow, ktorzy pojda, wysla rzecz w ciemno i podadza ten numer przesylki, a kasa i tak nigdy nie dojdzie, no ale to trzeba byc wybitnym glupkiem, zeby sie dac nabrac
« Ostatnia zmiana: 28 Lip 2014, 18:55:48 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

aja

« Odpowiedź #193 dnia: 29 Lip 2014, 06:05:50 »
A aaa zastanawiałam się w ktorym miejscu jest haczyk
całkiem sprytne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj