Un bra - moje wrażenia ;)

Zaczęty przez ze_nitka, 28 Wrz 2007, 20:37:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

Dostałam dzisiaj to silikonowe cudo z allegro ;)
Bardzo szybko przyszło. Śmiesznie wygląda ;) Trzęsie się na ręku jak galareta ;)
Przykleiłam ten stanik do piersi. Oczywiście najpierw jakoś krzywo, więc kilka razy poprawiałam, ale mimo tego się trzymało. Ja osobiście czułam ten stanik na sobie, ale może dlatego że nieprawidłowo go przykleiłam.

Nie wiem jeszcze jak będzie się sprawował na imprezach, ale wnętrze tego stanika jest dosyć mocno klejące, więc nie powinno być problemu.

Za 22zł (w sumie tyle wyszło razem z przesyłką) z pewnością warto nabyć taki stanik :D

gioseppe

sprawdź go najlepiej na jakiejś ostrej imprezie :)
coś za tani mi się wydaje ;)
aha, po kazdym uzycu ponoc powinno sie go lekko umyc
a przed nalozeniem NICZYM nie smaruj piersi
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zuzia

ja bym się ceną nie sugerowala.
Tak jak radzi gioseppe - wypróbuj toto na jakiejś imprezie z tańcami (ale weź coś just in case) i wtedy zobaczysz.

salsa

Cytat: "zuzia"wypróbuj toto na jakiejś imprezie z tańcami

ja w swoim ostro tancuje, ale juz o tym isałam:)
ktos mi miał przypomniec o zamieszczeniu foto.......... ;)
niestety, teraz mam weselny weekend, wiec pewnie dopiero po:)
aha-na weselicho zabieram oczywiscie moj samoprzylepny cyc:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "salsa"aha-na weselicho zabieram oczywiscie moj samoprzylepny cyc:D

nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ja marze, żeby móc zalożyć taki stanik i kieckę, która go wymaga (np. z odkrytymi plecami). ach.....

salsa

zuzia, no wiesz-sa takie ktore czy maja z przodu dekolt czy z tylu to wygląda jak plecy wiesz jak one CI zazdroszczą??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

salsa,
wiem wiem.
Ale pomarzyć wolno. Zwlaszcza jak przymierzasz w sklepie sukienkę, ktora nijak ze stanikiem wygląda (z żadnym).
Poza tym jest niestety gro facetów postrzegających mnie i inne dziewczyny z większym biustem wlaśnie przez ten biust. Jakbyśmy skladaly się z biustu i reszty. Wtedy sie odechciewa.

wrobelek0403

Cytat: "zuzia"
wiem wiem.
Ale pomarzyć wolno. Zwlaszcza jak przymierzasz w sklepie sukienkę, ktora nijak ze stanikiem wygląda (z żadnym).
Poza tym jest niestety gro facetów postrzegających mnie i inne dziewczyny z większym biustem wlaśnie przez ten biust. Jakbyśmy skladaly się z biustu i reszty. Wtedy sie odechciewa.

skad ja to znam  :-/  zuzia, łacze sie w bólu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: "zuzia"gro facetów postrzegających mnie i inne dziewczyny z większym biustem wlaśnie przez ten biust. Jakbyśmy skladaly się z biustu i reszty. Wtedy sie odechciewa.


cóz, nalezy ich traktowac jakko fiutki z małym mozgiem

po co sie takimi kolesiami przejmowac?
Twoj maz tak Cie nie traktuje a reszte zlewaj  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "salsa"a reszte zlewaj  
czasami to nie jest takie latwe. Np. musialam wspolpracowac przy jednym projekcie z facetem, który jak ze mną rozmawial to nie mowil do mnie tylko do mojego biustu, niezależnie w co się ubralam. I nie moglam sie na niego wypiac bo by dyrektorem innego departamentu.

ze_nitka

W przyszły piątek będę oblewać magistra koleżanki, więc się w niego wyposaże i zobaczę jak się spisze na piersiach przez dłużej niż 10min ;)

Za te 22 zł to nawet jakby był od razu do wywalenia to nie było by żal ;)

salsa

ze_nitka,



melduje ze w moim samoprzylepnym staniku zaliczyłam kolejna impreze
slub+ wesela do 5 rano

3/4 na parkiecie:) juz umyty czeka na kolejna okazję:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

ze_nitka,  DZIĘKI !! że pamiętałaś :-D  Daj znać jak go sprawdzisz na jakiejś imprezie. Jestem bardzo ciekawa.


salsa, przypominałam Ci na tym moim wątku o "Doświadczone Panny Młode - kiedy zacząć" :> A Ty co?  :-P

kate.zet1

więc ja też jestem posiadaczką tego silikonowego cyca :) Moje pierwsze odczucia były dość pesymistyczne, a to dlatego, że założyłam go pierwszy raz na próbę w domu i zabrałam się za prasowanie - był to gorący dzień i dodatkowo buchała na mnie para z żelazka - efekt - cyc się odkleił i zamiast na biuście leżał pieknie na dywanie ;-) pomyślałam, że zadnej imprezy nie wytrzyma skoro jak się pocę przy prasowaniu to co dopiero na parkiecie ale...kolejny raz nałożyłam go dzień po weselu - co prawda nie tańcowałam, ale do późnych godzin wieczornych trzymał sie jak trzeba... :)

mary

ze_nitka, i jak tam testy wypadły? Polecasz ten produkt?

foszek

Ja swoj testowalam na Dominiknie, dzialal bez zarzutu.
Podobnie jak mialam rudke po salonach sukni slubnej: wygodnie sie mierzylo suknie :-)

goga

Taaaa - a ja nabyłam takie cudo i dupa w kwiatach - na cycu rozmiar C  :-( lub D nijak ta silkonowa galareta sie nie chce trzymac....
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mika

mój sylikonowy cyc działa bez zarzutu :mrgreen:

mary

foszek, a Ty swój kupiłaś gdzie? Jeśli w necie to wklej, proszę, link. Ja zamierzam sprawić sobie taki zapełniacz, ale myślałam, że nie specjalnie to pasuje na przymiarki sukni. Masz egzemplarz z tyłem czy tylko sam przód?

ze_nitka

mary_popins, odpowiadam dopiero dziś bo zrobiłam dwudniowy odwyk od forum na rzecz magisterki ;)

A co do silikonowego cyca... początkowa euforia opadła...
Ja chyba nie umiem tego cycka przykleić. Wydaje mi się że mój osobisty cyc lepiej się prezentuje bez tego dodatkowe. Z nim jest jakiś nie taki i widać go.

mary

ze_nitka, widać ten "sztuczny"? Nie bardzo sobie mogę wyobrazić jak go widać - przez prześwitującą bluzkę?

ze_nitka

W 3 miejsca ma coś co chyba jest szlufką na ramiączka...

A po za tym widać brzeg tego cycka. Odznacza się granica gdzie kończy sie silikon a zaczyna ciało. Może mam rozmiar niedopasowany, nie wiem. Muszę pewnie jeszcze potestować przyklejanie.

mary

ze_nitka, słowem, nie polecasz?

salsa

Cytujmój sylikonowy cyc działa bez zarzutu :mrgreen:

no własnie moj tez:)
nie odkleja sie nie przemieszcza, nie odznacza od bluzka ani nic
idelanie sie dopasowuje....
ja za swoj dałam około 70 zł, bez jakis g4roszy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Mój silikonowy cyc chyba nigdy nie zostanie użyty, podobnie jak silikonowe wkładki, które kupiłam na ślub, ale ich nie włożyłam na zmasakrowane wysypką piersi.. Ja się w tej gumie czuję źle.. Może to kwestia przyzwyczajenia.. Najbardziej przeszkadza mi to, że jest dosyć ciężki (wiadomo bawełna lżejsza) i cały czas go czuję..
Imagine there is no hate