Dobry samoopalacz

Zaczęty przez tachogti, 10 Maj 2010, 09:49:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

Zbliza sie lato (podobno) i ja nerwowo zaczynam sie rozgladac za jakims samoopalaczem.
Z racji mojego kolorytu (siny trup) bez "domalowania" krotkich spoenek nie zaloze na przyklad.
Wyprobowywalam juz rozne mazidla, zazwyczaj bylam po nich zolta, albo w plamy, albo smierdzialy.
Najlepsze co dotad mialam, jesli chodzi o kolorystyke to  olejek opalajacy z Sephory, wygladam po nim jak lekko opalona a nie jak Chinczyk; ale on sie utrzymuje do pierwszego mycia :(.
Moze Wy macie jakies wyprobowane?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

Samoopalaczom mówimy stanowcze NIE! I też mam kolor a'la siny trup, ale jestem z niego dumna - w końcu szlachta kiedyś blada była, bo tylko chłopstwo na słońcu bez ochrony pracowało lol. A ja mam 6,25% szlacheckiej krwi lol.

A tak serio to po totalnej porażce, kiedy posmarowałam się balsamem, który miał nadać mej skórze odcień letniego złota, a w zamian dostałam coś a'la żółta febra, dałam sobie spokój. Nie wierzę w samoopalacze...

abkasia

wczoraj widzialm laske tak opalona, ze az czarna prawie...
stawiam na codzienne wizyty w solarium, plus samoopalacz plus puder jakis czarny...
no masakra............

az moj maz sie zaineresowal i powiedzial fe.. ;)

tachogti

#3
szelma no wlasnie zoltej febry nie chceeeeee!!! ani na solar tez nie chce, tylko jak potem wyjde troche rozebrana na slonce, nawet mimo kremu z filtrem jestem oparzona! I lubie siebie blada, ale w dlugich spodniach... A lubie tez krotkie spodenki i spodniczki w lecie ;D A przy tej pogodzie balkonowanie od poczatku maja, zeby jako taki kolor uzyskac do wakacji (ja sie opalam na taki kolor jak "normalni" ludzie maja w zimie :P) i nie parzyc sie co chwila, nie wchodzi w gre  :crying:

Dodany tekst: pon 10 maj 2010 09:17:26 GMT-1

Cytat: abkasia w 10 Maj 2010, 09:58:21


az moj maz sie zaineresowal i powiedzial fe.. ;)
moj maz na takie mowi "szambonurek" lol lol lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

tachogti, a te rajstopy w spreju by nie dały rady?

tachogti

szelma a kapiel w morzu zniosa? albo wyjscie na basen?  :hmm:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

konwalia

młoda uzywa regularnie avene po wielu próbach z innymi, więc polecę, choć sama nie uzywam

szelma

tachogti, nie wiem, bo dopiero w tym sezonie mam zamiar wypróbować.

tachogti

konwalia a nie wiesz moze ile on kosztuje?

szelma a masz juz jakies nabyte?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

szelma

tachogti, nie, jeszcze nie, bo pogoda do doopy :D.

konwalia


tachogti

uuu duzo :( no nic musze zgwalcic kolezanke, ktora jest przedstawicielka avene moze mi jakas znizke da..

szelma no wlasnie do doopy, bo normalnie o tej porze ja juz bylam zwarta i gotowa w kwestii domalowywania siebie ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

konwalia

tacho my mamy jakis w aptece z krótką datą -50% jak chcesz to ci wyslę
dokładną datę i cenę mogę podac po 14

tachogti

konwalia dzieki, ale przepytam najpierw kolezanke Ule :)  bighug  :beer:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magoo

tachogti a probowalas z balsamami brazujacymi?? z reguly sa delikatniejsze, nie barwia na zolto i nie ma od nich plam. dwie - trzy aplikacje zamiast zwyklego balsamu i skora juz ma lekki kolorek. no i mozna dobrac do jasniejszej i ciemniejszej karnacji.

szelma

Cytat: magoo w 10 Maj 2010, 13:00:50dobrac do jasniejszej

Taki do jaśniejszej dał właśnie efekt żółtej febry :D. Starałam się bardzo, żeby go porządnie rozprowadzić, a miałam plamy takie, że hoho.

magoo

szelma moze sie za bardzo staralas i nalozylas za duzo?? :P bo ja nigdy sie nie staram, tylko takie mazniecie, jak zwyklym balsamem i jest ok. (albo nikt mi nie chce powiedziec, ze jestem w plamy i maziaje  :rotfl: )

szelma

magoo, nie, no delikatnie i dokładnie się smarowałam i efekt był z lekka przerażający lol. Zraziłam się wtedy ;).

tachogti

a mnie te balsamy brazujace brazowaly tylko kolanka i kostki ;) wygladalam jakbym sie na placu umazala  lol lol lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aniak1211

Cytat: magoo w 10 Maj 2010, 13:00:50tachogti a probowalas z balsamami brazujacymi??

U mnie sie tez sprawdzil,
uzywalam z garniera i skora byla bardzo fajna:)
chyba musze znowu kupic taki ;)
tyle ze ja mam ciemniejsza karnacje;D

magoo

aniak garniera lubie najbardziej, mam fajny zapach :)

panikarola

tacho, idź na natrysk :D

one missisipi, two missisipi...

:D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

konwalia

ok to kolezanka bierze

zwierzatko_mojej_mamy

na natrysk to polecam ale na polowe dawki dla mnie, a dla tacho na 1/4 ;) tej przewidzianej normalnie  ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

aaaa natrysku sie boje  :ohboy:
ta pani jest po natrysku marchewkowa:
http://www.lakewoodtanning.com/images/tan3a.jpg
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P