ubranko do chrztu

Zaczęty przez panikarola, 07 Maj 2010, 11:27:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Cytat: zosia2007 w 07 Maj 2010, 21:08:42
30 maja

łoł, ale szybciutko :) my planujemy w ostatnią niedzielę czerwca

zuzia

Cytat: panikarola w 07 Maj 2010, 15:03:44mogę sobie zapamiętać dwa zdjęcia? pokażę tylko mamie mojego dziecia, czy jej się taki zestaw podoba i bym czegoś takiego poszukała.
możesz
te spodnie co ci wkleiłam to chyba carter's jest. dopytaj bo jeżeli tak to bym w ciemno brała - one są swietnej jakości.

panikarola

zuzia, martullek, dzięki dziewczyny!

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sonja

#28
martullek ależ mi się podoba ten strój! Właśnie dlatego, że Wojtuś wygląda jak dziecko, a nie jak mały dorosły. Super!

O i zuzi Michaś też gites :)

zuzia

sonja, panikarola
dzięki
:beer:

martullek


panikarola

#31
martullek, mogę sobie Twojego Wojtusia też zapisać i mamie mojego pokazać?

też jest tak ładnie a zupełnie inaczej niż u zuzi :)



Dodany tekst: 08 Maj 2010, 14:54:03

martullek, a buty skąd?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalinska

ja dzisiaj zakupilam dla Kubusia na chrzest biały sweterek. tylko spodni nie mam zadnych..... tzn mam, ale albo dzinsy, albo jakies materiałowe jasne... chyba jakis zakup przede mna :/

panikarola

A materiałowe jasne brzmią w porządku. Czemu nie mogą być?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalinska

hm... jedne, ktore powinny byc jeszcze dobre to przypominaja fasonem dresy ;) a drugie to ogrodniczki, ale juz teraz troche za krotkie, a za 2-3tyg na bank beda za male... mam jeszcze brazowe sztruksy, ale chyba beda za duze.... no i nie mam go w co ubrac ;)

panikarola

no to kupuj, magdalińska, nie da rady :)
możesz pożyczyć tę aukcję, co mi zuzia wkleiła, podzielę się!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: zuzia w 07 Maj 2010, 14:58:13tu fotka


super!!! Bardzo mi sie podoba!

Podba mi sie rowniez Twoja bransoletka - zdradzisz skad?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

zapytam jeszcze bratowej, moze ona ma cos, bo szkoda mi kupic na jeden raz..... albo kolezanki, bo ma kilka mcy starszego

martullek

Cytat: panikarola w 08 Maj 2010, 14:51:52
martullek, mogę sobie Twojego Wojtusia też zapisać i mamie mojego pokazać?

też jest tak ładnie a zupełnie inaczej niż u zuzi :)



Dodany tekst: 08 Maj 2010, 14:54:03

martullek, a buty skąd?

panikarola, pewnie że możesz

buty dostaliśmy w prezencie od cioci z Londynu - Lonsdale

zosia2007

Cytat: feeling.good w 07 Maj 2010, 21:57:13
łoł, ale szybciutko :) my planujemy w ostatnią niedzielę czerwca
no musimy tak szybko bo moja mama ma pokoje goscinne i jej sie sezon rozpoczyna wiec albo ochrzcimy mlodego teraz albo dopiero w pazdzierniku/listopadzie

zuzia

#40
Cytat: magdalinska w 08 Maj 2010, 18:47:04
zapytam jeszcze bratowej, moze ona ma cos, bo szkoda mi kupic na jeden raz..... albo kolezanki, bo ma kilka mcy starszego
ja ci moge czarne sztruksy pożyczyć, o ile je znajde :D

Dodany tekst: 08 Maj 2010, 22:05:54

Cytat: mayagaramond w 08 Maj 2010, 18:45:45

super!!! Bardzo mi sie podoba!

Podba mi sie rowniez Twoja bransoletka - zdradzisz skad?
z jcpenny :blush:

magdalinska

Cytat: zuzia w 08 Maj 2010, 22:05:37
ja ci moge czarne sztruksy pożyczyć, o ile je znajde :D
dzieki :) jak juz bede miala noz na gardle to sie odezwe , ale mysle ze znajde cos na miejscu ;)

zuzia

panikarola
i na czym stanęło?

nionczka

Szkoda, ze nie przywiozlam bo mam piekne sztruksy z Zary kosc sloniowa w rozmiarze chyba 62-68 cm. Mogloby sie w nich pol strefy ochrzcic. A prawie nie uzywane bo jak Irene dorosla do tego rozmiaru to bylo lato i na dodatek raczkowala wiec jasne spodnie odpadaly.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Cytat: zuzia w 15 Maj 2010, 10:35:50
panikarola
i na czym stanęło?

jeszcze mam chwile, czekam, czy mam na 68 czy na 72 szukac. chce pojsc do zary itd. zobaczyc co jest i wtedy bede konsultowac z mama chrzesniaka. popstrykam foty i wkleje, co maja, doradzicie mi?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

tucha

ja kupiłam w endo koszulke cieniutką - 19 zł, plus spodenki białe w zarze - 25 zł  i tam też sweterek za 29 zł.  Wybierając te ubranka miałam na uwadze ich przydatność również po chrzcie :) A ponieważ uwielbiam Antka w bieli to w zasadzie połowa jego garderoby nadaje się na chrzest bo na lato większość ubranek kupowałam właśnie w bieli :D

polecam wogóle endo... na przecenach bardzo tanie bluzeczki, bodziaki, pajace.. a są cudne a co najważniejsze z naturalnych tkanin

twinnie77

Help!!!

Szukam dla Gabrysi sukienki z długim rękawem lub bęz rękawów, najlepiej białej lub ecru, rozmiar 62.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

twinnie ja widzialam bez rekawów raczej letnie w outlecie halensa, to były nexty za 69-89zł

zwierzatko_mojej_mamy

twinnie77 ja mam dwie takie szydelkowe jakby - ale nie wiem, czy takie w ogole Ci sie widza, zrobic foty?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl