Autor Wątek: Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki  (Przeczytany 140436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Odp: Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Maj 2012, 21:35:38 »
Inspirujące!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Norka

« Odpowiedź #76 dnia: 21 Maj 2012, 12:14:01 »
Krótko o kreatywnych zabawach:

szelma

« Odpowiedź #77 dnia: 21 Maj 2012, 12:40:52 »
Aaaa, tak czytałam i wszystkie traumy wuefowe mi się przypominały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2012, 12:41:10 wysłana przez szelma »
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Norka

« Odpowiedź #78 dnia: 21 Maj 2012, 13:10:04 »
Szelma, smutny artykuł... zawsze mnie wzrusza stan polskiego szkolnictwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W SP nienawidziłam skoków w dal, biegania i tej nudy na WF-ie, gdy się czeka, aż inni skończą, ale jak w LO nareszcie mogliśmy robić, co chcieliśmy, to się odnalazłam w tańcu i unihokeju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #79 dnia: 21 Maj 2012, 13:38:21 »
 wf w szkole to byla dla mnie trauma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a przeciez jestem aktywna od zawsze, rower, rolki, trekking, potem tez basen, na studiach siatkówka, a teraz jeszcze doszło bieganie.

cos chyba było nie tak z nauczycielami, bo na pewno nie ze mna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 21 Maj 2012, 13:38:21 »

szelma

« Odpowiedź #80 dnia: 21 Maj 2012, 13:41:50 »
No więc właśnie - ja też! I moja siostra też! Razem "przeżyłyśmy" pierdyliard różnych wuefistów i oprócz jednego jedynego wszyscy byli naprawdę traumatyczni. A ja od zawsze grałam w tenisa, jeździłam na rolkach, dużo na podwórku - a w szkole masakra, bo w klasach 1-3 to ZAWSZE dwa ognie, których nienawidziłam, potem jakieś durne sprawdziany z rzutu piłką lekarską, których nienawidziłam (i przy których modliłam się o deszcze, bo wtedy można było rzucać w sali gimnastycznej a nie na boisku, gdzie chłopacy z klasy grali w piłkę i wstyd był...), a w LO to siedzenie na siłowni, bo pan od wuefu pił kawę w kantorku. A moja siostra to już w ogóle - miała taką traumę, że potem z ulgą przyjęła zwolnienie z w-fu na dwa lata (akurat uzasadnione). A w LO nadal nienawidziła w-fu, a była mistrzynią Polski w karate Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Trauma, trauma, trauma - tyle o wuefie. Nienawidziłam tych lekcji i tyle.

golinda

« Odpowiedź #81 dnia: 21 Maj 2012, 14:20:38 »
Trauma, trauma, trauma - tyle o wuefie. Nienawidziłam tych lekcji i tyle.

ja nienawidziłam w SP - dwa ognie, siatkówka, bieganie (o k...a jakie to było straszne na długie dystanse! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
skok przez kozła i skrzynię

maaasakraaaa!

w LO już było lepiej, ale byłam chora jak mieliśmy grać w siatkę - nudziarstwo i koszmar
w 1 kl. mieliśmy basen - też trauma
lubiłam kosza

jeszcze zajebiste było stawanie na rękach - nie wiem na co komu taka umiejętność
miałam zawsze z tego pałę, bo nigdy się nie nauczyłam

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #82 dnia: 21 Maj 2012, 14:27:00 »
ja nienawidziałam gry w dwa ognie - pojebana gra. skok przez skrzynie - bałam sie ze sie zabije. przez kozła jeszcze dawałam rade. A najgorsze, oprocz ogni, to bieg przez płotki   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przeciez na tym mozna nogi połamac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #83 dnia: 21 Maj 2012, 14:27:14 »
Mnie rozwalał ten rzut piłką lekarską. Na co to komu??? I tak, stawanie na rękach również.

A siatkówki nienawidziłam. Ogólnie nie lubię, jak piłka dookoła mnie lata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Wolałam grać w kosza, ale to z kolei rzadko się zdarzało. Bezsęsó te wuefy były.

golinda

« Odpowiedź #84 dnia: 21 Maj 2012, 14:27:44 »
przeczytałam ten artykuł i aż mnie ciarki przeszły
obudziły się moje wszystkie traumy na w-fie

pojebany przedmiot

szelma

« Odpowiedź #85 dnia: 21 Maj 2012, 14:27:57 »
ja nienawidziałam gry w dwa ognie - pojebana gra

No i jakoś póki co 100% tutaj tak uważa i musiało się męczyć w szkole tyle lat z durnymi ogniami...

golinda

« Odpowiedź #86 dnia: 21 Maj 2012, 14:33:18 »
No i jakoś póki co 100% tutaj tak uważa i musiało się męczyć w szkole tyle lat z durnymi ogniami...

kompletnie idiotyczna gra, można było nieźle w łeb zarobić

a jeszcze straszne było wybieranie do zespołów w gry typu dwa ognie, siatka...
no nienawidziałam w-fu w SP

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #87 dnia: 21 Maj 2012, 14:33:39 »
kochalam dwa ognie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

szelma

« Odpowiedź #88 dnia: 21 Maj 2012, 14:37:24 »
jeszcze straszne było wybieranie do zespołów w gry typu dwa ognie, siatka...

Tak, tak. Zawsze byłam tym bidokiem na końcu... A w dwóch ogniach nienawidziłam tych piłek i unikałam ich, jak tylko mogłam, co czesto kończyło się tym, że byłam ostatnią osobą na boisku i musiałam złapać tę durną piłkę. I jak wtedy mi się nie udało złapać, to w ogóle byłam kozłem ofiarnym przegrania w dwa ognie... Jeżu, nienawidziłam tej gry!!!

golinda

« Odpowiedź #89 dnia: 21 Maj 2012, 14:39:35 »
ale chyba najdurniejsi byli zawsze nauczyciele w-fu

jak sięgnę pamięcią, to każdy był jakimś skończonym kretynem

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 21 Maj 2012, 14:39:35 »

szelma

« Odpowiedź #90 dnia: 21 Maj 2012, 14:39:37 »
We wuefie najgorsze było upokorzenie i wstyd. Latami całymi. Brrrrrrrrrrrrrr.

wrobelek0403

« Odpowiedź #91 dnia: 21 Maj 2012, 14:40:07 »
A siatkówki nienawidziłam. Ogólnie nie lubię, jak piłka dookoła mnie lata . Wolałam grać w kosza, ale to z kolei rzadko się zdarzało. Bezsęsó te wuefy były.

haha, ja mialam odwrotnie, nienawidziałam kosza, bo zawsze wypluwałam płuca, a siatke lubiłam - tyle, ze nasz wuefista był fanem kosza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #92 dnia: 21 Maj 2012, 14:40:31 »
No nie twierdzę, że wszyscy są beznadziejni, ale jak mówiłam - w całej historii edukacji mojej i mojej siostry trafił nam się jeden cały rozsądny i fajny...

wrobelek0403

« Odpowiedź #93 dnia: 21 Maj 2012, 14:42:11 »
człowiek to jednak zawsze robi na odwrot Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak miał 3 razy w tyg darmowe cwiczenia, to nie chciał, a teraz płaci i jeszcze sie cieszy, jak czas znajdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #94 dnia: 21 Maj 2012, 14:42:41 »
haha, ja mialam odwrotnie, nienawidziałam kosza, bo zawsze wypluwałam płuca, a siatke lubiłam - tyle, ze nasz wuefista był fanem kosza crying

u nas w LO były takie durne pomysły, że grałyśmy w siatkę z chłopakami
niektórzy potrafili tak przypierdolić, że łeb urywało

albo jeszcze lepiej: rugby z chłopakami! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #95 dnia: 21 Maj 2012, 14:44:20 »
Haha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No tylko żeby wtedy ktoś mi powiedział, jak dojść do momentu, w którym będę w stanie przebiec tych 600 m w dobrym czasie bez wypluwania płuc. To nie - biegać, byle szybciej! Pamiętam, że jak raz w LO biegaliśmy (całą klasą), to skończyło się to dwiema osobami w szpitalu ze skręconymi nogami (bo trzeba było biegać po idiotycznej górce i skakać ze sporego schodka). No ale TRZEBA było zrobić sprawdzian z biegania - więc biegać, biegać, szybciej!!!

wrobelek0403

« Odpowiedź #96 dnia: 21 Maj 2012, 14:45:33 »
Haha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No tylko żeby wtedy ktoś mi powiedział, jak dojść do momentu, w którym będę w stanie przebiec tych 600 m w dobrym czasie bez wypluwania płuc. To nie - biegać, byle szybciej! Pamiętam, że jak raz w LO biegaliśmy (całą klasą), to skończyło się to dwiema osobami w szpitalu ze skręconymi nogami (bo trzeba było biegać po idiotycznej górce i skakać ze sporego schodka). No ale TRZEBA było zrobić sprawdzian z biegania - więc biegać, biegać, szybciej!!!

własnie, konkluzja jest taka, ze nas nikt nigdy nie uczył jak cwiczyc dobrze, z głową i dla siebie, a nie na ocene Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #97 dnia: 21 Maj 2012, 14:45:58 »
u nas w LO były takie durne pomysły, że grałyśmy w siatkę z chłopakami

To było traumatyczne... Nienawidziłam siatki, a pół mojej klasy w LO było po klasie sportowej z siatkówką (utworzonej z mojej byłej klasy w podstawówce, przez co musiałam zmienić szkołę). Jeżu, jak człowiek przyjął taką piłkę, to potem przez 3 dni ręce bolały... Masakra.

Helena

« Odpowiedź #98 dnia: 21 Maj 2012, 14:46:08 »
łomatkoboska

ja tez nie znosiłam wfu nudy potworne, stanie na rękach - no ja bym bardzo chciała teraz umieć i sie nauczę, ale wtedy nikt nie pytał czy chce, czy ręce mam wzmocnione na tyle, że się utrzymam, zaden WFista nie dbał o przygotowanie do takich cwicze, tylko rób i już. U mnie skończyło sie zwolnieniem lekarskim

doda

« Odpowiedź #99 dnia: 21 Maj 2012, 18:42:17 »
a ja uwielbiałam wf! w podstawówce lubiłam prawie wszystko poza rzutem piłka lekarską Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale gry zespołowe, siatka, unihokej, rugby, palant Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj super było. dwa ognie to już w ogóle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w liceum może było trochę gorzej, bo mieliśmy ciągle sprawdziany. miałam palę z podnoszenia sztangi , poprawiłam na 3 (dwa tygodnie ćwiczyłam w domu pompki damskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )  ale z biegów byłam za to dobra, z lekkoatletyki, lubiłam skoki w dal, ogólnie dobrze wspominam

Dodany tekst: 21 Maj 2012, 18:44:14
nas nikt nigdy nie uczył jak cwiczyc dobrze, z głową i dla siebie, a nie na ocene

a to jest racja! tak powinno się uczyć. i uczyć zamiłowania do sportu, a my w liceum mieliśmy z wfu non stop sprawdziany, sprawdzian z brzuszków, ze sztangi, z dwutaktu, z biegów.
choć ja jak mówie, nie wspominam źle, mimo wszystko
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2012, 18:44:14 wysłana przez doda »